Informacija
Prekių katalogas

Sena Laisvų rankų įranga

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Laisvų rankų įranga“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Sena prekės. Sena „Laisvų rankų įranga“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 312,43 €. Šioje kategorijoje sukaupta 5 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 5 prekių, o jų kainos prasideda nuo 312.43 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Vadinamoji laisvų rankų ausinė leidžia saugiai valdyti mobilųjį įrenginį ir atsiliepti į skambučius darbe, automobilyje, sportuojant, važiuojant dviračiu ar motociklu. Ši technologija užtikrina patogų bendravimą kasdien: dirbant bei laisvalaikiu. Daugiau neatidėliokite svarbių skambučių ir saugiai valdykite savo išmanųjį telefoną bet kurioje vietoje. Ieškote patogios, modernios laisvų rankų įrangos? Technorama.lt asortimente – kokybiška belaidė laisvų rankų įranga automobiliui ar tiesiog patogioms laisvalaikio veikloms, darbui. Maloniai kviečiame Jus pasižvalgyti ir atrasti sau tinkamiausią gaminį.

Belaidė laisvų rankų įranga telefonui – pokalbiams be trukdžių

Tokio tipo įranga suteikia galimybę laisvai ir be jokių trukdžių bendrauti atliekant kelias užduotis vienu metu ir išnaudoti savo laiką produktyviai. Tai patogus ir dažnai saugesnis būdas atsiliepti į skambučius, ypač tuomet kai vairuojate ar fiziškai negalite laikyti telefono rankose. Ši įranga turi daugelį privalumų, štai keletas jų:

 • Saugumas. Bene didžiausias šios įrangos privalumas – galimybė saugiai atsiliepti į svarbius skambučius, neatitraukiant dėmesio nuo kelio. Tai padeda išvengti blaškymosi ir saugiai pasiekti kelionės tikslą.
 • Produktyvumas. Ši įranga suteikia galimybę efektyviai atlikti keletą užduočių vienu metu ir tokiu būdu taupyti savo brangų laiką: darbe, namuose ar keliaujant. 
 • Patogumas. Bluetooth laisvų rankų įranga telefonui suteikia įrenginio naudotojams daugiau komforto ir itin praverčia ilgų pokalbių metu. Ši įranga leidžia nevaržyti savęs ir laisvai bei patogiai vairuoti, dirbti ir judėti, nelaikant telefono rankose. 
 • Lengvas valdymas. Dažniausiai tokio tipo įranga pasižymi gana paprastu valdymu, todėl greitai bei sklandžiai galima įsisavinti šio įrenginio valdymą bei funkcijas jau per pirmąjį naudojimą. 

Šis gaminys suteiks Jūsų kasdienybei daugiau patogumo ir padės užtikrinti ne tik savo bet ir kitų saugumą kelyje.

Kaip išsirinkti sau geriausią laisvų rankų įrangą?

Laisvų rankų įrangos mobiliajam telefonui pasirinkimas yra platus, juk svarbu, kad kiekvienas galėtų įsigyti labiausiai patikusį gaminį, pagal skirtingus poreikius. Nežinote kokią įrangą rinktis Jums? Žemiau pateikiame kelis aspektus, kurie padės įsigyti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį gaminį.

1. Įrangos paskirtis ir tipas

Renkantis šią įrangą, svarbu išsiaiškinti kokiais tikslais ji bus naudojama: sportuojant, dirbant, vairuojant automobilį, tvarkantis namuose, važiuojant dviračiu, apsipirkinėjant ar einant pasivaikščioti. Kiekvienu atveju gali reikėti skirtingo modelio gaminio.

Pavyzdžiui, sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį gamtoje praverstų lengva, kompaktiška, vandeniui atspari įranga arba ausinės. Itin aktyviai leidžiantiems laiką kartais patogu, kai ausinė prisitvirtina prie ausies papildomu lankeliu. Arba galite rinktis įprastas belaides ausines, kurios dažniau naudojamos muzikos klausymui.

Darbui su klientais rekomenduojama rinktis įrangą su geresne garso kokybe, o vairuojant praverstų papildoma triukšmo slopinimo funkcija.

2. Laisvų rankų ausinės suderinamumas su telefonu

Šio gaminio suderinamumas su Jūsų mobiliuoju telefonu yra svarbus aspektas, į kurį būtina atsižvelgti. Tai padės užtikrinti, jog įsigyta įranga veiks sklandžiai ir pateisins Jūsų lūkesčius. Visų pirma, atkreipkite dėmesį, ar dominantis gaminys gali būti suderinamas su Jūsų telefono operacine sistema ir palaikys visas galimas funkcijas. 

Nors dauguma šių gaminių yra suderinami su populiariausiomis mobiliųjų telefonų operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip iOS, Android, tačiau kai kuriais atvejais tam tikrų modelių automobilinė laisvų rankų įranga yra suderinama tik su konkrečių gamintojų telefonais (tai turėtų būti nurodyta prekių informaciniuose aprašuose).

Kyla klausimų, ar konkreti belaidė laisvų rankų įranga telefonui suderinama su jūsų įrenginiu? Susisiekite su mūsų konsultantais, patarsime.

3. Dizainas ir patogumas

Estetiškas įrenginio dizainas yra svarbus daugeliui vartotojų. Tačiau nuo pasirinkto dizaino gali priklausyti ir gaminio patogumas. Rinkdamiesi ausinę, atkreipkite dėmesį ne tik į gaminio spalvą, bet ir į formą, dydį, svorį. Atsižvelkite į mygtukų išsidėstymą, įsitikinkite, jog įrenginį Jums bus lengva valdyti be papildomų pastangų. 

Jeigu belaidę įrangą dienos metu naudojate ilgai, įsitikinkite, jog ji bus ergonomiška, tiks Jūsų ausų formai ir tinkamai priglus – taip ja galėsite naudotis be diskomforto.

4. Garso kokybė

Norėdami džiaugtis gera garso kokybe skambučių metu, rinkitės gaminį su aukštos kokybės garsiakalbiu bei mikrofonu – daug įrenginiu komunikuojantiems žmonėms geriausia laisvų rankų įranga automobiliui ar darbui yra ta, kuri užtikrina maksimaliai raiškų ir gerą garsą, aplinkinio triukšmo izoliavimą. 

Gera garso kokybė ypač svarbi nuotolinių mokymų, konferencijų ar susitikimų su klientais metu. Tai suteiks galimybę aiškiai komunikuoti ir kokybiškai bendrauti. Daugiau patogumo ir kokybės pokalbiams suteiks minėtoji triukšmą slopinanti funkcija.

5. Gamintojas

Kiekvieno prekių ženklo gaminiai turi savus privalumus, todėl rinkdamiesi šią įrangą, palyginkite bent keletą gamintojų. Atkreipkite dėmesį į:

 • vartotojų atsiliepimus; 
 • suteikiamą garantiją;
 • prekių ženklo pabrėžiamus esminius privalumus;
 • siūlomas pažangias funkcijas bei technologijas;
 • naudojamas medžiagas. 

Kai kurie tam tikrus gamintojus renkasi, nes pasitiki ilgamete prekių ženklo patirtimi, kitiems itin svarbus išskirtinis dizainas ar tam tikros funkcijos. Visą reikalingą informaciją įprastai galite rasti prekių aprašymuose.

6. Baterijos veikimo laikas

Ausinę dienos metu naudojate intensyviai? Tuomet rekomenduojama rinktis gaminį su kiek įmanoma ilgiau veikiančia baterija, taip įrenginys neišsikraus greitai ir nereikės jo įkrauti dažnai. Ilgesnis baterijos veikimo laikas leidžia naudoti telefoną visą darbo dieną ar ilgos kelionės metu, jeigu nėra galimybės įkrauti įrenginio.

7. Papildomos funkcijos

Šioje įrangoje gali būti integruotos papildomos funkcijos ir savybės, kurios praturtina vartotojo patirtį. Galima rinktis gaminius, kurie išsiskiria:

 • ilgai veikiančia baterija;
 • automatiniu garso reguliavimu; 
 • triukšmo slopinimu;
 • dinamišku garsiakalbiu;
 • balso nurodymo funkcija;
 • energijos taupymo režimu;
 • apsauga nuo dulkių;
 • atsparumu vandeniui;
 • kitomis funkcijomis.

Kiekvieno Technorama.lt asortimente esančio gaminio aprašyme rasite pagrindines šio charakteristikas, o taip pat ir papildomas funkcijas bei išskirtines technologijas ar dizaino savybes.

Galiausiai, būtinai įvertinkite pagrindinius šio įrenginio dizaino sprendimus – kaip įrenginys tvirtinasi prie ausies. Ar jums patogus minimalistinis laisvų rankų ausinės dizainas (be papildomo tvirtinimo), ar vis dėlto praverstų papildomas lankelis, kuris patogiai prisitvirtina prie ausies. Šį faktorių paprasčiau įvertinti, jei turite kitas belaides ausines.

Laisvų rankų įranga automobiliui – kaina, nuo ko ji priklauso?

Pirkdami šį gaminį, išsigryninkite savo poreikius ir apsibrėžkite biudžetą. Brangesni gaminiai gali pasižymėti aukštesne kokybe ir turėti patogias papildomas funkcijas, tačiau jeigu šiuo įrenginiu nesinaudosite kiekvieną dieną, galite rinktis ekonomiškesnį variantą, kuris puikiai atliks pagrindines funkcijas, bus praktiškas ir tarnaus ne vienerius metus. 

Įrenginio kaina, kaip ir renkantis bet kokį kitą gaminį, priklauso nuo gamintojo, jo suteikiamų papildomų dizaino ir funkcijų privalumų, integruotų technologijų. Jei dvejojate dėl kelių gaminių kainų skirtumo, nuodugniau paanalizuokite gaminių aprašymus – kokiomis techninėmis savybėmis šie pasižymi.

Atidžiai įvertinkite aprašytus aspektus, kad būtų lengviau įsigyti patogų ir funkcionalų gaminį, kuris pravers kasdien. Geresnei vairavimo patirčiai Technorama.lt galite įsigyti papildomus priedus mobiliesiems telefonams, tokius kaip telefono laikiklis, automobilinis įkroviklis, adapteris bei kiti priedai.