Elektrinis Paspirtukas Citycoco traveler White England

Prekės kodas: 280448
1.099,00 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Techniniai duomenys
Baterija Ličio 60V 12Ah + Ličio 60V 12Ah
Bendra informacija
Gamintojas Citycoco
Maksimali apkrova 200 kg
Maksimalus greitis 25 km/h
shopid 6
vendor_code 7538543
Galia 800 W
Spalva Balta
Maksimalus atstumas 80 km
Svoris 53 kg
Maksimalus greitis 25 km/h
Garantinis laikotarpis 24 mėn
Ypatybės Priekiniai ir galiniai amortizatoriai Veidrodėliai, Gale esantys posūkiai ir stop'as Signalizacija, LCD ekranėlis, 3 greičio režimai Bluetooth ir App


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

CityCoco Traveler: paspirtukas – gigantas

Naujasis „CityCoco Traveler“ kaip magnetas traukia praeivių žvilgsnius! Vadinti jį paspirtuku nesiverčia liežuvis – stori masyvūs ratai ir aukštai iškeltas vairas primena „piktą“ amerikietišką motociklą. Juo galima važiuoti tiek sėdint, tiek ir stovint.

CityCoco Traveler“ sveria 53 kg, jo pagrindą sudaro tvirtas vamzdinis rėmas. Važiuodami iš karto pajuntate grafitinių šepetėlių nenaudojančio 800 W elektros variklio galią. Maksimalus greitis apribotas iki 25 km/val. ribos, todėl šio paspirtuko nereikia registruoti ir juo galima nepažeidžiant eismo taisyklių važinėtis ne tik gatvėmis, bet ir dviračių takais.

CityCoco“ turi keleiviui skirtą sėdynę. Ji tikrai reikalinga, nes įrenginys lengvai paveža net 200 kg „krovinį“.

Naujausia kaina:

80 km su viena įkrova!

Su šiuo „CityCoco Traveler“ modeliu galite drąsiai leistis į tolimą kelionę. Jis turi net dvi 12 Ah talpos baterijas, todėl su pilnai įkrautais akumuliatoriais nukeliausite net iki 80 km atstumą.

Hermetiškais korpusais apvilktos baterijos įstatytos skirtingose paspirtuko vietose: viena guli po vairuotojo kojomis, kita stovi po jo sėdyne. Toks energijos elementų išdėstymas užtikrina žemą svorio centrą ir pagerina paspirtuko valdymą.

Ką daryti, kai ateina laikas įkrauti baterijas? Elektrai lizdai ne visada būna prieinamose vietose, o tampyti 53 kg sveriantį įrenginį – tikrai ne pats didžiausias malonumas pasaulyje. Laimei, „Traveler“ kūrėjai šią problemą išsprendė labai paprasta: statmenai įstatytą bateriją galite išimti iš korpuso, parsinešti namo ir įkrauti, palikdami patį paspirtuką sandėliuke ar garaže.

Įspūdingi ratai

CityCoco Traveler“ ratus reikia pamatyti savo akimis! 18 colių (46 cm) skersmens padangų plotis siekia net 24 cm. Šie ratai užtikrina stabilumą važiavimo metu, trumpų sustojimų metu jiems praktiškai nereikia papildomos atramos, todėl „CityCoco“ puikiai tinka pradedantiesiems vairuotojams.

Masyvios padangos ir hidrauliniai amortizatoriai leidžia nebekreipti dėmesio į kelyje pasitaikančias duobes bei nelygumus. Stabdymo nuotolis ant šlapios dangos dėl efektyvių elektromagnetinių stabdžių siekia vos 3,2 metro.

Paprastas valdymas

CityCoco Traveler“ turi tris pavaras, leidžiančias pasirinkti optimalų greitį. Galiniame rate sumontuotas variklis švelniai reaguoja į vairuotojo komandas, vengdamas staigių judesių starto ir greitėjimo metu.

Priekyje sumontuotas žiedinis LED žibintas įspūdingai atrodo, gerai apšviečia aplinką ir pasirūpina, kad būtumėte matomas kelyje. Ant užpakalinio rato įstatyta šviečiančių diodų juostelė su integruotais posūkių indikatoriais.

Valdymo skydelis aprūpintas LCD ekranu, kuriame rodomas baterijos įkrovos lygis, važiavimo greitis ir rida. „Traveler“ turi du garsiakalbius. Jais galima klausytis telefonu grojamos muzikos. Su mobiliuoju įrenginiu jis bendrauja naudodamas bevielį „Bluetooth“ ryšį.

Išvados

CityCoco Traveler“ – gera alternatyva tradiciniam skuteriui. Jis puikiai tinka miesto kelionėms, pramogoms ir net ilgesnėms iškyloms į gamtą. Šio paspirtuko nereikia registruoti, galingas variklis lengvai įveikia statesnes įkalnes ir leidžia saugiai startuoti sankryžose, nebijant atsilikti nuo bendro transporto srauto. Išimamas akumuliatorius padeda išspręsti įkrovos problemą, kai šalia nėra lengvai prieinamo elektros lizdo… Privalumus galima būtų galima dar ilgai vardyti, tačiau geriau vieną pabandyti, nei nei dešimt kartų perskaityti. Todėl kviečiame į TECHNORAMA parduotuves, kur galėsite patys įvertinti visus naujojo „Traveler“ modelio privalumus.

Komentarai
280448 1.099,00 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn