Kamera GoPro HERO5 Black

Prekės kodas: 235563
329,00 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU

Ekrano informacija
Ekranas Liečiamas
Techniniai duomenys
Mikrofonas Built-in
Bendra informacija
Gamintojas GoPro
Vaizdo stabilizatorius Yra
Atminties kortelių palaikymas Palaiko iki 128 GB (Micro SD)
Efektyvieji pikseliai (Filmuojant) 3840 x 2160 (4K)
Ekranėlis 8256
Spalva Juoda
WiFi Yra
Vaizdo įrašymo formatas H.264 codec MP4
Efektyvieji pikseliai (Fotografuojant) 12MP
A/V Yra
miniHDMI Yra
Atsparus smūgiams Taip, su dėklu
Atsparus vandeniui iki 10m be dėklo
Garantinis laikotarpis 24 mėn.


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

„GoPro“ pristatė sulankstomą „droną“ ir dvi naujas veiksmo kameras


GoPro Karma kaina: 1199

GoPro Hero5 Black kaina: 329

GoPro Hero5 Session kaina: 219.99

 
„GoPro“ pavadinimas spėjo tapti veiksmo kamerų sinonimu. Aktyvūs žmonės šios kompanijos įrenginius vertina už nenužudomą konstrukciją ir puikią vaizdo kokybę. Šiais metais gamintojas pradžiugino ne tik naujais veiksmo kamerų modeliais, bet ir dar nematytu skraiduoliu, kuris „GoPro“ filmavimo įrangą paverčia dar universalesne.

GoPro

Skraiduolis „GoPro Karma“

Pažintį su naujaisiais „GoPro“ prietaisais pradėkime nuo „GoPro Karma“. Šis skraiduolis stebina savo dydžiu. Sulankstomus sraigtų laikiklius ir kojeles turintis kvadrokopteris lengvai telpa į smūgių nebijančią kuprinę, kurią pirkėjas gauna kartu su „dronu“.

„Dronas“ ir jo priedai telpa į nedidelę kuprinę

Skraiduolis valdomas patogiu liečiamąjį ekraną turinčiu pulteliu. Sugrąžinti prietaisą į pradinį kelionės tašką galima vienu mygtuko spustelėjimu. Ramiu oru „Karma“ ore išbūna apie 20 minučių. Kvadrokopteris gerai sugeria vėjo gūsius. Sklandų ir nedrebantį vaizdą užtikrina „drono“ priekyje įstatomas trijų ašių stabilizatorius.

Karma_5

„GoPro Karma“ valdymo pultas turi liečiamąjį ekraną

„Karma“ galima naudoti ne tik ore, bet ir ant žemės! Tereikia nuimti stabilizatorių ir uždėti jį ant komplekte esančio laikiklio, kuris skraiduolio „akį“ paverčia aktyviam filmavimui skirta rankine vaizdo kamera. „GoPro Karma“ bus galima įsigyti atskirai arba kartu su „Hero5 Black“ bei „Hero5 Session“ veiksmo kameromis.

Trijų ašių stabilizatorius padeda įamžinti nedrebantį ir netrūkčiojantį vaizdą

Veiksmo kameros „GoPro Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“

Penktosios kartos „GoPro“ kameros paveldėjo geriausias savo pirmtakų savybes ir papildė jas ilgai lauktomis naujovėmis. „Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“ nebijo ne tik smūgių, bet ir vandens! Nuo šiol atliekant „vandens procedūras“ nebereikės papildomo hermetiško dėkliuko. Šiuos įrenginius galima valdyti dviem mygtukais, telefone įdiegta programėle ir net balso komandomis.

Hero5_1

„GoPro Hero5 Black“ veiksmo kamera

„Hero5 Black“ korpuso gale įmontuotas 2 colių įstrižainės ekranas, kuriame matome filmuojamą vaizdą. Be to, kameroje yra GPS imtuvas. Abu „GoPro“ modeliai sugeba filmuoti 4K raiškos vaizdus. „Hero5 Session“ daro 1o megapikselių, o „Hero5 Session“ – 12 megapikselių nuotraukas. Ši kamera failus saugo ne tik JPEG, bet ir RAW formatu, kurį galima patogiai apdoroti kompiuteryje.

Hero5_2

„Hero5 Black“ turi 2 colių įstrižainės liečiamąjį ekraną

Bene pati didžiausia veiksmo kamerų naujovė – elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema, kuri puikiai sugeria smūgius ir virpesius. Naujieji įrenginiai turi tokią standartinę „GoPro“ tvirtinimo jungtį, todėl Hero5 Black“ ir „Hero5 Session“ tiks visi ankstesnių modelių priedai.

TECHNORAMOS parduotuvėse naujieji „GoPro“ modeliai pasirodys jau spalio mėnesio pabaigoje.

„Hero5 Session“ filmuoja 4K raiškos vaizdus ir turi elektroninį vaizdo stabilizatorių

Komentarai
235563 329,00 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

Atgal Pirmyn