Veiksmo Kamera GoPro Hero 6 Black

Prekės kodas: 267485
429,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Ekrano informacija
Ekranas Liečiamas 2-colių
Techniniai duomenys
Bevielis ryšys Yra
Bluetooth Yra
Procesorius GP1 Procesiorius
Mikrofonas Trys mikrofonai
Jungtys Type-C
Jutikliai GPS, valdymas balsu
Bendra informacija
Gamintojas GoPro
Suderinamas su Android, iOS - Mobile Application, Windows, Mac - PC Software
Vaizdo stabilizatorius Yra
Spalva Juoda
Atminties kortelės tipas Micro SD
Atsparus vandeniui Be dėklo iki 10m
Vaizdo įrašo raiška 4K60 / 2.7K120 / 1440p120 / 1080p240 ir daugiau pasirinkimų
Garantinis laikotarpis 24mėn.

GoPro Hero 6 
Tai naujausia ir geriausia iki šiol sukurta veiksmo kamera. Joje slypi naujausios ir tobuliausios technologijos, sensoriai, optika ir patvarus korpusas. Visa tai suteiks galimybę fiksuoti ekstremaliausius ir įspudingiausius gyvenimo momentus su viena kamera.
 
Pajuskite dvigubą galią
Su nauju GP1 procesoriumi ši kamera yra dvigubai galingesnė už senąjį HERO 5 modelį, tad galėsite užfiksuoti kiekvieną svarbų momentą geriausioje kokybėje.
Sulėtinimas-profesionaliai
4K60 ir 1080p240 vaizdo įrašai suteiks galimybę sulėtinti ryškiausius momentus
"GoPro, Start recording"
Pajuskite laisvų rankų galimybes su lengvai įsimenamomis balso komandomis
Tikras stabilizuotas vaizdas
Filmuokite mėgstamiausius momentus su naujausia vaizdo stabilizavimo technologija

Naktinis gyvenimas
Su įspudinga low-light sistema fiksuokite naktinį gyvenimą vaizdo įrašuose bei nuotraukose


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

GoPro HERO6 Black: „GoPro“ ir vėl sukūrė geriausią veiksmo kamerą!


Naujausia kaina: 429.99

Išbandę naująją „GoPro“ kamerą dar kartą įsitikinome, kad evoliucijos teorija gerai veikia ne tik gamtoje, bet ir technologijų pasaulyje. HERO6 „paveldėjo“ visas geriausias savo pirmtakų savybes ir papildė jas ilgai lauktomis naujovėmis. Savo išvaizda naujasis įrenginys kaip du vandens lašai panašus į pernykštį HERO5 modelį. Šis tęstinumas negali nedžiuginti, nes tai reiškia, kad su HERO6 galėsime naudoti visus „GoPro“ priedus.

HERO6 turi kokybiškesnį ir jautresnį 2 colių (5 cm) įstrižainės liečiamąjį ekranėlį, tačiau patys didžiausi pokyčiai slepiasi prietaiso viduje. Čia įmontuotas daug spartesnis GP1 procesorius, gerokai praplėtęs kameros galimybes. HERO5 4K raiškos vaizdus filmuodavo 30 kadrų per sekundę greičiu, o HERO6 be problemų įamžina 60 kadrų per sekundę. Sulėtinto FHD raiškos filmavimo greitis padidėjo nuo 120 iki 240 kadrų per sekundę.

Naujojo procesoriaus galimybės visu gražumu atsiskleidžia naudojant skaitmeninį vaizdo stabilizavimą. Dabar jis veikia ir filmuojant 4K raiška. „Stabilizatorius“ efektyviai slopina įvairius virpesius ir netgi gana stiprius sukrėtimus. Tad daugeliu atvejų galėsime apsieiti be laikiklio bei išorinio stabilizatoriaus. Itin pagerėjo ir pati filmuojamo vaizdo kokybė. Net ypač greitose veiksmo scenose jis nesubyra į kvadratėlius ir nepradeda trūkčioti.

HERO6 taip pat geriau atpažįsta ir įamžina spalvas. Subtilius atspalvių pokyčius galima pamatyti ne tik filmukuose, bet ir su „GoPro HERO6“ padarytose 12 megapikselių raiškos HDR nuotraukose.

Komentarai
267485 429,99 EUR
Omniva kat

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn