Jeigu užbaigsite pirkimą šiandien, jūsų prekės atvyks numatytu pristatymo laiku.

Kodas: 7551201

Dulkių siurblys ELECTROLUX ESP72DB

Nemokamas pristatymas nuo 499€, Lizingas iki 10 mėn. be pabrangimo

IŠPARDUOTA

Švaresnis dulkių rinkimas į „S-bag“ : „S-bag“ yra STANDARTINIS dulkių maišelis. Tai taip paprasta – tiesiog atsiminkite „s-bag®“!

Prisipildžiusio dulkių maišelio indikatorius : Nedidelis ekranas ant dulkių siurblio, rodantis, kada metas keisti maišelį.

Integruotos laikymo vietos : Nugarėlėje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius statmenai, apačioje esanti vieta skirta laikyti vamzdžius sandėliuojant.

Galios reguliavimas: Galios reguliavimas leidžia naudoti tiek galios, kiek jums reikia. Galite siurbti tyliai ir taupydami energiją.

Teleskopinis vamzdis su sukabinimu: Vamzdžio ilgį galima reguliuoti pagal savo ūgį

Minkšti bamperiai : Reikalingi norint nesubraižyti baldų ir sienų.

Rankena priekyje : Lengvai suimama rankena įrenginiui nešti.

Klasikinis ilgalaikis s-bag maišelis: Klasikinis ilgalaikis S-bag maišelis

Bamperis „Ergoshock™“: Būkite tikri, kad Jūsų baldai yra saugūs, netgi kai greitai valote – bamperis „ErgoShock™“ tarp dulkio siurblio ir baldų sukuria apsaugą sušvelninančią smūgius.

Valymo priedai: Plyšių ir apmušalų įrankis yra laikomas dulkių siurblio rankenoje, todėl galite patogiai valyti skirtingus paviršius.

„Silence Pro System™“: Naujas tylus variklis, dulkių siurblio konstrukcija ir garsui optimizuotas antgalis lemia labai tylų valymą.

Higieniškas filtras 12, plaunamas: Veiksminga filtracija prisideda prie švaresnio oro namuose. Higieniškas filtras 12 filtruoja net mažiausias daleles ir išvalo išeinantį orą iki 99,5 %. Šį filtrą taip pat galima plauti ir naudoti pakartotinai, o tai reiškia, kad jums taip dažnai nereikia pirkti naujo filtro.

12 metrų veikimo spindulys: 12 metrų veikimo spindulys suteikia jums tikrai gerą pasiekiamumą ir galimybes judėti. 

Galia
650 W
Dulkių siurblio tipas
Sauso siurbimo, su maišeliais
Variklio filtras
Yra
Vamzdžio tipas
Teleskopinis
Triukšmingumas
70 dB
Laido ilgis
9 m
Gamintojas
Electrolux
Spalva
Tamsiai mėlyna
Prekės tipas
Dulkių siurbliai
Garantinis laikotarpis
24 mėn.

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 700 - 70200 arba el. paštu [email protected]

Jei prekė ekspozicinė, konsultantas su Jumis susisieks aptarti prekės išvaizdą.