Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 85747789

Elektrinis iešmas Biggrill su varikliu 23,5 colio kepsninei

IŠPARDUOTA

Šis KAMADO iešmas su varikliu yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir suteiks nepakartojamą griliaus skonį Jūsų mėgiamam maistui! Automatiškai besisukantis iešmas užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą, todėl kepama mėsa ir daržovės tampa gražiai apskrudę ir ypatingo skonio!
 
 
Šis iešmas su varikliu tinka Pro (60 cm. diametro) kepsninėms. 

Modelis AU-RK 23.5
Gamintojas
BigGrill
Prekės tipas
Iešmai

„BIGGRILL“ – RIBOTA VISO EKSPLOATAVIMO LAIKO GARANTIJA 

 

BIGGRILL kepsninė – ypač patikimas ir ilgaamžis įrenginys, todėl ją įsigijusiems pirkėjams suteikiama ribota viso eksploatavimo laiko (angl. „lifetime“) garantija, kuri viršija įprastus dviejų metų garantinio aptarnavimo įsipareigojimus. Viso eksploatavimo laiko garantija yra taikoma kepsninėms, kurios naudojamos instrukcijoje numatytomis sąlygomis ir neturi gamyklinių bei medžiagų defektų.  

 

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma šiems BIGGRILL kepsninės bazinės komplektacijos elementams: 

  • Keraminis kepsninės korpusas; 

  • Keraminė ugniadėžė; 

  • Ugnies žiedas; 

  • Deflektoriai. 

 

Aukščiau išvardinti BIGGRILL kepsninės elementai, praradę savo funkcinį vientisumą instrukcijoje numatyto naudojimo metu, nemokamai keičiami naujais neribotą laiką per visą eksploatavimo laikotarpį.  

 

BIGGRILL kepsninės elementai, kuriems taikoma 2 metų garantija: 

  • Visos metalinės kepsninės dalys; 

  • Originalūs keraminiai kepsninės aksesuarai. 

 

Garantijos teikimo sąlygos ir apribojimai 

Viso eksploatavimo laiko garantija taikoma tik fiziniams asmenims, įsigijusiems BIGGRILL kepsninę asmeniniam naudojimui tiesiogiai iš „Technorama“ parduotuvių tinklo arba el. parduotuvės www.technorama.lt. Garantinio aptarnavimo atveju pirkėjas privalo pateikti kepsninės įsigijimo dokumentą – sąskaitą faktūrą, kasos kvitą ir lizingo sutarties išrašą, jei kepsninė buvo pirkta išsimokėtinai.  

 

Viso eksploatavimo laiko garantija negali būti perleidžiama tretiesiems asmenims. Perpardavus kepsninę visoms jos dalims imama taikyti standartinė 2 metų garantija. 

 

Juridiniams asmenims, kurie kepsninę naudoja komerciniais tikslais, taip pat galioja standartinė įstatymu numatyta 2 metų garantija, kuri apima keraminį korpusą, o taip pat  visas keramines bei metalines dalis ir aksesuarus. 

 

Garantija netaikoma dėl mažareikšmių eksploatavimo metu atsiradusių defektų, kurie netrukdo kepsninei funkcionuoti: smulkių įbrėžimų, įlenkimų, nuskilimų ar išorinės glazūros trūkumų. Garantija taip pat netaikoma neigiamo aplinkos ir cheminių elementų poveikio sukeltiems nerūdijančiojo plieno, ketaus ir kitų metalinių dalių defektams, susijusiems su rūdimis, oksidacija ar dangos išblukimu. 

 

Pastebėjus aukščiau išvardintus defektus naujoje kepsninėje pirkėjas turi informuoti pardavėją apie nekokybišką prekę iš karto, nepradėjęs jos eksploatuoti.

Ribota viso eksploatavimo laiko garantija taikoma pirkėjams įsigijusiems Bigrill kepsnines nuo 2022-01-01.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.