Skalbyklė SAMSUNG WW80M644OPW

Prekės kodas: 281360
Dvigubai trumpesnis skalbimo laikas, ''Super Speed´ kasdienio skalbimo laiką sutrumpina 34% iki 39 minučių
849,00 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU
15,00 €
10,00 €

Bendra informacija
Gamintojas SAMSUNG
Aukštis 85 cm
Plotis 60 cm
Gylis 60 cm
Spalva Balta
Triukšmo lygis skalbiant 49 dB
Inverterinis variklis Yra
Metinės vandens sąnaudos (220 ciklų) 8100 l/metus
Gręžimo efektyvumo klasė A
Montavimo tipas Laisvai pastatoma
Energijos klasė A+++(-40%)
Triukšmo lygis gręžiant 73 dB
Gręžimo greitis (aps/min) 1400
Skalbimo mašinos tipas Iš priekio pakraunama
Programos delikatūs, medvilnė, patalynė, sintetika, vilna, 15 min; Papildomos programos - skalavimas ir išgręžimas; Specializuotos programos - mirkymas, lauke dėvimi drabužiai, tamsūs rūbai, ekonominė
Būgno talpa 8 kg
Metinės energijos sąnaudos (220 ciklų) 116 kWh/metus
Skalbimo efektyvumo klasė A
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Ypatybės Dvigubai trumpesnis skalbimo laikas, ''Super Speed´ kasdienio skalbimo laiką sutrumpina 34% iki 39 minučių


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

Samsung WW80M644OPW: skalbyklė – lenktyninkė

Paklausite, kas gali būti bendro tarp skalbyklės ir lenktyninio automobilio? Atsakysime – greitis. Gamintojai nuožmiai rungiasi, kas sukurs greičiausiai, taupiausiai ir geriausiai skalbiantį prietaisą. Šiame sezone turime aiškų lyderį! Tai „Samsung Quick Drive“. Ji savo užduotį atlieka net du kartus greičiau už įprastas skalbykles. Kaip jai tai pavyksta?

Kiek laiko praleidžiate skalbdami? Sudėjus visas sugaištas valandas per metus susidaro kelios dienos, o galbūt – net savaitės. Yra daugybė dalykų, kuriems šį laiką galėtumėte skirti su žymiai didesne nauda ir malonumu, todėl skalbyklės turi taupyti ne tik elektrą bei vandenį, bet ir brangias šeimininko minutes.

Inžinieriai neriasi iš kailio bandydami sukurti idealią skalbyklę. Ji privalo puikiai skalbti drabužius bei patalynę ir daryti tai per žymiai greičiau. Atlikę „Samsung WW80M644OPW“ galime drąsiai teigti, kad jie eina teisingu keliu. Šios skalbyklės paslaptis – „Quick Drive“ sistema. Lyginant su kitomis mūsų testuotomis skalbyklėmis, ji suvartojo penktadaliu mažiau elektros energijos ir, svarbiausia, su savo užduotimi susidorojo dvigubai greičiau!

Naujausia kaina:

Techninės charakteristikos

 • Būgno talpa: 8 kg
 • Būgno greitis: 1400 sūkių per min.
 • Efektyvumo klasė: A+++(-40%)
 • Vidutinės energijos sąnaudos: 116 kWh per metus
 • Vidutinės vandens sąnaudos: 8100 l per metus
 • Triukšmo lygis: 49 dB (skalbiant), 73 dB (sunkiant)
 • Matmenys (Plotis x Aukštis x Gylis): 60 x 85 x 60 cm
 • Svoris: 77 kg
 • Svarbiausios funkcijos: „Quick Drive“ būgnas su „Swirl+“ profiliu, „Eco Bubble“ generatorius, „AddWash“ langelis
 • Variklis: „Digital Inverter“ su 10 metų garantija

 

Kas yra „Quick Drive“?

„Quick Drive“ sistemos širdis – naujos kartos modulinis būgnas. Jis sudarytas iš dviejų dalių – pagrindinio cilindro ir pulsatoriaus. Tai profiliuotas, sraigtą primenantis diskas. Jis įmontuotas būgno gale ir gali suktis į priešingą pusę nei pats būgnas. „Samsung“ būgno paviršius išprofiliuotas tokiu būdu, kad nukreiptų vandens srovę ir padidintų jo judėjimo greitį.

Darbo metu skalbiniai ir vanduo juda įvairiomis kryptimis ir išnaudoja visą būgno tūrį. Tai, kas vyksta jo viduje primena nuolat kintantį sūkurį. Galinga vandens srovė neleidžia drabužiams susisukti ir nepalieka neišskalbtų vietų, todėl nešvarumai iš audinio pašalinami greičiau ir efektyviau, audiniai mažiau dyla, o spalvos išlaiko savo natūralų atspalvį.

Darbštieji „EcoBubble“ burbuliukai

Įsitikinome, kad „Quick Drive“ puikiai skalbia tiek aukštos, tiek žemos temperatūros vandenyje. Pastaruoju atveju ypač praverčia „EcoBubble“ technologija. „Samsung WW80M644OPW“ turi specialų generatorių, kuriame skalbiklis yra visiškai ištirpinamas vandenyje ir sumaišomas su oru. Tokiu būdu yra suformuojama tiršta mažyčių burbuliukų puta.

Bandymų metu kitos skalbyklės neturėjo jokių šansų! Tradicinės sistemos įrenginiuose milteliai arba skalbimo skystis tik pradėdavo tirpti vandenyje, o „EcoBubble“ burbuliukai, apgaubti veikliosios medžiagos plėvele, jau skverbėsi į audinio struktūrą, naikindami net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus. Pasak „Samsung“ inžinierių, jie daro tai net 40 kartų greičiau! Ten, kur efektyviam „Eco Bubble“ darbui pakanka vos 15 °C temperatūros, tradicinėms skalbyklės reikalauja iki 40°C įšildyto vandens. Todėl „EcoBubble“ ir „Quick Drive“ duetas gali nuversti kalnus!

Idealiai švarūs drabužiai per 39 minutes!

Atėjo metas pagrindiniam bandymui, nuo kurio priklauso testo rezultatas. Jo metu pasistengiame atkartoti tipinę situaciją. Į skalbyklę keliauja 5 kg vidutiniškai išteptų skalbinių. Pasirenkame ypač greitą „Super Speed“ programą. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ užduotį užbaigia per 39 minutes.

Rekordinį greitį „Samsung WW80M644OPW“ pasiekia karpydama laiką visur, kur tik galima. Gerokai sutrumpėjo skalbinių skalavimo ir sunkimo procedūra. Skalbyklės viduje įtaisytas vandens purkštukas „Speed Spray“ padeda greitai išplauti skalbimo priemonės ir nešvarumų likučius. Visas profiliuotas būgno paviršius nusėtas nedidelėmis skylutėmis, pro kurias gręžimo metu pašalinama perteklinė drėgmė.

Daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

Išduosime paslaptį – esame užuomaršos! Todėl nė viena „Samsung“ inovacija mūsų nedžiugina taip, kaip „AddWash“ funkcija. Ji leidžia išspręsti problemą, su kuria nuolat susiduria kiekvienas namų šeimininkas. Tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbyklę, kai iš visų pašalių staiga ima lįsti porininkes pametę kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai ir kiti nešvarūs daiktai, kurių jums prireiks pačiu artimiausiu metu…

„Samsung AddWash“ šią bėdą išsprendė paprastu ir elegantišku būdu. WW80M644OPW durelėse įmontuotas papildomas, hermetiškai uždaromas langelis. Jį galima praverti bet kuriuo metu, kai skalbimo temperatūra neviršija 50 °C. Vienas mygtuko spustelėjimas, ir skalbyklė trumpam sustabdo pradėtus darbus. Pro „AddWash“ langelį galite sukrauti užsilikusius skalbinius, įpilti papildomų skalbimo priemonių bei minkštiklio arba pridėti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos reikia išskalauti ar išsunkti.

Išmanus skalbyklės valdymas ir paprasta priežiūra

Išmanieji telefonai, išmanieji televizoriai… Atėjo laikas ir išmaniosioms skalbyklėms! „Samsung WW80M644OPW“ galima valdyti ne tik tradiciniu korpuso priekyje esančiu skydeliu, bet ir telefone įdiegta programėle. Ji leidžia lengvai pasirinkti tinkamą programą, planuoti skalbimo laiką ir stebėti jų eigą, laiku atlikti profilaktinius skalbyklės valymo darbus. Viskas paprasta ir labai patogu!

Samsung“ skalbyklė aprūpinta automatine valymo funkcija. Ji pašalina valymo priemonės likučius, be jokių cheminių valiklių užtikrina būgno, membranos, durelių stiklo švarą. Valymui naudojamas karštas vanduo ir didelės būgno apsukos. Tokiu būdu pavyksta sunaikinti net 99 proc. nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų.

Mūsų išbandyta „Samsung“ skalbyklė taip pat turi naujos kartos kaitinimo elementą. Jis padengtas užpatentuota keramine danga, kuri gerokai sumažina kalkių apnašų tikimybę ir užtikrina šio svarbaus skalbyklės elemento ilgaamžiškumą.

Išvados

Skalbyklė – ne tas įrenginys, kuris dažnai patenka į technologijų mėgėjų akiratį. Ir visai be reikalo!  „Samsung WW80M644OPW“ pavyzdys parodo, kad buitinė technika gali būti tikrai įdomi ir inovatyvi. Korėjiečiams pavyko sukurti išskirtinį įrenginį. „Quick Drive“ ir „EcoBubble“ technologijų derinys leidžia pasiekti puikų rezultatų. Ši skalbyklę ne tik gerai skalbia, bet ir taupo jūsų laiką. Mus labai pradžiugino naujos išmaniosios funkcijos. Jos  padeda išnaudoti visas naudingiausias įrenginio galimybes.

Komentarai

Pirkimo gidai

Šiuolaikinė technika siūlo ne vieną "protingą" buitinį prietaisą, padedantį  taupyti laiką ir pastangas. Skalbimo mašina - vienas iš jų, be kurio jau neįsivaizduojame gyvenimo. Deja, nusprendus tokį įsigyti arba pakeisti, susiduriame su tokia modelių, gamintojų ir funkcijų daugybe, kad sunku išsirinkti geriausią/ tinkamiausią. Tikimės, kad žemiau pateikta informacija palengvins teisingą pasirinkimą.Skalbimo principas nekito per visus amžius nuo pat šio proceso išradimo. Tik šiandien mechaninės skalbyklės daro tą patį, ką prieš daugelį metų darė namų šeimininkės (tiesa, skalbimo procese atsirado elektra ir cheminės priemonės): mirko, skalbia, skalauja ir gręžia. Todėl, renkantis skalbyklę reikia atkreipti dėmesį tik į tai, kas kaip tą daro.

Pirmiausiai, jums reikėtų pagalvoti apie tai, kur laikysite skalbimo mašiną ir kiek ten bus vietos. Jei vietos yra mažai ir negalite leisti skalbimo mašinai dar labiau jos mažinti, tada jums reikėtų rinktis skalbyklę pakraunamą i viršaus. Žinoma, tokia skalbimo mašina jums netiks, jei ketinate ją statyti po lentyna ar spintele arba integruoti, tarkim į virtuvės baldų komplektą. Jei skalbimo mašinai galite skirti daugiau vietos, rekomenduojama pirkti iš šono pakraunamą skalbyklę. Ji taip pat puikiai tiks integravimui į jūsų baldus. Šio tipo skalbyklės yra pačios populiariausios ir labiausiai paplitusios visame pasaulyje.


IŠ VIRŠAUS PAKRAUNAMOS SKALBIMO MAŠINOS

Šių skalbimo mašinų privalumai:

 • Užima nedaug vietos ir yra siauresnės už iš priekio pakraunamas skalbimo mašinas.
 • Vis didėjanti talpa – daugumoje skalbimo mašinų telpa net iki 5kg sausų skalbinių.
 • Neapkraunate stuburo skalbimo metu, kadangi nereikia lankstytis.

Trūkumai:

 • Mažiau stabilios už iš priekio pakraunamas mašinas.
 • Negalima panaudoti viršutinės skalbimo mašinos dalies daiktams pasidėti, kadangi ją reikia nuolatos atidarinėti.
 • Didesnė kaina.

IŠ PRIEKIO PAKRAUNAMOS SKALBIMO MAŠINOS

Privalumai:

 • Didesnė talpa.
 • Labai stabilios.
 • Mažesnė kaina.

Trūkumai:

 • Užima daugiau vietos.

 

Talpa

Priklauso nuo būgno dydžio ir matuojama pagal tai, kiek kilogramų sausų skalbinių telpa vienam skalbimui. Populiariausia talpa 3,5-6 kg. Šiuo metu galite nesibaiminti dėl mažai skalbiamo audinių kiekio ir drąsiai galite pirkti, kad ir didesnės talpos skalbimo mašiną, kadangi šiuo metu jos visos pasveria ir į būgną prileidžia optimalų vandens kiekį, reikalingą išskalbti tam tikram į būgną įdėtam kilogramų kiekiui.

 

Vieta

Vietą skalbyklei reikia numatyti iš anksto, dar projektuojant savo būstą – iš Vakarų atėjusi atskirų patalpų-skalbyklų individualiuose namuose tendencija įsitvirtino ir pas mus. Tačiau neturintys tokių patalpų butų savininkai vietas skalbyklėms dažniausiai suranda vonios kambaryje, virtuvėse ar net koridoriuose, tačiau visos šios vietos sukelia savų bėdų. Vonios kambario aplinka neigiamai įtakoja skalbyklės ilgaamžiškumą dėl pastovios drėgmės, kuri prasiskverbia į skalbyklę ir gadina jos mechaninius bei elektroninius įrenginius. Skalbyklė virtuvėje – nuolatinis chemikalų ar jų dalelyčių šaltinis šalia maisto produktų. Koridorius yra ganėtinai tinkama skalbyklei vieta, bet ji yra nutolusi nuo buto vandentiekio ir kanalizacijos mazgų.

 

Dydis

Dauguma gamintojų pirkėjams siūlo trijų rūšių skalbykles – standartines, siauras ir mažagabaritines. Standartinių skalbyklių matmenys yra (AxPxG) 85x60x58 cm. Tokios skalbyklės statomos didesnėse patalpose, maždaug 3-5 cm atstumu nuo sienos – šis atstumas yra būtinas vamzdžiams ir instaliaciniams laidams sujungti. Siauras skalbykles gylis 37-48 labiau tinka statyti virtuvėje ar koridoriuje. Pačioms mažiausioms patalpoms tinkamiausios yra mažagabaritinės – 67x50x40 cm. pakraunamos iš viršaus skalbyklės.

 

Elektros energijos sąnaudos

Žymima raidėmis nuo A iki G. A klasė sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiuo metu yra ir dar taupesnių prietaisų, todėl buvo įvestas papildomas žymėjimas: A+, A++, A+++ klasės (Pagal Europos Sąjungos išleistą direktyvą, žymėjimas A+ reiškia, jog gamintojas 10% pagerino numatytą standartą, o kuo daugiau pliusų, tuo dešimtimis procentų skalbyklė pagerino numatytą standartą). Šiuo metu pati ekonomiškiausia skalbimo mašina žymima A+++ ir tai reiškia, kad jo net 30 % pagerino numatytą standartą taikomą tos kategorijos skalbimo mašinoms.


Iš viršaus pakraunamos skalbyklės elektros energijos sąnaudos:

A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1,1 Kw/h (6 kg sausų skalbinių)

A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.93 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

 

Iš priekio pakraunamos :

A klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 1.14 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

A++ klasės skalbyklės vidutiniškai sunaudoja 0.84 kw/h (6 kg sausų skalbinių)

 

Skalbimo, gręžimo klasė

Kaip ir elektros sunaudojimas, taip ir skalbimo bei gręžimo kokybė žymima raidėmis nuo A iki G. A klasės skalbimo mašinos nepriekaištingai išskalbs Jūsų audinius, o gręžimo klasės raidė nurodys kokio sausumo audinius išimsite iš būgno po gręžimo.Gręžimo greitis

Dauguma skalbyklių gręžia 1200 apsisukimų per minutę greičiu. Daugiau apsisukimų per minutę turintys modeliai geriau išgręš audinius, jie bus sausesni, tačiau šios skalbyklės yra brangesnės ir triukšmingesnės.

 

Triukšmo lygis

Šis parametras matuojamas tiek skalbimo metu, tiek ir gręžimo. Skalbimo metu jis svyruoja vidutiniškai nuo 48 dB iki 62 dB, gręžimo metu nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos tiek skalbiant, tiek gręžiant yra skalbimo mašinos turinčios invertorinį variklį. Kaip pavyzdys, žmonės kalba apie 62 dB garsu, taigi skalbyklė, kuri veikia 48 dB garsu, bus ypatingai tyli ir jos visiškai negirdėsite.

 

Programos

Kadaise buvo manoma, kad kuo daugiau skalbyklėje yra skalbimo programų, tuo ji yra geresnė. Galiausiai  jų atsirado tiek, kad vartotojui pasidarė sunku susivokti jų gausoje. Dabar pastebima visiškai atvirkštinė tendencija. Gamintojai stengiasi kuo labiau supaprastinti skalbyklių valdymą. Naujausiose skalbyklėse diegiamos vos 3–4 programos: skirtingiems audinių tipams skirtas reguliavimas bei keletas papildomų, tokių kaip papildomo skalavimo režimas (skirtas alergiškų žmonių, mažamečių vaikų skalbiniams – geriau išplaunantis skalbimo chemikalus iš audinių po skalbimo); mirkymo, dėmių šalinimo, intensyvaus skalbimo (itin nešvariems skalbiniams); greitojo skalbimo (skalbinių medžiagos “atgaivinimui”) ir pan.

Pastarojo meto naujovės – specialios vilnos ar apatinių baltinių skalbimo programos, skirtos vilnoniams bei ypač subtilių apatinių rūbų skalbimui. Tik ką rinkoje pasirodė ir Antibakterinė programa, išlaikanti 65 laipsnių temperatūrą 10 minučių. Tai užtikrina bakterijų, erkučių ir alergenų pašalinimą iš tokių dalykų, kaip patalynė ar vaikų drabužėliai.

Šiuo metu rinkoje yra trijų tipų skalbyklės – mechaninio, mechaninio-elektroninio ir elektroninio valdymo. Siekdami sumažinti mechaninių dalių skaičių, gamintojai atsisako anksčiau populiarių programų nustatymo rankenėlių, pasirinkdami elektroninius arba sensorinius mygtukus.

Naujausiose “Whirlpool” skalbyklėse sutiksite “6-ojo jausmo” technologiją – pati skalbyklė automatiškai pasirenka reikiamą temperatūrą, sūkių greitį, skalavimo trukmę, priklausomai nuo skalbinių kiekio ir jų užterštumo. Paskaičiuota, kad su šia technologija skalbiant sutapoma apie 30 procentų vandens, apie 25 procentus energijos ir 20 procentų laiko sąnaudų.

 

281360 849,00 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

          Kaip išsirinkti skalbimos mašiną
         Kaip išsirinkti skalbimos mašiną

Technorama Pirkėjo Gidai

Atgal Pirmyn