Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:
Kodas: 7556112

Pusinis karščio deflektorius Junior

9,99 €
Kaina galioja perkant tik internetu
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00
 
Numatomas pristatymo laikas 2023-02-01

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

 • Susipažinau su privatumo politika
   

Kraunasi

Šią prekę taip pat galite rasti šiose parduotuvėse:
Pristatymo kaina:
 • Atsiėmimas parduotuvėje: 1,50 €
 • Paštomatas OMNIVA: 2,49 €
 • Paštomatas LP EXPRESS: 2,99 €
 • Paštomatas DPD: 2,99 €
 • Kurjeris DPD: 5,99 €

Pusinių KamadoClub Junior karščio deflektorių ypatybės:

Aukštos kokybės keramika

Ilgaamžiškumas

26 cm skersmuo


Rekomendacijos teisingam deflektorių eksploatavimui:

1. Lėtai kepant/rūkant riebesnius patiekalus ar didesnį gabalą mėsos/žuvies, visada naudoti riebalų surinkimo indą (taip išvengsite ir nemalonaus svilimo kvapo jiems degant, prailginsite deflektorių tarnavimo laiką, išlaikysite švarą ir tvarką kepsninėje)

2. Nevynioti į foliją, o ja tik uždengti. Arba sudėjus kelis sluoksnius ir užlenkiant kraštus, suformuoti improvizuotą, vienkartinį indą

3. Kaskart kepant, deflektorius apversti, kad nešvari pusė būtų atsukta į kaitrą ir nudegtų (jei deflektoriai ypač stipriai apvarvėję riebalais, degant susidarys nemalonaus kvapo dūmai. Kad to išvengti, vadovaukitės 1 punkto taisykle)

4. Įkaitusių deflektorių neimkite kietomis žnyplėmis, venkite sukrėtimo, nes karšti jie ypač trapūs. Naudokite karščiui atsparias pirštines, jei būtina juos išimti dar karštus.

Kiekis pakuotėje
1 vnt
Skersmuo
26 cm
Naudojimas
Griliui
Gamintojas
KAMADO CLUB
Spalva
Smėlinė
Prekės tipas
Priedai Griliams

„BIGGRILL“ – RIBOTA VISO EKSPLOATAVIMO LAIKO GARANTIJA 

 

BIGGRILL kepsninė – ypač patikimas ir ilgaamžis įrenginys, todėl ją įsigijusiems pirkėjams suteikiama ribota viso eksploatavimo laiko (angl. „lifetime“) garantija, kuri viršija įprastus dviejų metų garantinio aptarnavimo įsipareigojimus. Viso eksploatavimo laiko garantija yra taikoma kepsninėms, kurios naudojamos instrukcijoje numatytomis sąlygomis ir neturi gamyklinių bei medžiagų defektų.  

 

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma šiems BIGGRILL kepsninės bazinės komplektacijos elementams: 

 • Keraminis kepsninės korpusas; 

 • Keraminė ugniadėžė; 

 • Ugnies žiedas; 

 • Deflektoriai. 

 

Aukščiau išvardinti BIGGRILL kepsninės elementai, praradę savo funkcinį vientisumą instrukcijoje numatyto naudojimo metu, nemokamai keičiami naujais neribotą laiką per visą eksploatavimo laikotarpį.  

 

BIGGRILL kepsninės elementai, kuriems taikoma 2 metų garantija: 

 • Visos metalinės kepsninės dalys; 

 • Originalūs keraminiai kepsninės aksesuarai. 

 

Garantijos teikimo sąlygos ir apribojimai 

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma tik fiziniams asmenims, įsigijusiems BIGGRILL kepsninę asmeniniam naudojimui tiesiogiai iš „Technorama“ parduotuvių tinklo arba el. parduotuvės www.technorama.lt. Garantinio aptarnavimo atveju pirkėjas privalo pateikti kepsninės įsigijimo dokumentą – sąskaitą faktūrą, kasos kvitą ir lizingo sutarties išrašą, jei kepsninė buvo pirkta išsimokėtinai.  

 

Viso eksploatavimo laiko garantija negali būti perleidžiama tretiesiems asmenims. Perpardavus kepsninę visoms jos dalims imama taikyti standartinė 2 metų garantija. 

 

Juridiniams asmenims, kurie kepsninę naudoja komerciniais tikslais, taip pat galioja standartinė įstatymu numatyta 2 metų garantija, kuri apima keraminį korpusą, o taip pat  visas keramines bei metalines dalis ir aksesuarus. 

 

Garantija netaikoma dėl mažareikšmių eksploatavimo metu atsiradusių defektų, kurie netrukdo kepsninei funkcionuoti: smulkių įbrėžimų, įlenkimų, nuskilimų ar išorinės glazūros trūkumų. Garantija taip pat netaikoma neigiamo aplinkos ir cheminių elementų poveikio sukeltiems nerūdijančiojo plieno, ketaus ir kitų metalinių dalių defektams, susijusiems su rūdimis, oksidacija ar dangos išblukimu. 

 

Pastebėjus aukščiau išvardintus defektus naujoje kepsninėje pirkėjas turi informuoti pardavėją apie nekokybišką prekę iš karto, nepradėjęs jos eksploatuoti.

Ribota viso eksploatavimo laiko garantija taikoma pirkėjams įsigijusiems Bigrill kepsnines nuo 2022-01-01.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.