Fotoepiliatorius BRAUN Silk-expert 5 IPL BD5007
Apžvalga

26,00 € per/mėn.

Kodas: 7536948
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Fotoepiliatorius BRAUN Silk-expert 5 IPL BD5007

Nemokamas pristatymas ir Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo.
259,99 €
Kiekis:
5,00 €

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

Braun Silk-experIPL – tai ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas.

Specialiai suprojektuotas patogiam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai.

Vos per 3 mėnesius plaukų sumažėja net 94%.

89% moterų teigė apie pastebimus rezultatus net praėjus 12 mėnesių po paskutinės procedūros.

300 000 blyksnių resursą turinti lemputė užtikrina viso kūno plaukelių šalinimo procedūras iki 15 metų.

+ Gillete Venus skustuvas.

SensoAdapt™ technologija - sumaniai prisitaiko prie jūsų odos.

Automatiškai pritaiko šviesos intensyvumą iki optimalių parametrų, saugiausiam ir efektyviausiam plaukelių šalinimui.


Odos atspalvis gali skirtis ne tik tarp kūno dalių, bet ir toje pačioje kūno srityje.

Kiekvienas odos atspalvis turi specifinį energijos lygį. Kuo tamsesnis odos atspalvis, tuo daugiau energijos, kuri gali sukelti diskomfortą, absorbuoja oda.


Braun Silk-expert IPL – vienintelė technologija su pažangiu SensoAdapt™ odos atspalvio sensoriumi, kuris prieš kiekvieną blyksnį, iki 80 kartų per sekundę, "nuskaito" odą ir atsižvelgdamas į odos spalvą, automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą. Tokiu būdu, siekiant užtikrinti veiksmingą ir saugų plaukelių šalinimą, ant odos patenka teisingas šviesos kiekis.


Patogūs apdorojimo režimai

Pasirinkite vieną iš dviejų skirtingų šviesos režimų – "Normal" arba "Gentle" ("normalus" arba "švelnus").


Normalus režimas rekomenduojamas kojų, rankų, krūtinės ir nugaros odos paviršiams


Švelnus režimas puikiai tinka pradedantiesiems vartotojams arba jautrioms kūno sritims, tokioms kaip veidas ir bikinio zona. Šiame režime technologija prisitaiko prie įvairių odos atspalvių, taip greitai ir tiksliai, kaip ir įprastu režimu, tik mažesniu energijos lygįu.


Galite rinktis iš dviejų skirtingų apdorojimo režimų: "Glide" – "slydimas" arba "Press & Release" – "paspauskite ir atleiskite".


"Glide" režimas skirtas greitam ir efektyviam plaukelių šalinimui ir yra rekomenduojamas dideliems odos plotams (pvz., kojų, rankų, krūtinės ir nugaros). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir laikykite mygtuką, veskite prietaisą lėtai iš apačios į viršų.


"Press & Release" režimas rekomenduojamas jautrioms moters kūno sritims, sunkiai pasiekiamoms vietoms arba mažiems odos plotams (pvz., keliai, blauzdos, kulkšnys, bikinio linijos, pažastys ir veidas). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir iš karto atleiskite apdorojimo mygtuką. Prietaisas išspinduliuos blyksnį. Pakelkite prietaisą ir nuleiskite kitoje gretimoje vietoje, kurioje norite pašalinti plaukus.

Greičiausias IPL apdorojimas.

Tai aukšto energijos lygio ir greito impulsų pasikartojimo unikalus derinys. Nuolat matomi rezultatai, greitai ir be rūpesčių

 Braun Silk-expert IPL – tai ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas.

Prietaisas komplektuojamas su integruotu elektros maitinimo laidu, kas užtikrina nepertraukiamą naudojimą. Tiesiog prijunkite įrenginį ir pradėkite procedūrą.


Braun Silk-expert IPL – šiai dienai greičiausia, rinkoje esanti IPL technologija: intervalas tarp blyksnių tesudaro mažiau kaip 2 sekundes. Tai leidžia pašalinti plaukus, pvz., nuo kojų, maždaug per 8 minutes.


Braun Silk-expert IPL buvo specialiai suprojektuotas lengvam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Jo nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai.


 Prietaiso lemputė yra pajėgi atlikti 300 000 blyksnių. Tai prilygsta maždaug 15 metų viso kūno procedūroms.


Naudojimas ant kūno ir veido:


Braun Silk-expert IPL turi 3 cm² apdorojimo langelį ir integruotą kontakto su oda jutiklį, užtikrinantį šviesos impulsų skleidimą tik labai arti odos. Kad prietaisas veiktų teisingai, antgalis turi visiškai liestis su oda. Jeigu kontaktuoja neteisingai, šone esanti lemputė mirksės raudonai.


Prietaisą yra saugu naudoti ant kūno ir veido.


Braun Silk-expert IPL tinka ne visiems. Jis yra veiksmingas šalinant tamsiai (natūraliai) geltonus, rudus ir juodus plaukus. Prietaisas nėra veiksmingas šalinant raudonus, šviesiai geltonus arba baltus ir žilus plaukus – jie turi mažesnį melanino kiekį, kuris neabsorbuoja šviesos energijos. Braun Silk-expert taip pat nėra tinkamas labai tamsiai odai.

Apšvietimas
Nėra
Maitinimo šaltinis
Tinklas
Blyksnių skaičius
300 000
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Gamintojas
Braun
Spalva
Balta
Prekės tipas
Epiliatoriai

Braun Silk-expert 5: galingi fotoepiliatoriai

Braun Silk-expert 5: galingi fotoepiliatoriai

Svajojate atsikratyti įkyrių plaukelių ir visada mėgautis lygia, glotnia bei spindinčia oda? Pamirškite nemalonias vaško procedūras ir kitus alinančius plaukelių šalinimo metodus! Vokiečių kompanija „Braun“ pasiūlė daug greitesnį ir paprastesnį būdą – fotoepiliatorių „Silk-expert 5“. Šis prietaisas naudoja intensyvios impulsinės šviesos technologiją (angl. „Intense pulsed light“ – IPL). Daugiau jokių pincetų, ir karšto vaško! Tik beskausmiai šviesos pliūpsniai, kurie ilgam šalina plaukelius nuo kojų, rankų, pažastų ar net veido ir bikinio zonos!

Kaip veikia „Braun“ fotoepiliatorius?

Silk-expert 5“ generuoja šviesos impulsus, kurie veikia plaukus tiesiogiai. Plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas sugeria skleidžiamą energiją. Šis procesas priverčia folikulas pereiti iš augimo į poilsio režimą. Plaukelis natūraliai iškrenta, o jo ataugimas gerokai sulėtėja. Naudojant fotoepiliatorių labai lengva palaikyti lygią ir glotnią odą. Mat reguliariai kartodamos procedūrą jūs neleidžiate plaukelių šaknims atgyti ir išleisti naujas atžalas.

Epiliavimas su „Braun Silk-expert 5“ užima nedaug laiko. Atliekant šią procedūrą nereikalingi geliai, plaukelius nuo kojų ir rankų pašalinsite per 8 minutes. Vos per minutę apdorosite veidą ir pažastų sritis, o per 2–3 minutes nesunkiai įveiksite visą bikinio zoną! Ir visa tai tik su viena galvute – tiesiog skirtingoms kūno vietoms pasirinkite skirtingą apdorojimo režimą!


„Braun Silk-expert 5 BD 5001“


Keturi „Silk-expert 5“ komplektai

Silk-expert 5“ fotoepiliatorius – tai ergonomiško dizaino, lengvas, stilingas ir kompaktiškas prietaisas. Jis veikia nuo elektros tinklo, todėl fotoepiliatoriaus nereikia įkrauti. Galėsite juo naudotis tiek keik norėsite, kol atliksite visą procedūrą, nesijaudinant, kad gali išsikrauti baterija.

„Silk-expert 5“ reikia pagirti už išskirtinį ilgaamžiškumą. Jo resursas – net 300 tūkst. šviesos blyksnių. Tai reiškia, kad pastoviai naudojant fotoepiliatorių, resurso pakaks net 15 metų!


„Braun Silk-expert 5 BD 5007“ kaina:


„Braun“ siūlo net keturis skirtingus „Silk-expert 5“ komplektus. Pasirinkę vieną iš jų kartu su fotoepiliatoriumi gausite naudingą priedą:

  • BD 5001 atkeliauja su „Gillette Venus“ skustuvu
  • BD 5007 turi patogų kelioninį krepšį

„Braun Silk-expert 5 BD 5008“ kaina:


  • BD 5008 komplekte yra „Braun Face“ veido valymo šepetėlis
  • BD 5009 aprūpintas „SilkEpil 9“ kūno šveitikliu

„Braun Silk-expert 5 BD 5009“ kaina:


Ar aš galiu naudotis fotoepiliatoriumi?

„Braun“ fotoepiliatorius gerai veikia su tamsių atspalvių šviesiais bei rudais ir juodais natūraliais plaukais. Toks epiliacijos būdas netinka naudoti su ypač šviesiais, raudonais ar žilais plaukeliais, o taip pat esant tamsaus gymio odai:

Kaip naudotis „Silk-expert 5“?

Visų pirma, pašalinkite visus plaukelius nuo tų kūno vietų, kurias ruošiatės apdoroti fotoepiliatoriumi. Tai galite padaryti naudodamos skustuvą. Tada nuvalykite ir kruopščiai nusausinkite odos paviršių.

Įjunkite „Braun Silk-expert 5“ fotoepiliatorių į elektros tinklą. Priglauskite šviesą skleidžiančią prietaiso galvutę, kad ji visa plokštuma liestų kūno paviršių. Joje įdiegta unikali „SensoAdapt“ technologija, kuri 80 kartų per sekundę nustato odos atspalvį ir automatiškai parenka saugiausią ir efektyviausią šviesos impulsų intensyvumo lygį.

Odos atspalviai gali stipriai skirtis net visai šalia esančiose kūno vietose. „SensoAdapt“ technologija leidžia juos tiksliai nustatyti ir parenka optimalų fotoepiliatoriaus darbo režimą

Apdorojant „Braun“ fotoepiliatoriumi didelius odos plotus, pavyzdžiui, rankas ar kojas, patogiausia naudoti prietaisą slenkančiu režimu: paspauskite epiliavimo mygtuką ir jo neatleisdamos švelniai ir tolygiai braukite kūno paviršiumi. „Silk-expert 5“ yra ne tik pats saugiausias, bet ir greičiausias prietaisas savo kategorijoje: intervalas tarp blyksnių tesudaro vos 0,9 – 1,9 s.

Šalindamos plaukelius iš nedidelių zonų, švelniai prispauskite fotoepiliatoriaus galvutę reikiamoje vietoje, o tada paspauskite ir atleiskite epiliavimo mygtuką. Pasirodžius šviesos pliūpsniui perkelkite galvutę į kitą vietą.

Labai svarbu, kad fotoepiliatoriaus galvutė priglustų prie odos visa plokštuma. „Silk-expert 5“ tinkamai naudoti jums padės korpuso šone esantys LED indikatoriai. Atsiradus net ir visai nežymiam tarpeliui tarp fotoepiliatoriaus galvutės ir odos, jie sušvinta raudonai. Šalinant plaukelius iš jautrių kūno zonų arba pirmųjų fotoepiliavimo procedūrų metu rekomenduojame naudoti švelnų arba ypač švelnų režimą.

Baigę šalinti plaukelius nepamirškite nuvalyti fotoepiliatoriaus galvutės. Kad pulsuojantys šviesos impulsai savo darbą atliktų efektyviai, pradiniame etape fotoepiliatorių reikia naudoti kartą per savaitę. Visas pradinis kursas gali trukti nuo 4 iki 12 savaičių. Akivaizdų procedūrų poveikį pamatysite jau po mėnesio. Vėliau prietaiso jums prireiks gerokai rečiau. Jį reikės išsitraukti tik pastebėjus naujas plaukelių atžalas. Pradinio kurso trukmė yra individuali ir priklauso nuo plaukelių ir odos tipo.

Gamintojas siūlo labai patogią nemokamą programėlę „Braun Silk-expert IPL“, kurią galima įdiegti „iPhone“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. Ji leidžia sudaryti efektyviausią fotoepiliavimo procedūrų grafiką ir parodo, kaip veikia „SensoAdapt“ technologija.

Išvados

Braun Silk-expert 5“ visoms moterims siūlo lengvą ir greitą būdą pašalinti nereikalingus plaukelius. „Braun“ leidžia atsisakyti brangiai kainuojančių ir nemalonių odos priežiūros procedūrų, o taip pat taupo jūsų laiką. Mat su šiuo fotoepiliatoriumi vos per kelias minutes atsikratysime visų nereikalingų plaukelių.

Silk-expert 5“ fotoepiliatoriai sėkmingai praėjo laboratorinius testus ir buvo sertifikuoti JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. „U.S. Food and Drugs Administration“ – FDA) laboratorijose. Ši įstaiga pagrįstai laikoma griežčiausia medicininės paskirties įrangos sertifikavimo institucija visame pasaulyje, o jos teigiama išvada yra visuotinai vertinama kaip saugumo ir efektyvumo garantija.

Be to, „Silk-expert 5“ prietaisų saugumą ir efektyvumą patvirtina nepriklausomi klinikiniai tyrimai. Net 94 proc. apklaustų moterų po 3 mėnesius trukusių procedūrų pastebėjo ryškų matomą plaukelių kiekio sumažėjimą, o 89 proc. respondenčių norimą efektą išlaikė net praėjus 12 mėnesių nuo paskutinės procedūros. „Braun“ tiki savo gaminių kokybe ir efektyvumu, todėl „Silk-expert 5“ gamintojas siūlo 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą