Nešiojamas kompiuteris Apple MacBook Air 13" i5/8/128/2017

Prekės kodas: 260222
999,99 €

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
* KAINA GALIOJA TIK PERKANT INTERNETU
160,00 €
240,00 €

Ekrano informacija
Raiška 1440 x 900
Ekrano įstrižainė 13.3"
Techniniai duomenys
Vaizdo plokštės modelis Intel HD Graphics 6000
Kietasis diskas (SSD) 128GB
Operatyvioji atmintinė 8GB
Bevielis ryšys 802.11ac Wi-Fi
Bluetooth Yra
Integruota vaizdo kamera Yra
Bendra informacija
Gamintojas APPLE
Procesoriaus tipas Intel i5
Kaupiklio tipas SSD
Vaizdo plokštės tipas Integruota
Spalva Sidabrinė
Operacinė sistema iOS
Klaviatūros apšvietimas Yra
Garantinis laikotarpis 24 mėn.


 

Visas Technorama.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kainos:

 

Pristatymo būdas

Smulki buitinė technika

Stambi buitinė technika

Atsiėmimas TECHNORAMA parduotuvėse

Nemokamai

Nemokamai

Prekių pristatymas į namus

 3 Eur

6,99 Eur

Pristatymas į OMNIVA paštomatus  

 2 Eur

 Neteikiama

 

Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius),  Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, nemokamai gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

1.    nuo 08.00 iki 14.00 val.;
2.    nuo 14.00 iki 18.00 val.;
3.    nuo 18.00 iki 22.00 val.;
4.    pristatymą šeštadienį.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visada galite susisiekti su mumis:

el. paštu: info@technonet.lt 

telefonu 8 800 00116


• Visi Technorama.lt užsakymai klientams pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį Technorama.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.

• Jeigu prekę įsigijote išsimokėtinai, pirma išsiųsime Jums dokumentus pasirašymui, o gavę Jūsų pasirašytus dokumentus, išsiųsime Jūsų išsirinktą prekę.

• Renkantis prekę visada atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kuris nurodytas prekės aprašyme.

• Prekių pristatymas per OMNIVA paštomatus yra galimas jeigu užsakymas neviršija 30 kg ir telpa į vieną iš šių dėžių

   S   -   8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
   M   -  19 cm x 38 cm x 64 cm
   L   -   41 cm x 38 cm x 64 cm

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba Technorama.lt darbuotoju el. paštu: info@technonet.lt ar telefonu 8 800 00116, pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos Technorama.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Apie prekių pristatymą kurjeris dieną iki pristatymo Jus informuos SMS žinute, o pristatymo dieną, prieš atvykstant, Jums paskambins.

• Atsiimant prekes iš kurjerio, būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

• Pristatymas į Neringą vykdomas pagal atskirą susitarimą.

• Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie Technorama.lt internetinės svetainės.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje "Papildoma informacija", nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite Technorama.lt darbuotojus el. paštu:info@technonet.lt arba telefonu: 8 800 00116. Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.


REKOMENDUOJAME:
Perkant didesnių gabaritų prekes (25 kg ir daugiau) rekomenduojame pasinaudoti užnešimo paslauga, kuri papildomai kainuoja  15 eur (siuntą pristatys žmonės, kurie pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekę). Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų (siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekės). Tokių prekių, kurias gali panešti vienas žmogus pristatymas ir užnešimas įtrauktas į standartinį pristatymą.


 Jei Jums kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis nemokamu informacijos telefonu 8 800 00116 arba el. paštu: info@technonet.lt

Pirkimo gidai

Perkant kompiuterį svarbiausia išleisti kuo mažiau pinigų, tiesa? Verčiau pagalvokime dar kartą, ar mūsų pagrindinis kriterijus turėtų būti kaina, juk yra daugybė kitų dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Staliniai kompiuteriai dar naudojami ir šiandien, ypač žaidimų mėgėjų, tačiau didžiajai daugumai mūsų kompiuterių pasaulis jau prieš keletą metų pasisuko į nešiojamuosius kompiuterius. Besivystanti planšetinių kompiuterių era su tokiomis operacinėmis sistemomis kaip Windows 8 tik sustiprina faktą, kad mes negrįšime atgal. Daugelis iš mūsų šiai dienai jau yra pakeitę ne vieną nešiojamą kompiuterį dėl moralinio nusidėvėjimo ar kitų priežasčių. Mes apibrėšime keletą pagrindinių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš perkant bet kokį nešiojamą kompiuterį tam, kad Jūs priimtumėte teisingą sprendimą, o ne tiesiog įsigytumėte pigiausią.
 

 

Ko Jums reikia iš tikrųjų, o ne ko norite?

Visa dabartinė kompiuterių reklama orientuota į Ultrakompiuterius (angliškai – Ultrabook), nes, tiesą sakant, jie atrodo velniškai gerai: aptakios formos ir plonas korpusas, pakankamai spartus, galintis dirbti gerokai ilgiau nei įprasti nešiojami kompiuteriai. Tačiau tai nereiškia, kad Jūsų vienintelis pasirinkimas turėtų būti Ultrabook, bet taip pat tai nereiškia, kad Jūs neturėtumėte apsvarstyti šio varianto. Ką Jūs galiausiai turėtumėte padaryti, tai išsiaiškinti, kokios bus atliekamos užduotys su nauju įrenginiu per mažiausiai 75% skirto laiko, pavyzdžiui, kompiuterį naudosite vidutiniškai 4 valandas per dieną, intensyviam darbui bus skirta apie 3 val., t.y. apie 75% laiko.
Kodėl 75%? Nešiojamojo kompiuterio grožis yra jo universalumas, nors ultrabook‘ai ir netbook‘ai labiausiai perkami dėl mažo svorio, kas leidžia patogiai nešiotis, jie taip pat gali puikiai susidoroti su sudėtingomis sistemomis vienu paspaudimu. Taigi, trys ketvirčiai laiko skirto vieniems ar kitiems darbams atlikti gali padėti suprasti, kokio iš tikrųjų Jums kompiuterio reikia.
 

Ar reikia sukti galvą dėl optinio disko?

Kai Apple kompanija išleido originalų ir labai brangų „MacBook Air“ kompiuterį, vienas iš labiausiai kritikuojamų dalykų buvo integruoto optinio disko stoka. Tikrai nėra patogu prijunginėti išorinį optinį diską ir ne visuomet jis yra šalia, kai reikia, juk daugybė filmų, muzikos įrašų, mūsų asmeninių failų ir t.t. yra talpinami optiniuose diskuose. Turite gerai pagalvoti, kokią vietą Jums užima optinis įrenginys: ar tai „patogu turėti“, ar „vargiai reikalingas“, o gal „neišvengiamai būtinas“. Jei prieš perkant kompiuterį galvojote, kad optinis įrenginys Jums bus reikalingas, o vėliau paaiškėjo, kad nėkart nepanaudojote, visada jį galite pakeisti papildomu kietuoju disku (SSD).
 

Operacinė sistema: Windows ar Mac?

Pavadinime nepaminėta Linux sistema ne dėl klaidos, o dėl akivaizdaus žmonių pasirinkimo. Paprastas faktas, kad pirkėjai šiandien labiausiai svarsto dėl Microsoft Windows 7 ir Apple Mac Lion operacinės sistemos pasirinkimo.
Ne paslaptis, kad Apple produkcija visame Pasaulyje yra plačiai paplitusi ir pristatinėja save kaip „aukščiausios kokybės“ prekiniu ženklu. Tai viena iš priežasčių, kad kai kurie kompiuterių modeliai gerokai brangesni nei panašios išvaizdos ir parametrų kitų gamintojų kompiuteriai. Tie laikai, kuomet Mac vartotojai turėjo labai siaurų programų pasirinkimą dėl operacinės sistemos nepalaikymo, jau seniai praėjo, nors ir dabar Windows gerokai pranašesnis šiuo klausimu.
Šis klausimas vis dar nagrinėjamas tiek vartotojų, tiek specialistų ir nėra vienos nuomonės, kad viena ar kita sistema yra geresnė. Tiesiog yra žmonės, kurie mieliau renkasi ir naudoja Windows sistemą ir net negalvoja ją keisti, tačiau yra ir tokių, kurie pabandę Mac – prie Windows nebenori grįžti. Į šį klausimą Jums padės atsakyti Jūsų skonio ir piniginės storio santykis.
 
Būtų lengviausia save priskirti atitinkamai grupei: buitiniam naudojimui, studentai/keliaujantys, žaidimų, grafinių programų mėgėjai. Tokių kategorijų gali būti įvairių, tačiau mes, remdamiesi savo darbo patirtimi, išskyrėme tokias dažniausiai pasitaikančias vartotojų grupes.
 

Kasdieniam buitiniam naudojimui

Paprastas faktas kompiuterių raidos juostoje tas, kad pastaraisiais metais procesorių ir kitos vidinės įrangos techniniai parametrai stipriai pagerėjo, o daugumos kasdienių vartotojų poreikiai daugmaž išliko tie patys. Tai reiškia, kad beveik visos kompiuterių sistemos, kurias pasirinksite gali susidoroti su pagrindinėmis Jūsų užduotimis. Jei jūsų 75% laiko skiriama naršymui, elektroninių laiškų rašymui ir panašiom užduotim, tuomet bet kuri sistema nesunkiai susidoros. Microsoft nepakėlė sistemos reikalavimų netgi naujausiai Windows 8 sistemai, ir tai reiškia, kad netgi senesnėse sistemose ji veiks. Žinoma, gali būti ir išimčių, tačiau Microsoft korporacija kasdien dirba mums ir mes galime net nepastebėti, kaip atsiras sistemos pataisymai ir atnaujinimai.
Taigi, šios grupės vartotojui nereikės išleisti daug pinigų, kad turėtų jo poreikius atitinkančią sistemą, bet kaina dar priklauso ir nuo papildomų dalykų: garso sistemos, dizaino ar operacinės sistemos.
Rekomenduojami parametrai kompiuteriui:
Raktažodis: nėra.
Procesorius: Intel Core i3 arba AMD A4. Senesni procesoriai turėtų dirbti gerai, todėl nebūtina ieškoti (pavyzdžiui) naujų „Intel Ivy Bridge“ procesorių.
Operatyvioji atmintis (RAM): 4GB minimaliai, bet (kalbant apie Windows sistemą) įsitikinkite, kad įdiegta 64-bit Windows versija, nes 32-bit versija mato maksimaliai 3,6GB operatyviosios atminties, o kas yra virš, tiesiog bus neaktyvi – neįdarbinta, dėl to kompiuteris dirbs lėčiau.
Vaizdo plokštė: Integruota tiks kuo puikiausiai.
Talpa: minimaliai 500GB, nes išplėsti vidinę nešiojamo kompiuterio atmintį nėra taip paprasta. Todėl nerizikuodami rinkitės didesnę talpą, ir būsite tikri, kad Jūsų visi failai tilps.
 

Studentai/Keliaujantys

Sudėjome šias dvi grupes į vieną, nes poreikiai yra beveik vienodi. Jūs dažnai keliaujate, judate iš vieno taško į kitą, tačiau ne visuomet yra galimybė naudoti elektros energiją kompiuterio įkrovimui, todėl labai svarbi baterijos budėjimo trukmė. Yra gerų pasiūlymų iš UltraBook serijos kompiuterių, kurių budėjimo trukmė gali siekti iki 9val., tačiau tokiems modeliams teks skirti gerokai didesnį biudžetą. Tiems, kas turi fiksuoto dydžio sumą paskirtą šiam pirkiniui, vis dar yra platus pasirinkimas nešiojamų kompiuterių, o kaip alternatyva gali būti pasirinktas planšetinis kompiuteris, kurio baterija tarnaus visą dieną, turėsite interneto ryšį ir daugybę parankių aplikacijų. Tačiau atminkite, kad planšetinis kompiuteris neatstos nešiojamojo, jis gali būti kaip priedas.
Taigi, rekomenduojami parametrai kompiuteriui:
Raktažodis: baterijos tarnavimo laikas, dydis, svoris.
Procesorius: Intel Core i5 (ultrabook) arba Intel Atom AMD Fusion E450 (netbook).
Operatyvioji atmintis (RAM): minimaliai 4GB, rekomenduojama 8GB. Ultrabook kompiuteriams nėra galimybės padidinti RAM atmintį, todėl suprantama, kodėl verta investuoti daugiau šioje vietoje.
Talpa: 128GB (SSD/Ultrabook) arba 320GB (Netbook).
 

Žaidimų, grafinių programų mėgėjai

Paprastai žaidimams perkamas stalinis (desktop) kompiuteris. Naujausios technologijos, greitesni komponentai, lankstesnis įrangos atnaujinimas, o kartu ir  didesnės aušinimo galimybės -  tai priežastys, kodėl tikrieji video žaidimų fanai vengė pirkti laptopų. Tačiau technologijos per pastaruosius metus itin patobulėjo.
3D žaidimams rekomenduojamas Intel COre 2 Quad arba Core i7 procesorius. Komplektacijoje jau yra Nvidia GeForce N260 (vaizdo plokštė).
 
Rekomenduojame rinktis:
4 – 8 GB RAM operatyviosios atminties – stabiliam ir sparčiam kompiuterio veikimui
320 arba didesnis kietasis diskas su 7400 rpm
17“ monitorius arba didesnis
Atskira (paprastai būna integruota) vaizdo plokštė
 
Video žaidimų atstovai nėra vieninteliai kuriems reikalingas naujausias ir galingiausias procesorius, specialios vaizdo plokštės ar greito kietojo disko. Žmonės dirbantys su aukščiausios kokybės nuotraukomis ar video dokumentais turėtų rinktis spartesnius ir galingesnius nešiojamuosius kompiuterius.
Šios kategorijos atstovams monitoriaus dydis bene vienas svarbiausių. 15 -17“ monitoriai su didesne rezoliucija vienas iš atrankos kriterijų. Dirbantys specialiomis programomis (Photoshop, Pinnacle Studio ir kt.) sutiks, jog Operatyvioji atmintis (RAM) lemia darbo greitį bei operatyvumą. Kietasis diskas turėtų būti itin greitas 7200 rps apsisukimai per minutę (paprastai komplektuojami diskai su 5400 rpm). Aukštos kokybės nuotraukos ir video dokumentai užima išties daug, todėl disko talpa dar vienas iš atrankos kriterijų.
 
Rekomenduojame rinktis:
4 – 8 GB RAM
320 GB arba didesnis kietasis diskas su 7400 rpm
17“ monitorius arba didesnis
 
Jei vis dar nežinote, kokio kompiuterio Jums reikia, visuomet esate laukiami mūsų parduotuvėse, kur gyvai, suprantama kalba kompetentingi konsultantai padės išsirinkti tinkamą.
 
260222 999,99 EUR
Omniva katLizingas soninis

Pranešk, ko ieškai

Parašykite mums, kokios prekės ieškote ir mes pateiksime Jums asmeninį pasiūlymą.

          Kaip išsirinkti kompiuterį?
         Kaip išsirinkti kompiuterį?

Technorama Pirkėjo Gidai

Atgal Pirmyn