Informacija
Prekių katalogas

Papildoma pirkinio apsauga

Papildoma pirkinio apsauga

Apsaugokite savo pirkinius beveik visais gyvenimo atvejais! Įsigykite papildomą pirkinio apsaugą ir apsaugokite savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar buitinės technikos prekę nuo sugadinimo sunaikinimo.

  • Planai galioja fiziniams ir juridiniams asmenims.
  • Papildoma apsauga negalioja, jeigu: prekė buvo pamesta, naudota ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų, neveikia dėl tam tikrų dalių nusidėvėjimo ar korozijos, buvo pavogta.


UAB „Saugi garantija“ Jūsų pirkinius apsaugos net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytais atvejais: sudužus, pažeidus vandeniu, ugnimi, nuo vagystės. 

Paslaugų planai 

Papildoma apsauga prekėms iki 200 Eur galioja visiems elektronikos ir buities prietaisams, kurių kaina nuo 50 iki 200 Eur. Prekės apsaugą galite įsigyti 1-2 metams.

Taikoma besąlyginė išskaita. 

Besąlyginės išskaitos dydis nurodomas apsaugos sutartyje. 

Papildoma apsauga prekėms nuo 200 Eur galioja visiems elektronikos ir buities prietaisams, kurių kaina nuo 200 Eur. Prekės apsaugą galite įsigyti 1-2 metams.

Taikoma besąlyginė išskaita. 

Svarbi informacija

  • Planai galioja fiziniams ir juridiniams asmenims.
  • Papildoma apsauga negalioja, jeigu: prekė buvo pamesta, naudota ne pagal paskirtį ar nesilaikant gamintojo instrukcijų, neveikia dėl tam tikrų dalių nusidėvėjimo ar korozijos. 

Kaip užregistruoti įvykį?

  • Skambinkite tel. 869411444 ir užregistruokite gedimą. Žalų konsultantai suteiks informaciją apie remonto arba prekės keitimo eigą.
  • Užregistruokite gedimą www.saugigarantija.lt. Netrukus su Jumis susisieks žalų konsultantas ir suteiks informaciją apie remonto arba prekės keitimo eigą.