Skeneris Epson WorkForce DS-30

Prekės kodas: 228934
139,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Techniniai duomenys
Jungtys USB 2.0, „Mini-B“ tipo
Bendra informacija
Gamintojas Epson
Išvesties formatai Išvesties formatai JPEG, TIFF, Nuskaityti ir paversti į TIFF, PDF, Nuskaityti ir paversti į PDF su paieškos galimybe
Skenavimo greitis Nespalvinis: 13 s/psl. - Spalva: 13 s/psl. matuota naudojant Dydis: A4 , Skiriamoji geba: 200 / 300 dpi
Nuskaitymo sritis 216 mm x 356 mm (horizontaliai x vertikaliai)
Popieriaus formatai Popieriaus formatai A4, A5, A6, A8, B5, Vizitinės kortelės, Plastikinės kortelės
Skaitytuvo tipas Skaitytuvo tipas Mobilusis skaitytuvas, Slinktinis skaitytuvas
Savybės RGB dažų tankio kitimas, Skylių pašalinimas, Išplėstas paveikslų apdorojimas, Išankstinės nuostatos, Automatinis sričių dalijimas, Automatinė netiesių padėčių taisa, Automatinis J / B spalvų aptikimas, RGB spalvų pagerinimas, Automatinis vaizdo pasukimas,
Kategorija Mažas ir kompaktiškas, Pagrindinis biuras
Spalvų gylis Įvadas: 48 Bitai Spalva / 24 Bitai Nespalvinis , Išvadas: 16 Bitai Spalva / 8 Bitai Nespalvinis
Esama programinė įranga ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows), „Epson Document Capture Pro“, Presto! BizCard 5 SE
Svoris 330 g
Nuskaitymo skiriamoji geba 600 DPI
Gaminio matmenys 276‎ x 50 x 37 mm (Plotis x Gylis x Aukštis)
Energijos sąnaudos 2,5 W, 1,3 W (ekonomiškas), 0,013 W (Parengties režimu), Elektros standartai Atitinka „Energy Star“ standartą
Šviesos šaltinis Šviesos šaltinis „ReadyScan LED“ technologija
Skenavimo raiška 5100 x 8400
Suderinamumas 10.4 ir naujesnių versijų „Mac OS“, 10.5 ir naujesnių versijų „Mac OS“, 10.6 ir naujesnių versijų „Mac OS“, „Windows 7“, „Windows 7“, x64, „Windows 8“, Windows 8.1, „Windows Vista“, „Windows XP“, „Windows XP“, x64
Garantinis laikotarpis 24 mėn.

Mobilusis verslo skaitytuvas

Naudodami šį A4 tiekiamų lapų verslo skaitytuvą, galėsite lengvai ir našiai tvarkyti dokumentus kelionėje


 • Lengvas ir kompaktiškas
 • Maitinimas iš USB 2.0

 „Workforce DS-30“ – pirmasis „Epson“ mobilusis verslo skaitytuvas, be to, jis – vienas lengviausių rinkoje. Daug keliaujantys vartotojai galės sparčiai ir našiai tvarkyti dokumentus išvykose. Prireikus nuskaityti ir įrašyti popierinius dokumentus, pavyzdžiui, vizitines korteles arba pasirašytas formas, naudodami DS-30 juos lengvai paversite skaitmeniniais dokumentais.

 

Nešiojamas

Vienas lengviausių verslo skaitytuvų rinkoje, jis sveria 325 gramus ir yra kompaktiškas, todėl jį galite neštis bet kur. Maitinimas tiekiamas per USB 2.0, todėl jį paprasta prijungti.

Paprastas naudoti

Dėl intuityvios ir lengvai valdomos sąsajos naudotojams nereikia specialiai mokytis jį naudoti, todėl šis universalus DS-30 skaitytuvas tiks ir naujokui, ir pažengusiam naudotojui.

Pažangios vaizdo gavimo funkcijos

Programinė įranga „EpsonScan“ pasižymi didele funkcijų įvairove, įskaitant paiešką PDF failuose, RGB spalvinę išvestį, automatinį iškraipymo koregavimą, automatinį puslapio dydžio nustatymą, PDF failų apsaugą, teksto kokybės gerinimą, automatinį pasukimą ir pramuštų skylių šalinimą. Programinė įranga „Abbyy Fine Reader“ pateikiama su optinio ženklų atpažinimo ir „Presto!“ funkcijomis. Naudojantis „BizCard 5“, lengviau tvarkyti vizitines korteles.

Dokumentų tvarkymo programinė įranga

 Iš svetainės nemokamai atsisiuntę „Epson“ programą „Document Capture Pro“, naudodamiesi „Windows“ labiausiai paplitusias dokumentų tvarkymo sistemas galėsite DS-30 skaitytuvą sklandžiai integruoti į verslo procesą. DS-30 skaitytuvą naudojant su „Document Capture Pro“, jis pasižymės dideliu skaičiumi „nuskaitymo į“ funkcijų, įskaitant nuskaitymo į serverį („debesį“), nuskaitymo į el. laišką ir nuskaitymo į „SharePoint“ tarnybą bei daugeliu kitų dokumentų vaizdo gavimo funkcijų, pavyzdžiui, brūkšninių kodų atpažinimo ir zoninio OCR-A / B suderinamumo.

 • Lengvas
  Kompaktiškas, sveria 325 gramus

 • Nešiojamas
  Maitinimas iš USB 2.0

 • Paprastas naudoti
  Intuityvi naudotojo sąsaja

 • Pažangi programinė įranga
  „EpsonScan“, „Abbyy Fine Reader OCR“

 • Dokumentų tvarkymas
  Atsisiųskite „Epson“ progr. „Document Capture Pro“
 


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

Skenuoti ir kopijuoti dokumentus galime naudodami daugiafunkcius įrenginius. Tačiau pačią geriausią kokybę ir greitį galima pasiekti tik naudojant specialiai šiam darbui pritaikytus skenerius. Jei planuojame skenuoti skaidres ir negatyvus, rinkimės prietaisą, turintį filmams skenuoti skirtus priedus. Mes išbandėme ir atrinkome tris skirtingų tipų skenerius,

Epson WorkForce DS-30

Šis nešiojamas skeneris sveria vos 320 g ir užima nedaug vietos krepšyje. Jis sugeba skenuoti nuotraukas ir pavienius dokumentus 600 DPI raiška. Skenavimo greitis – 4,6 puslapio per minutė.


Naujausia kaina: 139.99

 

Epson Perfection V19

Nebrangus A4 formato skeneris sugeba skenuoti įspūdinga 4800 DPI raiška. Įrenginys veikia labai greitai – 300 DPI dokumentą ar nuotrauką jis nuskaito vos per 10 sekundžių.

Epson Perfection V19


Naujausia kaina: 69.99

 

Epson Perfection V370 Photo

Šis prietaisas puikiai tinka nuotraukoms skenuoti. Optinė V370 jutiklio raiška siekia 4800 DPI. Komplekte yra priedas skaidrėms ir negatyvams skenuoti, taip pat lietuvių kalbą suprantanti tekstų atpažinimo programa „ABBYY FineReader Sprint“.


Naujausia kaina: 129.99

 

Komentarai
228934 139,99 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn