Elektrinis paspirtukas UERA ESU020 White

Prekės kodas: 259355
Nedidelis paspirtukas su 6 colių skersmens ratais ir 250 W galios varikliu. Juo galima važiuoti iki 20 km/val. greičiu. Pasirinkę vieną iš trijų greičio režimų su ESU020 be papildomos įkrovos nuvažiuosite iki 20 km atstumą.
399,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Techniniai duomenys
Baterija 24V 6.6AH
Bendra informacija
Maksimalus greitis 20 km/h
Gamintojas UERA
Maksimali apkrova 120kg
shopid 6
vendor_code 7534216
Išmatavimai (AxPxG), cm 102x95x53 cm
Maksimalus atstumas 20 km
Galia 250 W
Spalva Balta
Maksimalus greitis 20 km/h
Įkrovimo laikas 2.5 val.
Svoris 8.5 kg
Garantinis laikotarpis 24 mėn.


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

Elektriniai paspirtukai: tikras greičio skonis!

Paspirtukai – greiti ir vikrūs! Jais malonu važinėtis miesto gatvėmis ir šaligatviais. Paspirtukai užima mažai vietos ir nedaug sveria. Štai patys šauniausi paspirtukų modeliai, kuriuos dabar galima įsigyti TECHNORAMOS parduotuvėse.

1. CityBlitz E-Scooter CB009

Iš sintetinių medžiagų ir plieno pagamintas E-SCOOTER sveria dvigubai mažiau nei elektrinis dviratis, t. y. vos 13,7 kg. Jame įmontuotas 250 W galios variklis leidžia važiuoti 15 km/val. greičiu. Mokantis važiuoti, greitį galima apriboti iki 6 km/val. Baterijos pakanka 15 km atstumui įveikti.


Naujausia kaina: 227.99

2. UERA ESU005

ESU005 turi galingą ir talpią LG bateriją, su kuria gali nuvažiuoti net
50 km. Iš magnio ir aliuminio lydinių pagamintas įrenginys sveria 12 kg, o grafitinių šepetėlių neturintis 500 W variklis išvysto net 45 km/val. greitį. Saugumą užtikrina abiejuose ratuose įmontuoti stabdžiai. Ant vairo sumontuotas ekranėlis rodo greitį ir baterijos įkrovos lygį.

3. UERA ESU020

Tai nedidelis vaikiškas paspirtukas su 6 colių skersmens ratais ir 250 W galios varikliu. Juo galima važiuoti iki 20 km/val. greičiu. Su įkrauta baterija UERA ESU020 nuvažiuoja iki  20 km. Galima pasirinkti vieną iš trijų greičių.


Naujausia kaina: 399.99

4. UERA Dixon S2

„Dixon S2“ turi atjungiamą stovą su sėdyne, todėl šiuo paspirtuku galėsime važinėtis tiek stovėdami, tiek ir sėdėdami. Jis sugeba pavežti iki 120 kg sveriantį vairuotoją, sugeba įsibėgėti iki 30 km/val. ir nuvažiuoja 30 km. Sulankstomo paspirtuko priekyje ir užpakalyje yra amortizatoriai.


Naujausia kaina: 429

5. Speedway Black

„Speedway“ turi labai didelius 11 colių skersmens ratus ir patį galingiausią 1000 W variklį. Galinis ratas aprūpintas minkšta amortizavimo sistema, todėl šiam paspirtukui nebaisūs nei kelio nelygumai, nei stačios įkalnės. Su juo galėsime važinėtis visą dieną: baterija paprašys „pasimatymo“ su elektros tinklu tik įveikus 40–60 km.

Komentarai
259355 399,99 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn