Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7562307

Vidutinio grūdo nulupti ryžiai Devzira (800g) DZ800

IŠPARDUOTA

+

Uzgeno ryžiai Devzira

Uzgeno “Devzira” ryžiai žinomi toli už Vidurinės Azijos ribų. Jis garsėja ne tik nuostabiu skoniu, bet ir tuo, kad jį galima suvirškinti beveik 100 %. “Devzira” laikoma geriausia ir brangiausia ryžių veisle, iš kurios gaminamas gardžiausias, kvapnus ir trapus plovas Rytuose. Skirtingai nuo kitų ryžių rūšių, jie yra 7 kartus didesni ir sugeria daug daugiau vandens, riebalų ir prieskonių. Kai kurios šių ryžių rūšys sandėliuke laikomos kelerius metus. Maišai laikomi tamsioje vietoje ir retkarčiais apipurškiami vandeniu. Dėl šio paprasto, šimtmečius gyvuojančio metodo ryžiai įgauna savo spalvą ir unikalų skonį.


Šios veislės pavadinimas išvertus iš persų kalbos reiškia “nuostabūs grūdai”. “Zira” reiškia grūdelis, kruopelė. Žodžiu “dev” arba “div” vadinamos tiek blogosios, tiek gerosios dvasios.


Devzira kilusi iš Kinijos, tačiau jau daugelį metų neauginama Dangiškoje imperijoje. Devzira ryžiai kadaise buvo vadinami “rausvuoju Rytų perlu”. Išskirtinis ryžių bruožas – išilgai ryžių einanti tamsi juosta, kuri išlieka ryžių virimo metu ir po virimo ir yra ryžių autentiškumo požymis. Dėl ypatingo saldaus skonio šie ryžiai buvo laikomi šventiniais ryžiais. Samonidų dinastijos laikais Irane specialiu šacho dekretu rudųjų ryžių plovą buvo leidžiama gaminti tik ypatingomis progomis.

Kiekis pakuotėje
800 g
Gamintojas
Kiti
Prekės tipas
Prieskoniai

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.