Kavos aparatas JURA E80 juodas

Prekės kodas: 268330
Puikios kavos paslaptis slypi jos paruošime. JURA 100 % patobulino espresso kavos ruošimą, dėl kurio E80 ypatingus kavos gėrimus paruoš kaip aukščiausios klasės barista.
899,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Bendra informacija
Gamintojas Jura
Vandens rezervuaro talpa 1,9 l
Kavamalė Aroma G3 malūnėlis
Kavos tirščių talpa 16 porcijų
Cappuccino ruošimas Automatinis per pieno žarnelę
Kavos pupelių talpa 280 g.
Vandens pompos slėgis 15 barų
Kavos aparato tipas Automatinis
Spalva Juoda
Valdymo tipas TFT spalvotas ekranėlis ir valdymo ratukas
Tinka kava Pupelės
Galia 1450 W
Garantinis laikotarpis 24 mėn

Naujoji JURA E linija skelbia revoliuciją – mėgaukitės kava visais aspektais. Espresso kavos ruošimo technologija patobulinta 100%. Vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) yra vienintelė pasaulyje tokio tipo technologija. Ji optimizuoja kavos paruošimo laiką ir garantuoja, kad net mažais kiekiais ruošiami gėrimai skleis patį geriausią aromatą.

CLARIS Smart suteikia tobulą vandens kokybę bei išlaiko geriausią skonį. Dar niekada nebuvo taip lengva pakeisti filtrą – dėl išmaniosios vandens sistemos (I.W.S.®) vandens filtras aptinkamas automatiškai.

 

Pasaulinė inovacija: P.E.P.® technologija užtikrina – aukščiausios klasės baristos paruoštą espresso

Puikios kavos paslaptis slypi jos paruošime. JURA 100 % patobulino espresso kavos ruošimą, dėl kurio E80 ypatingus kavos gėrimus paruoš kaip aukščiausios klasės barista. Šešių lygių AromaG3 malūnas užtikrina, kad kava būtų optimaliai sumalama. Malūnas visada šviežiai, švelniai ir greitai sumala pupeles bei išsaugo aromatą. Kintamos talpos, nuo 5 iki 16 g, kavos suspaudimo mechanizmas užtikrina optimaliausiomis sąlygomis paruoštą kavą. JURA sukurta vandens tiekimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®) optimizuoja paruoštos kavos laiką. Ruošiant mažą espresso, karštas vanduo per sumaltos kavos tabletę tiekiamas mažais intervalais. Dėl šios technologijos pilnai atskleidžiamas kavos skonis. O pasirinkdami vieną iš 8 skirtingų stiprumo lygių, kavos mėgėjai gali lengvai atrasti skaniausią savo kavą. Dėl naujoviškos aksominės pieno putos technologijos tokių gėrimų, kaip cappuccino, pieno puta lengva kaip oras. Jūs pamilsite E80 ruošiamus gėrimus!

Išmanioji vandens sistema automatiniam filtro aptikimui

Naudojant CLARIS vandens filtrus, vanduo visada išliks tobulos kokybės ir skonio. Filtrai taip pat apsaugo kavos aparatą nuo kalkių ir pašalina iš vandens medžiagas, kurios gali pakenkti skoniui ir aromatui (tokias, kaip sunkieji metalai ir chloras). Siekiant maksimaliai išnaudoti filtrą, JURA sukūrė išmaniąją vandens sistemą (I.W.S.®), kurios dėka filtras ir kavos aparatas yra susieti bevieliu ryšiu panaudojus RFID technologiją, todėl filtras aptinkamas automatiškai. Naudoti filtrą dar niekada nebuvo taip paprasta.

Nauji JURA standartai – itin paprastas valdymas

Tiems, kurie mėgsta greitai paruoštą kavą, E80 tiks idealiai. Espresso, juodos kavos, cappuccino ir pieno putos funkcijų mygtukai ant kavos aparato priekinės dalies išdėstyti itin patogiai. E80 gali paruošti du espresso arba du kavos puodelius vienu metu. Dėl šiuolaikiško spalvoto TFT ekranėlio valdyti kavos aparatą išties paprasta. Didelė, net 280 gramų talpinanti pupelių talpa, užtikrina ilgą ir nepertraukiamą kavos mėgavimąsi. Specialus kavos pupelių talpos dangtelis išlaiko kavos pupelių aromatą. O 1,9 litro vandens talpa, kurią patogiai galima pasiekti iš priekio, taip pat leidžia ilgai ruošti gėrimus be vandens papildymo. Aiškios, simetriškos, harmoningos linijos ir meilė, sudėta į detales, užburia elegantiška estetika, dėl kurios E80 bet kurioje virtuvėje atrodys stulbinančiai. Šio aparato elegantiškas dizainas ilgus metus išliks įspūdingas.

Absoliučiai higieniškas

Prižiūrėti kavos aparatą taip pat paprasta kaip ir ruošti gėrimus. Integruotos prasiplovimo ir valymo programos paleidžiamos vienu mygtuko paspaudimu suteikia kavos aparatui absoliučią higieną. Dabar jau ir indaplovėje plaunamas kapučinatoriaus antgalis pakeičiamas akimirksniu. Absoliuti higiena ir tobula pieno puta garantuojama visada.


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 eur

6,99 eur

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

JURA E8: Kavos aromatas, kurio neįmanoma pamiršti!


Naujausia kaina: 1049

Trokštame pasimėgauti stipriu espreso kavos puodeliu, o gal atėjo metas paragauti švelnaus kapučino? Su JURA pagaminti gėrimai turi nepakartojamą skonį ir kvapą. Šis espreso kavos aparatas – tai puiki kalėdinė dovana!

JURA kavos aparatus pažįsta visi šio aromatingo gėrimo gerbėjai. Tačiau kiekvienas naujas šio gamintojo modelis sugeba nustebinti dar nematytais sprendimais ir galimybėmis. Tokius aparatus galėjo sukurti tik žmonės, kurie patys dievina kavą.

Mūsų išbandytą JURA E8 norisi pagirti už paprastą valdymą. Ekranėlis padeda lengvai pasirinkti norimą gėrimo rūšį. Pienu pagardinti gėrimai, pavyzdžiui, kapučinas, yra paruošiami vienu mygtuko spustelėjimu, nejudinant puodelio iš vietos.

E8 įmontuotas šešių lygių „Aroma G3“ malūnėlis atskleidžia tikrąjį kavos pupelių aromatą. Kavos porcija sumalama prieš pat gėrimo virimą. Kintamos talpos (5–16 g) kavos suspaudimo mechanizmas užtikrina optimaliomis sąlygomis paruoštą kavą. Kavos ir vandens atsargas teks pildyti labai retai. Mat JURA turi 1,9 l vandens talpą ir 280 g pupelių saugyklą, o atliekų skyriuje telpa net 16 kavos porcijų kavos tirščiai.

Kaip išgaunamas kavos aromatas?

Pradėjus gaminti kavą pasigirsta pasikartojantys, niekur kitur negirdėti garsai. Tai darbuojasi pulsinės ekstrakcijos technologija (angl. „Pulse Extraction Process“, arba P.E.P.). Joje naudojamas vandens srauto kontrolės mechanizmas pailgina vandens ir kavos sąlyčio laiką. Tokio sprendimo privalumai visu gražumu atsiskleidžia, kai verdame nedideliu vandens kiekiu pasižyminčius gėrimus – espresą ar ristretą.

Pradžioje maltos kavos porcija yra sudrėkinama nedideliu karšto vandens kiekiu. Kava ima rasoti, o po kelių akimirkų maltas pupeles užlieja trumpa karšto vandens banga. Po jos seka antra ir trečia. Trumpi, bet intensyvūs impulsai išlaisvina aromato ir skonio komponentus, ir į kavos puodelį išteka kremine puta pasipuošusio gėrimo porcija.

P.E.P. technologija puikiai tinka visų rūšių bei apskrudimo lygių pupelėms. Iš jų pagaminti gėrimai įgauna savitą ir nepriekaištingą skonį.

Komentarai
268330 899,99 EUR

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn