Dulkių siurblys-robotas Ecovacs DEEBOT SLIM
15,00 € per/mėn.

Kodas: 7538030
Daugiau nei 500 000 klientų mumis pasitiki

Dulkių siurblys-robotas Ecovacs DEEBOT SLIM

149,99 €
Kiekis:
5,00 €
Šiuo metu prekės neturime.
Užsakyti

Radote pigiau?   Siūlykite savo kainą

Jūsų pasiūlymas išsiųstas

Kraunasi

DEEBOT SLIM Dulkių valymo robotas

Lengvai lengvas ir prižiūrimas dulkių siurbimo robotas. Jis lengvai telpa į sunkiau pasiekiamas vietas ir valo efektyviai naudojant tiesioginį siurbimą. Įrengta išmanaus judesio technologija leidžia šiam robotui savarankiškai save reguliuoti, dėl to jis gali išvalyti viską aplink aptikdamas laiptus ir baldus savo kelyje. DEEBOT SLIM automatiškai grįžta į pasikrovimo stotelę, kuomet išsikraudinėja, ir gali būti nustatytas valyti kartą per dieną.

Žemo profilio dizainas

DEEBOT SLIM mažas ir kompaktiškas, todėl lengvai telpa po ir tarp baldų, kad galėtų išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Jo deka nebereikėsjudinti sunkių baldų, kad galėtumete išvallyti dulkes po jais!

3 etapų valymo sistema

DEEBOT SLIM daugiafunkcinis grindų valymo robotas, kuris gali nubraukti, įsiurbti ir nušluostyti grindis vienu važiavimu! Dvigubi šoniniai šepečiai nubraukia nešvarumus link įsiurbimo angos, todėl nešvarumai lengvai įsiurbiami, o tada papildoma šluostė pašalina nešvarumus nuo grindų.

Laiptų saugos technologija

DEEBOT SLIM įrengtas apsaugantis nuo kritimo jutiklis. Jei robotas užfiksuoja kritimo riziką, tai pakeičia kryptį ir parenka naują valymo kelią. Taigi galėsite atsipalaiduoti, DEEBOT SLIM išvalys viską iki ir aplink laiptus, be nukritimo rizikos.

Objektų aptikimo technologija

DEEBOT SLIM saugiai juda aplink namus naudojant išmanius daiktų aptikimo jutiklius. Aptikus baldus į juos neatsitrenkia, o pasirenka naują valymo kelią ir valo viską aplink juos. 

Išmani judesio technologija

Dėka savo išmanios judesio technologijos, DEEBOT SLIM prasiurbia grindis kelis kartus, užtikrinant, kad visas, net ir įsisenėjęs purvas bus pašalintas!

Lengva valdyti. Lengva prižiūrėti

DEEBOT SLIM lengva valdyti, valo grindis vienu mygtuko paspaudimu, ir kasdieninė būsto grindų priežiūra nebereikalauja daugiau įrankių.

Automatinis pasikrovimas

Kai baterija ima sekti DEEBOT SLIM automatiškai grįžta įsavo įkrovimo stotelę ir automatiškai pasikrauna.

Prisitaikantys varomieji ratukai

DEEBOT SLIM naudoja paslankius varomuosius ratus kurie automatiškai prisitaiko prie nelygių paviršių, tokių kaip natūralios medienos ar tekstūruotos grindys, todėl siurbimo anga lieka artima optimaliam valymo aukšte.

Automatinis kasdieninis valymas

Niekada grįže namo neberaskite purvinų grindų! Nustatykite DEEBOT SLIM automatiškai valyti vieną kartą per dieną, net kai nieko nėranamuose.

Nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai užprogramuoti, paleisti, pristabdyti, ir valdyti savo DEEBOT SLIM per atstumą!

 

Spalva
Balta/žalia
Galingumas
20 W
Ypatybės
Įkrovos lygio indikatorius.
Svoris
3 kg
Priedai
2 šoniniai šepečiai, nuotolinio valdymo pultas
Energijos klasė
A
Veikimo laikas
110 min
Dulkių siurblio tipas
Robotas
Dulkių talpos surinkimo tipas
0,32 l
Triukšmingumas
60 dB
Ratukai
minkšti
Minkšti ratukai
Yra
Akumuliatorius
Įkraunama baterija
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Prekės tipas
Dulkių siurbliai - robotai
Gamintojas
Ecovacs

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 - 800 - 0016 arba el. paštu info@technorama.lt

Parašykite atsiliepimą pirmas

Rašyti atsiliepimą