Šaldytuvas Samsung Chef Collection RB41J7859S4

Prekės kodas: 171522
Teatras prasideda nuo rūbinės, o kokybiško maisto ruoša – nuo šaldytuvo. „Samsung RB41J7859S4“ žino, kaip išsaugoti produktų maistines savybes bei nepakartojamą skonį.
824,98 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU
15,00 €
10,00 €

Šaldytuvo matmenys
Šaldytuvo aukštis 202 cm
Šaldytuvo gylis 60 cm
Šaldytuvo plotis 59.5 cm
Bendra informacija
Gamintojas Samsung
Ekranėlis LED
Šaldytuvo montavimo tipas Laisvai pastatomas
Šaldytuvo talpa 277 l
Energijos klasė A+++
Šaldiklio talpa 133 l
Aukščio intervalas 200 cm ir daugiau
Šaldytuvo atitirpinimas No frost
Šaldytuvo tipas Šaldiklis apačioje
Temperatūros valdymas Elektroninis
Šaldytuvo spalva Nerūdijančio plieno
Lentynėlių tipas Stiklinės
Šaldymo sistema No Frost (bešerkšnė)
Prekės tipas Šaldytuvai
Greitas užšaldymas Power Freeze Function
Nulinės zonos tipas Fresh zone


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt


Teatras prasideda nuo rūbinės, o kokybiško maisto ruoša – nuo šaldytuvo. „Samsung RB41J7859S4“ padės išsaugoti produktų maistines savybes. Kaip jis tai daro, sužinosime šioje apžvalgoje.


Šiuolaikinė virtuvės technika maisto ruošą iš monotoniškos prievolės pavertė įdomiu užsiėmimu. Tad nenuostabu, kad vis daugiau žmonių mėgina savo jėgas virtuvėje, mokosi gaminti maistą, bando įvairius egzotiškus receptus. Tačiau kulinarinių eksperimentų rezultatai ne visada džiugina. Dėl to esame linkę kaltinti savo sugebėjimus teisingai vykdyti receptų reikalavimus. Tačiau priežastis dažniausiai būna kur kas paprastesnė – netinkamai saugomi maisto produktai. Deja, tik nedaugelis kulinarinių nuotykių ieškotojų ir net patyrusių namų šeimininkų žino, kaip teisingai šaldyti mėsą, laikyti daržoves ir kitus produktus. Jiems į pagalbą atskuba „Samsung Chef Collection“ serijos šaldytuvai. Šie įrenginiai buvo kuriami drauge su geriausiais pasaulio restoranų virėjais. Inžinieriai atsižvelgė į ekspertų reikalavimus, kurių dėka produktai geriausiai išlaiko ne tik skonines, bet ir maistines savybes. Šioje apžvalgoje TECHNORAMA supažindins su vienu universaliausių „Chef Collection“ serijos atstovu – šaldytuvu RB41J7859S4.

 

Išskirtinis dizainas

„Samsung“ pasistengė, kad RB41J7859S4 taptų mūsų namų puošmena. Įrenginys gerai dera prie kitų virtuvės baldų. Dėmesį patraukia solidi metalinė apdaila ir melsvą šviesą skleidžiantis rankenos apvadas. Apdaila ne tik maloni akiai, ją labai lengva prižiūrėti. Reikalui esant, šaldytuvą netgi galima nesunkiai įmontuoti į spintelės nišą.

Šaldytuve atsiras vietos įvairių dydžių indams ir maisto produktams

Mažas išorėje – didelis viduje

RB41J7859S4 yra 201,7 cm aukščio, 59,5 cm pločio ir 65 cm gylio. Lyginant su ankstesniais modeliais, naujasis įrenginys yra net 30 proc. talpesnis. Tai pavyko pasiekti naudojant gudrią „SpaceMax“ technologiją, kuri leido padidinti vidinę talpą nekeičiant išorinių matmenų. Iš 433 litrų bendrojo tūrio naudinga erdvė sudaro net 406 litrus. Įrenginio apačioje įsikūrė didelis 130 litrų talpos šaldiklis, sudarytas iš trijų nepriklausomų skyrių.

„Samsung“ dizaineriai padavė viską, kad maksimaliai išnaudotų visą šaldytuvo talpą. Čia rasime slankiąją sulankstomą lentynėlę, kurią galima lengvai išimti, sulenkti, pakelti ar nuleisti tam, kad tilptų bet kokio dydžio maisto produktai ar jų pakuotės. Naujajame šaldytuve lengvai įsitenka buteliai, stiklainiai ir maisto konteineriai. Bet kurį maisto produktą lengva išimti, nestumdant kitų indų ir pakuočių.

RB41J7859S4 gerai išnaudoja durų erdvę. Joje įsitaisė keturi reguliuojami skyreliai, kurių aukštį galima keisti pagal savo nuožiūrą. Čia tilps pačių įvairiausių dydžių ir svorio buteliai bei stiklainiai. Visi išimami šaldytuvo stalčiai pagaminti iš masyvų ir itin tvirtų medžiagų.

„Samsung RB41J7859S4“ gerai išnaudoja durų erdvę

Padeda tinkamai saugoti maistą

„Samsung RB41J7859S4“ apginkluotas įspūdingu technologijų rinkiniu, kurio dėka šaldytuvas leidžia ilgai laikyti maisto produktus, neprarandant jų maistinių savybių. Inžinieriams pavyko išspręsti daugelį bėdų, su kuriomis neretai susiduria seniau gamintų įrenginių savininkai. Čia nesikaupia šerkšnas, paverčiantis maisto produktus neįveikiamais ledo gabalais.

RB41J7859S4 turi dvi autonomines zonas: „Twin Cooling Plus“ sistema atskirai vėsina šaldytuvo ir šaldiklio skyrius. Nepriklausomai vienas nuo kito dirbantys  garintuvai ir vėsinimo įranga garantuoja optimalią abiejų skyrių temperatūrą ir drėgmę: maistas ilgiau išlieka šviežias, o skirtingų produktų kvapai nesusimaišo.

 „Metal Cooling Guard“ padeda visame šaldytuvo skyriuje palaikyti vienodą temperatūrą

Šaldytuvo skyriuje matome daug metalinių elementų. Jie ne tik gražiai atrodo, bet ir atlieka svarbią funkciją. Metalas – labai geras šilumos laidininkas. Vidinė galinė šaldytuvo sienelė – „Metal Cooling Guard“ – padeda tolygiai paskirstyti šaltį po visą šaldytuvo skyrių. Menki temperatūros skirtumai neleidžia kauptis kondensatui ir nesudaro sąlygų ledo sankaupoms, kurios galėtų pažeisti vidinę maisto produktų struktūrą. „Samsung“ teigia, kad šaldytuve naudojama „NoFrost“ technologija užtikrina, beveik du kartus spartesnį maisto produktų vėsinimą.

Tolygus temperatūros palaikymas gerokai mažiau apkrauna vėsinimo sistemą, leidžia jai dirbti optimaliausiu režimu ir padidina įrenginio ilgaamžiškumą. Tikslus ir pastovus temperatūros valdymas, kuriuo užsiima „Precise Chef Cooling“ technologija, suteikia galimybę išvengti didesnių temperatūrinių svyravimų. Todėl maistas labai ilgai išlaiko savo išvaizdą ir skonį.

 

Vyriausiasis virėjas – mūsų namuose

Jei niekada nedirbome restorano virtuvėje, tikriausiai neturime nė menkiausio supratimo, kokioje temperatūroje geriausia laikyti skirtingas mėsos išpjovas, žuvį, daržoves ar vaisius. „Samsung RB41J7859S4“ gali atstoti patyrusį virėją. Įrenginyje įdiegtas „Chef Mode“  režimas užtikrina optimalias kiekvieno maisto produkto saugojimo sąlygas.

Šaldytuvo skyriaus apačioje įsikūrė izoliuota „Chef Zone“ lentyna. Tai tobula vieta laikyti mėsai ir žuviai, nes joje palaikoma šiems maisto produktams optimali temperatūra, paremta maisto gamybos ekspertų rekomendacijomis, išsauganti mėsos ir žuvies skonį bei išvaizdą.

 „Chef Zone“ skyrius puikiai tinka mėsos ir žuvies laikymui

Išvados

„Samsung RB41J7859S4“ – puikus šaldytuvas, skirtas tiems, kurie rūpinasi savo maisto kokybe. Įrenginys veikia itin ekonomiškai. Jame naudojamos technologijos leidžia palaikyti tolygų vėsinimo lygį visoje erdvėje ir padeda išvengti temperatūrinių svyravimų. Optimaliai subalansuota vėsinimo sistema padeda atsikratyt šerkšno. Autonomiškai veikiantys šaldytuvo ir šaldiklio skyriai taupo elektros energiją, užtikrindami geriausią skirtingiems maisto produktams pritaikytą darbo režimą. Kuriant šaldytuvą buvo panaudota geriausių virėjų patirtis. „Samsung“ Chef Collection“ serijos įrenginiuose įdiegtos naujovės sukuria optimalias sąlygas įvairių maisto produktų saugojimui ir leidžia išlaikyti jų maistines bei skonines savybes. RB41J7859S4 ne tik pasirūpins maisto kokybe, bet ir papuoš mūsų namus įspūdingais dizaino akcentais. Tai talpus šaldytuvas, kuris užima palyginti nedaug vietos virtuvėje.

171522 824,98 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn