Smalkių ir dūmų Detektorius 10SCO
Pristatymo kaina:
  • Atsiėmimas parduotuvėje kaina: 0,00 €
  • DPD kurjeris kaina: 4,99 €
  • OMNIVA Paštomatas kaina: 2,59 €
Kodas: 7518228
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Smalkių ir dūmų Detektorius 10SCO

43,86 €
Kiekis:
 
Prekyboje nuo 0000-00-00

ANGLIES MONOKSIDO (SMALKIŲ) IR DŪMŲ DETEKTORIUS 10SCO
 
Detektorius skirtas apsaugoti patalpas nuo gaisro ir anglies monoksido pavojaus. Prietaisas turi sumontuotus du nepriklausomus jutiklius:
 
dūmų detektorius tikrina ar ore nėra dūmų, susidarančių degant įvairiems objektams
anglies monoksido jutiklis tikrina, ar nėra CO pavojaus ore
 
Detektoriui aptikus gaisro pavojų ar viršyjant nustatytą leidžiamą anglies monoksido lygį, detektorius perspėja apie pavojų garsiniu signalu, siekiančiu 85 db, optiniu signalu (raudonos spalvos LED indikatorius) bei balso pranešimas (anglų kalba), indikuojantis, kokio tipo pavojaus signalas užfiksuotas.
 
Integruota automatinė kontrolės sistema stebi jutiklių, vidinės sistemos ir baterijų darbą. Aptikus gedimą, detektorius perspėja apie sutrikimą.
 
Prietaisas turi Test / Reset mygtuką, leidžiantį kontroliuoti ir valdyti detektorių. Vidinė atmintis saugo aptikto anglies monoksido koncentracijos lygį, viršyjantį 100 PPM – tai ypatingai patogi ir svarbi funkcija, leidžianti patikrinti ar patalpose buvo aptiktas anglies monoksidas, kada Jūsų nebuvo namuose.
 
Šis detektorius gali būti montuojamas ant lubų arba sienos. Po 10 metų nuo detektoriaus aktyvavimo prietaisas perspės apie būtinybę jį pakeisti.
 
 
Maitinamas baterijomis. Baterijos įdedamos per prietaiso priekį, todėl nesukelia jokių papildomų problemų keičiant baterijas. Vieno baterijų komplekto užtenka apie 1 metus. Senkant baterijai prietaisas trumpu pyptelėjimu primins apie būtinybę pakeisti baterijas.
 
Test / Reset mygtukas. Paspaudus patikrina visų prietaiso funkcijų veikimą bei išjungia garsinį signalą. Rekomenduojama kartą per savaitę patikrinti prietaisą tokiu būdu.
 
HUSH™ funkcija. Leidžia išjungti perspėjimo signalizaciją, nuo netyčinio jos įsijungimo (pavyzdžiui, kada yra daug ir intensyviai gaminama virtuvėje). Paspaudus "Hush" mygtuką, sumažės detektoriaus jautrumas ir bus išjungtas garsinis siganalas apie 8 minutes.
 
Balso pranešimas. Detektorius turi unikalią perspėjimo sistemą, kuri balso pranešimu perspėja apie aptikto pavojaus tipą: gaisrą arba anglies monoksidą. Taip pat informuoja apie būtinybę pakeisti baterijas.
 
Perspėjimas apie būtinybę pakeisti jutiklį. Prietaisas po 10 metų nuo maitinimo įjungimo perspėja apie būtinybę pakeisti detektoriaus jutiklį, kadangi praėjus šiam laikui jutiklis nebeaptinka anglies monoksido ir turi būti pakeistas nauju.
 
Detektoriui taikoma 10 metų garantija. Prietaiso gedimo atveju detektorių galite grąžinti pardavėjui. Baterijoms garantija nėra taikoma.
 
Standartų atitikimas. Detektorius atitinka tiek PN-EN14604: 2006F (EN14604: 2005) standartą namų dūmų detektoriams, tiek ir PN-EN50291-1: 2010 standartą anglies monoksido detektoriams.
 
 
ANGLIES MONOKSIDO / DŪMŲ DETEKTORIAUS PRIVALUMAI
 
Naudojama elektrocheminė technologija – viena iš tiksliausių technologijų skirtų detektoriams
Aukštos kokybės optinis jutiklis užtikrina ilgalaikį ir stabilų prietaiso darbą
Apie 40% ilgiau tarnaujantis detektorius, lyginant su didžiąja dauguma rinkoje siūlomų detektorių
Itin garsus perspėjimo signalas
Balso žinutė pranešanti apie aptikto pavojaus tipą
Didžiausių užfiksuotų reikšmių atmintis
„Test/Reset“ mygtukas prietaiso kontrolei
„Hush“ funkcija, skirta nutildyti pavojaus signalą
Maitinamas baterijomis, todėl prietaisas veiks net ir dingus elektrai
Gali būti montuojamas ant lubų arba sienų
Turi mechanizmą, apsaugantį nuo atsitiktinio prietaiso išmontavimo
Senkančios baterijos indikatorius
Perspėja apie būtinybę pakeisti prietaisą
Nesudėtingas montavimas ir valdymas
Estetinis ir patvarus detektoriaus korpusas
Baterijos keitimas nenuimant prietaiso
Atitinka PN-EN14604:2006P(EN14604:2005) ir PN-EN50291-1:2010 standartus
10 metų garantija
 
Rekomenduojamos montavimo vietos: virtuvėje, svetainės ir miegamuosiuose kambariuose, rūsyse, palėpėse ir kitose vietose, kur yra naudojami elektriniai prietaisai bei įrenginiai (šildytuvai, židiniai, ir kiti), galintys būti anglies monoksido atsiradimo priežastimi.
 
Matmenys: 145 mm, aukštis - 45 mm. Svoris: 360 g.
 
Gamintojas
Kidde

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą