Informacija
Prekių katalogas

Godox XPro TTL paleidėjas (Canon)

 
Prekės kodas
2976636
112,81 €
 
  • Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda
  • Taikos pr. 39 (PC Aitvaras), Klaipėda
  • Lietuvininkų g. 68, Šilutė
  • Klaipėdos g. 37, Gargždai
  • Senamiesčio a. 1, Plungė
DPD kurjeris (3,99 €)
DPD paštomatas (2,99 €)
Charakteristikos
Gamintojas Godox
Prekės kategorija Priedai

Godox XProC Canon

Dėka didelio LCD ekranėlio, Godox XProC paleidėju galite valdyti net 5 blyksčių grupes vienu metu. Taip pat galima nustatyti blykstės ekspozicijos kompensavimą +/-3 arba rankiniu būdu reguliuoti blykstės energijos išvestį ir modeliuojančią blykstę. Įrenginys turi 5 tiesioginius nustatymų mygtukus, kurie leidžia dirbti su keliomis šviesų grupėmis lengvai, greitai ir patogiai. Paleidėjo veikimo atstumas iki 100. Įmontuotas AF pagalbinė lemputė padeda fotoaparato autofokusui neprarasti tikslumo vyraujant prastam apšvietimui. Godox XPro paleidėjas suderinamas su automatinėmis Godox ir Quadralite TTL blysktėmis.

 

Godox XProC Canon

 

Papildomos funkcijos ir privalumai 

Be pagrindinių rankinio ir TTL valdymo režimų, galimi ir kiti parametrai, įskaitant stroboskopinę blykstę ir antrosios užuolaidos sinchronizavimą. Vartotojai gali koreguoti blykstės ekspozicijos kompensaciją nuo -3 iki +3 EV, taip pat belaidžiu būdu valdyti modeliavimo apšvietimą, mastelio nustatymą ir dar daugiau. XProS naudojimui su kitomis kamerų sistemomis yra 2,5 mm sinchronizacijos prievadas, palaikantis suveikimą laidiniu ryšiu. Taip pat yra C tipo USB prievadas, skirtas atnaujinti programinę-aparatinę įrangą, o patogumui įrenginiai veikia dviem AA baterijomis. 

 

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }