Skalbyklė SAMSUNG WW90K44305W/LE

Prekės kodas: 233072
Daugiau jokių pasimetusių kojinių! Ši 9 kg talpos skalbyklė turi tylių ir taupų variklį, „Diamond Drum“ būgną ir „AddWash“ langelį, pro kurį visada galėsite įkrauti pamirštus skalbinius.
349,00 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU
15,00 €
10,00 €

Bendra informacija
Gamintojas SAMSUNG
Aukštis 85 cm
Gylis 55 cm
Putų kontrolė Taip
Inverterinis variklis Yra
Garso lygis skalbiant ir gręžiant (dB) 53/74
Išgręžimo klasė A
Automatinė stabilizavimo sistema Taip
Papildomos programos Gręžimas ir vandens išleidimas, būgno valymas, nesiglamžymo, skalavimas ir išgręžimas
Matmenys (AxPxG) cm 85x59.5/60
Gręžimo greitis (aps/min) 1400
Pobūgnis Plastikinis
Spalva Balta
Putų kontrolė Taip
Skalbinių kiekis (kg) 9
Užraktas nuo vaikų Taip
Skalbimo mašinos tipas Iš priekio pakraunama
Skalbyklės tipas Laisvai statoma
Vandens sąnaudos (L/metus) 9400
Nerūdijančio plieno būgnas Taip
Gylis (nuo ... Iki) 51-55 cm
Specializuotos programos džinsų, ekonominė, intensyvus, mirkymas, sportiniai rūbai, tamsūs rūbai, trumpa, vaikiški rūbai, šilkas
Skalbimo klasė A
Skalbimo laiko atidėjimas Taip
Pagrindinės programos delikatūs, medvilnė, mišrūs, sintetika, vilna
Energijos klasė A+++
Užraktas nuo vaikų Taip
Gręžimo greitis (aps/min) 1400
Apsauga nuo vandens nuotėkio Dalinė
Būgno talpa (nuo...iki) 9 kg ir daugiau
Skalbyklės tipas Laisvai statoma
Elektros sąnaudos (kWh/metus) 196
Garantinis laikotarpis 24 mėn.


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

Pirkimo gidai

Šiuolaikinė technika siūlo ne vieną "protingą" buitinį prietaisą, padedantį  taupyti laiką ir pastangas. Skalbimo mašina - vienas iš jų, be kurio jau neįsivaizduojame gyvenimo. Deja, nusprendus tokį įsigyti arba pakeisti, susiduriame su tokia modelių, gamintojų ir funkcijų daugybe, kad sunku išsirinkti geriausią/ tinkamiausią. Tikimės, kad žemiau pateikta informacija palengvins teisingą pasirinkimą.Skalbimo principas nekito per visus amžius nuo pat šio proceso išradimo. Tik šiandien mechaninės skalbyklės daro tą patį, ką prieš daugelį metų darė namų šeimininkės (tiesa, skalbimo procese atsirado elektra ir cheminės priemonės): mirko, skalbia, skalauja ir gręžia. Todėl, renkantis skalbyklę reikia atkreipti dėmesį tik į tai, kas kaip tą daro.

Pirmiausiai, jums reikėtų pagalvoti apie tai, kur laikysite skalbimo mašiną ir kiek ten bus vietos. Jei vietos yra mažai ir negalite leisti skalbimo mašinai dar labiau jos mažinti, tada jums reikėtų rinktis skalbyklę pakraunamą i viršaus. Žinoma, tokia skalbimo mašina jums netiks, jei ketinate ją statyti po lentyna ar spintele arba integruoti, tarkim į virtuvės baldų komplektą. Jei skalbimo mašinai galite skirti daugiau vietos, rekomenduojama pirkti iš šono pakraunamą skalbyklę. Ji taip pat puikiai tiks integravimui į jūsų baldus. Šio tipo skalbyklės yra pačios populiariausios ir labiausiai paplitusios visame pasaulyje.


IŠ VIRŠAUS PAKRAUNAMOS SKALBIMO MAŠINOS

Šių skalbimo mašinų privalumai:

 • Užima nedaug vietos ir yra siauresnės už iš priekio pakraunamas skalbimo mašinas.
 • Vis didėjanti talpa – daugumoje skalbimo mašinų telpa net iki 5kg sausų skalbinių.
 • Neapkraunate stuburo skalbimo metu, kadangi nereikia lankstytis.

Trūkumai:

 • Mažiau stabilios už iš priekio pakraunamas mašinas.
 • Negalima panaudoti viršutinės skalbimo mašinos dalies daiktams pasidėti, kadangi ją reikia nuolatos atidarinėti.
 • Didesnė kaina.

IŠ PRIEKIO PAKRAUNAMOS SKALBIMO MAŠINOS

Privalumai:

 • Didesnė talpa.
 • Labai stabilios.
 • Mažesnė kaina.

Trūkumai:

 • Užima daugiau vietos.

 

Talpa

Priklauso nuo būgno dydžio ir matuojama pagal tai, kiek kilogramų sausų skalbinių telpa vienam skalbimui. Populiariausia talpa 3,5-6 kg. Šiuo metu galite nesibaiminti dėl mažai skalbiamo audinių kiekio ir drąsiai galite pirkti, kad ir didesnės talpos skalbimo mašiną, kadangi šiuo metu jos visos pasveria ir į būgną prileidžia optimalų vandens kiekį, reikalingą išskalbti tam tikram į būgną įdėtam kilogramų kiekiui.

 

Vieta

Vietą skalbyklei reikia numatyti iš anksto, dar projektuojant savo būstą – iš Vakarų atėjusi atskirų patalpų-skalbyklų individualiuose namuose tendencija įsitvirtino ir pas mus. Tačiau neturintys tokių patalpų butų savininkai vietas skalbyklėms dažniausiai suranda vonios kambaryje, virtuvėse ar net koridoriuose, tačiau visos šios vietos sukelia savų bėdų. Vonios kambario aplinka neigiamai įtakoja skalbyklės ilgaamžiškumą dėl pastovios drėgmės, kuri prasiskverbia į skalbyklę ir gadina jos mechaninius bei elektroninius įrenginius. Skalbyklė virtuvėje – nuolatinis chemikalų ar jų dalelyčių šaltinis šalia maisto produktų. Koridorius yra ganėtinai tinkama skalbyklei vieta, bet ji yra nutolusi nuo buto vandentiekio ir kanalizacijos mazgų.

 

Dydis

Dauguma gamintojų pirkėjams siūlo trijų rūšių skalbykles – standartines, siauras ir mažagabaritines. Standartinių skalbyklių matmenys yra (AxPxG) 85x60x58 cm. Tokios skalbyklės statomos didesnėse patalpose, maždaug 3-5 cm atstumu nuo sienos – šis atstumas yra būtinas vamzdžiams ir instaliaciniams laidams sujungti. Siauras skalbykles gylis 37-48 labiau tinka statyti virtuvėje ar koridoriuje. Pačioms mažiausioms patalpoms tinkamiausios yra mažagabaritinės – 67x50x40 cm. pakraunamos iš viršaus skalbyklės.

 

Elektros energijos sąnaudos

Žymima raidėmis nuo A iki G. A klasė sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiuo metu yra ir dar taupesnių prietaisų, todėl buvo įvestas papildomas žymėjimas: A+, A++, A+++ klasės (Pagal Europos Sąjungos išleistą direktyvą, žymėjimas A+ reiškia, jog gamintojas 10% pagerino numatytą standartą, o kuo daugiau pliusų, tuo dešimtimis procentų skalbyklė pagerino numatytą standartą). Šiuo metu pati ekonomiškiausia skalbimo mašina žymima A+++ ir tai reiškia, kad jo net 30 % pagerino numatytą standartą taikomą tos kategorijos skalbimo mašinoms.


Iš viršaus pakraunamos skalbyklės elektros energijos sąnaudos:

A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1,1 Kw/h (6 kg sausų skalbinių)

A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.93 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

 

Iš priekio pakraunamos :

A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1.14 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.84 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

 

Skalbimo, gręžimo klasė

Kaip ir elektros sunaudojimas, taip ir skalbimo bei gręžimo kokybė žymima raidėmis nuo A iki G. A klasės skalbimo mašinos nepriekaištingai išskalbs Jūsų audinius, o gręžimo klasės raidė nurodys kokio sausumo audinius išimsite iš būgno po gręžimo.Gręžimo greitis

Dauguma skalbyklių gręžia 1200 apsisukimų per minutę greičiu. Daugiau apsisukimų per minutę turintys modeliai geriau išgręš audinius, jie bus sausesni, tačiau šios skalbyklės yra brangesnės ir triukšmingesnės.

 

Triukšmo lygis

Šis parametras matuojamas tiek skalbimo metu, tiek ir gręžimo. Skalbimo metu jis svyruoja vidutiniškai nuo 48 dB iki 62 dB, gręžimo metu nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos tiek skalbiant, tiek gręžiant yra skalbimo mašinos turinčios invertorinį variklį. Kaip pavyzdys, žmonės kalba apie 62 dB garsu, taigi skalbyklė, kuri veikia 48 dB garsu, bus ypatingai tyli ir jos visiškai negirdėsite.

 

Programos

Kadaise buvo manoma, kad kuo daugiau skalbyklėje yra skalbimo programų, tuo ji yra geresnė. Galiausiai  jų atsirado tiek, kad vartotojui pasidarė sunku susivokti jų gausoje. Dabar pastebima visiškai atvirkštinė tendencija. Gamintojai stengiasi kuo labiau supaprastinti skalbyklių valdymą. Naujausiose skalbyklėse diegiamos vos 3–4 programos: skirtingiems audinių tipams skirtas reguliavimas bei keletas papildomų, tokių kaip papildomo skalavimo režimas (skirtas alergiškų žmonių, mažamečių vaikų skalbiniams – geriau išplaunantis skalbimo chemikalus iš audinių po skalbimo); mirkymo, dėmių šalinimo, intensyvaus skalbimo (itin nešvariems skalbiniams); greitojo skalbimo (skalbinių medžiagos “atgaivinimui”) ir pan.

Pastarojo meto naujovės – specialios vilnos ar apatinių baltinių skalbimo programos, skirtos vilnoniams bei ypač subtilių apatinių rūbų skalbimui. Tik ką rinkoje pasirodė ir Antibakterinė programa, išlaikanti 65 laipsnių temperatūrą 10 minučių. Tai užtikrina bakterijų, erkučių ir alergenų pašalinimą iš tokių dalykų, kaip patalynė ar vaikų drabužėliai.

Šiuo metu rinkoje yra trijų tipų skalbyklės – mechaninio, mechaninio-elektroninio ir elektroninio valdymo. Siekdami sumažinti mechaninių dalių skaičių, gamintojai atsisako anksčiau populiarių programų nustatymo rankenėlių, pasirinkdami elektroninius arba sensorinius mygtukus.

Naujausiose “Whirlpool” skalbyklėse sutiksite “6-ojo jausmo” technologiją – pati skalbyklė automatiškai pasirenka reikiamą temperatūrą, sūkių greitį, skalavimo trukmę, priklausomai nuo skalbinių kiekio ir jų užterštumo. Paskaičiuota, kad su šia technologija skalbiant sutapoma apie 30 procentų vandens, apie 25 procentus energijos ir 20 procentų laiko sąnaudų.

 

233072 349,00 EUR

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

          Kaip išsirinkti skalbimos mašiną
         Kaip išsirinkti skalbimos mašiną

Technorama Pirkėjo Gidai

Atgal Pirmyn