Vidinis diskas KINGSTON SSD 120GB SATA2.5 SUV400

Prekės kodas: 222703
64,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Techniniai duomenys
Disko talpa 120 GB
IOPS (nuskaitymas) 90,000 IOPS
SATA 3.0 Taip
Nuskaitymo greitis 550 MB/s
IOPS (įrašymas) 15,000 IOPS
Įrašymo greitis 350 MB/s
Bendra informacija
Gamintojas Kingston
Prekės kategorija Kompiuteriai
Disko tipas 2.5
Disko rūšis SSD
Matmenys 100.0mm x 69.9mm x 7.0mm
Spalva Pilka
Garantinis laikotarpis 24 mėnesių garantija


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

„Kiečiausi“ diskai

Kad ir kokį didelį kietąjį diską benusipirktume, anksčiau ar vėliau jame ima trūkti laisvos vietos! Laimei, šią problemą galima nesunkiai išspręsti įsigijus išorinę laikmeną. Susipažinkime su pačiais geriausiais kietųjų diskų modeliais.

WD My Passport Ultra 1 TB

Piniginės dydžio korpuse telpa 1 TB duomenų. Todėl savo krepšyje visada galėsime nešiotis visą filmų, nuotraukų, muzikos ir svarbių failų kolekciją. WD „apginkluotas“ USB 3.0 jungtimi, kuri ne tik perduoda duomenis, bet ir maitina kietąjį diską elektros energija. „My Passport Ultra“ saugomus failus galima užšifruoti, kad jų negalėtų nuskaityti pašaliniai asmenys.


Naujausia kaina: 79

 

WD My Cloud 2 TB

Talpi duomenų saugykla visai šeimai. Ji pasiekiama visais įrenginiais, prisijungusiais prie vietinio namų tinklo laidu arba „Wi-Fi“ ryšiu. „My Cloud“ moka kurti atsargines svarbių failų kopijas, pavyzdžiui, gali automatiškai nukopijuoti telefonu padarytas nuotraukas ir filmukus. Įdiegę „My Cloud“ programėlę ir įrašę savo slaptažodį, galėsime namie saugomus duomenis pasiekti per internetą būdami bet kurioje pasaulio vietoje.


Naujausia kaina: 149

 

Samsung Portable SSD T3 250 GB

Šis mažylis duomenų nuskaitymo ir įrašymo spartos rungtyje gali nušluostyti nosį visiems likusiems nešiojamiesiems diskams. Sunku patikėti, bet 3 GB dydžio „Full HD“ raiškos filmą jis sugeba perrašyti vos per 20 sekundžių. Be to, ši laikmena nebijo smūgių, nes viduje įmontuotas SSD diskas neturi jokių judančių dalių.

Samsung Portable SSD T3 250 GB_3


Naujausia kaina: 139.99

 

Kingston SSDNow UV400 120 GB

Kaip pagreitinti seną kompiuterį? Tai greitai ir nebrangiai padarysime įstatę naują „Kingston“ SSD diską. Jis duomenis nuskaito ir įrašo net 10 kartų greičiau už tradicinius magnetinius diskus. Į „SSDNow UV40“ įrašyta operacinė sistema ir programos įsijungia vos per kelias sekundes! 2,5 colio laikmena tinka nešiojamiesiems ir staliniams kompiuteriams.


Naujausia kaina: 64.99

 

Komentarai
222703 64,99 EUR
Omniva kat

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn