Informacija
Prekių katalogas

Boman Indaplovės

Verta rinktis

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Indaplovės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Boman prekės. Boman „Indaplovės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 320,03 €. Šioje kategorijoje sukaupta 1 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 1 prekių, o jų kainos prasideda nuo 320.03 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Indaplovės padeda taupyti laiką ir higieniškai plauti indus, todėl dažnai yra neatsiejama šiuolaikinių virtuvių dalis. Jos būna įvairių tipų, dydžių ir talpos, kad atitiktų skirtingus naudotojų poreikius. Šiuolaikinės indaplovės padeda efektyviai pašalinti maisto daleles, riebalus ir bakterijas, o tai žymiai palengvina indų priežiūrą. Kai kuriose indaplovėse yra ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, atidėto paleidimo, energijos taupymo režimų ir specializuotų plovimo programų. Taigi, indaplovė neabejotinai yra patogus ir efektyvus būdas palaikyti švarą virtuvėje, taupyti laiką ir energiją. Ieškote naujos indaplovės pigiau? Technorama.lt asortimente galite rasti platų šios virtuvės įrangos pasirinkimą. Na, o tam, kad apsispręsti būtų lengviau, žemiau pateikiame aspektus, kuriuos derėtų įvertinti ieškant asmeninius poreikius ir biudžetą geriausiai atitinkančio varianto.

Indaplovės internetu – įsigykite pigiau

Daugeliu atvejų tokios įrangos pirkimas internetu gali būti patogus ir ekonomiškas pasirinkimas. Visų pirma, taip galite lengvai palyginti įvairių modelių kainas ir funkcijas, todėl tampa lengviau rasti Jums tinkamiausią įrenginį. Taip pat daugelyje internetinių parduotuvių siūlomas prekių pristatymas į namus, kuris nuo tam tikros krepšelio sumos būna nemokamas. Tokia paslauga leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, palyginti su apsipirkimu fizinėje parduotuvėje. 

Be to, pirkdami indaplovę internetu galite peržiūrėti kitų pirkėjų atsiliepimus ir vertinimus, kurie suteikia vertingos informacijos apie skirtingų modelių veikimą ir patikimumą. Galiausiai, internetinėse parduotuvėse dažnai siūlomos išskirtinės nuolaidas ir akcijos, kurių gali nebūti fizinėse parduotuvėse, todėl aukštos kokybės indaplovę galima įsigyti pigiau. 

Kaip išsirinkti tinkamą indaplovę?

Štai pirmieji žingsniai renkantis indaplovę:

 • Įvertinkite indaplovės gabaritus ir parinkite jai tinkamą vietą, kuri būtų arti vandentiekio ir kanalizacijos jungties.
 • Įvertinkite savo poreikius – optimalus įrenginio dydis priklauso nuo šeimos narių skaičiaus ir Jūsų įpročių.
 • Įvertinkite, kokios indų plovimo programos Jums reikalingos. Pavyzdžiui, šeimoms, turinčioms vaikų, pravers indų dezinfekavimo galimybė, o asmenys, kurie daug laiko praleidžia prie orkaitės, įvertins intensyvaus plovimo programos privalumus.

Atlikę šiuos žingsnius, galite pereiti prie žemiau pateiktų kriterijų.

Tipas

Pagal tipą indaplovės skirstomos į laisvai pastatomas ir įmontuojamas (integruojamas). Taigi, pakalbėkime apie jas plačiau.

Pastatomos (stacionarios) indaplovės

Laisvai pastatomos indaplovės, arba kitaip stacionarios indaplovės, nėra montuojamos į spinteles ir gali būti pastatytos bet kurioje virtuvės vietoje, jei tik yra vandens tiekimo ir nutekėjimo vamzdis. Tokių įrenginių būna įvairių dydžių ir talpos – nuo kompaktiškų modelių, idealiai tinkančių mažoms virtuvėms, iki didesnių, tinkančių didesnėms šeimoms. Taip pat jų yra įvairių stilių ir spalvų, todėl galite lengvai išsirinkti indaplovę, kuri derėtų prie Jūsų virtuvės interjero. 

Stacionarias indaploves patogu montuoti, o nusprendus atnaujinti virtuvę, jas galima lengvai perkelti į kitą vietą. Be to, šie įrenginiai pasižymi įvairiomis funkcijomis, įskaitant kelias plovimo programas, atidėtą paleidimą ir energiją taupančias parinktis. Apskritai, laisvai pastatoma indaplovė yra universalus ir efektyvus būdas užtikrinti indų švarą.

Įmontuojamos (dalinai integruotos) indaplovės

Įmontuojamos indaplovės gali būti idealiai įkomponuojamos į virtuvės interjerą. Jos gali būti 60 cm bei 45 cm pločio, ir savo matmenimis praktiškai nesiskiria nuo laisvai pastatomų modelių.

Matmenys ir talpa

Indaplovės matmenys glaudžiai susiję su jos talpa ir našumu. Žinotina, kad tokių įrenginių talpa skaičiuojama indų komplektais. Vieną komplektą sudaro gili ir plokščia lėkštės, desertinė lėkštutė, dubenėlis, puodelis, stiklinė, peilis, šakutė, šaukštas, arbatinis ir desertinis šaukšteliai. 

Tam, kad išsirinkti tinkamą indaplovę būtų lengviau, toliau pateikiame pagrindines jų kategorijas pagal matmenis ir talpą.

Standartinio dydžio indaplovės

Standartinio dydžio indaplovės yra pačios populiariausios. Jos puikiai tinka tiek didelės šeimos, tiek maistą gaminti mėgstančių žmonių poreikiams. Standartinio dydžio indaplovės plotis yra 60 cm, todėl ją lengva komponuoti su standartiniais virtuvės baldais. Priklausomai nuo modelio, tokios indaplovės gali išplauti nuo 12 iki 15 indų komplektų.

Siauros indaplovės

Tai puikus pasirinkimas nedidelei virtuvei, studijai ar vieno kambario butui. Tokio tipo indaplovė yra vos 45 cm pločio, tačiau į ją galima sutalpinti net iki 10 indų komplektų.

Mažos (kompaktinės) indaplovės

Mažos indaplovės tinka nedidelei šeimai ir atskirai gyvenantiems žmonėms. Įprastai jos statomos ant stalviršio (kompaktiškos indaplovės aukštis kur kas mažesnis nei standartinio modelio), tokiems prietaisams nereikia sudėtingo diegimo, todėl jie gali būti naudojami nuomojamame bute.

Vandens sąnaudos

Taupiausios indaplovės išplauna indus suvartodamos vos 6–7 l vandens. Kitiems modeliams prireikia 8–15 litrų, tačiau net ir jie gerokai lenkia rezultatus, kuriuos galima pasiekti rankinio indų plovimo metu.

Indaplovių efektyvumo parametrai

Indaplovė – sudėtingas įrenginys, todėl jos darbo efektyvumas nusakomas keliomis skirtingomis charakteristikomis: 

 • Energijos efektyvumo klasė. 2021 m. įvestos naujo pavyzdžio energijos efektyvumo etiketės atsisakė A+, A++, A+++ energijos efektyvumo klasių, todėl indaplovės nuo šiol yra skirstomos į raidėmis pažymėtas klases nuo A iki G. 
 • Talpa. Vertinant indaplovėje telpantį indų kiekį, 2021 m. įvestas naujas indų komplekto standartas. Jis tiksliau atspindi vartotojų poreikius ir įtraukia papildomus elementus, pavyzdžiui, puodus. 
 • Vandens sąnaudos. Ankstesnį metinį vandens ir elektros energijos suvartojimo rodiklį dabar keičia suminis 100 darbo ciklų sąnaudų įvertinimas.
 • Triukšmo lygis. Triukšmingumas – svarbus parametras, ypač tais atvejais, kai indaplovę planuojate statyti atviro plano virtuvėje. Standartinis triukšmo lygis nurodomas decibelais, jis svyruoja nuo 37 iki 58 dB. Energijos efektyvumo etiketėje nurodomos triukšmo klasės (nuo A iki D), kurios paaiškina decibelais (dB) pateikiamą triukšmo lygį.

Atsižvelgti į tokio pirkinio efektyvumą neabejotinai verta, kadangi efektyvi indaplovė gali padėti sutaupyti energijos, sumažinti vandens suvartojimą ir poveikį aplinkai.

Funkcijos

Šiuolaikinė indaplovė gali turėti daugybę naudingų funkcijų. Žemiau apžvelgiame keletą iš jų.

Trečiasis stalčius

Trečiąjį stalčių turinti indaplovė efektyviau išnaudoja savo tūrį. Šis stalčius montuojamas įrenginio viršuje ir yra skirtas stalo įrankiams bei smulkiems indams. Todėl apačioje statomas tradicinis įrankių dėklas tampa nebereikalingas, o atsilaisvinusią vietą galima panaudoti kitiems indams.

Automatiškai atsidarančios durelės

Automatiškai atsidarančios indaplovės durys užkerta kelią kondensatui ir padeda efektyviau džiovinti indus, nenaudojant jokio papildomo kaitinimo ar ventiliatoriaus. Drėgmė pro nedidelį atsivėrusį plyšį pasklinda po patalpą, o indai tampa visiškai sausi.

Intensyvus indų plovimas

Tam, kad nereikėtų gremžti priskretusių indų rankomis, verta rinktis indaplovę, turinčią intensyvaus plovimo zoną. Joje esantys papildomi purkštukai sukuria aukštą vandens slėgį ir susidoroja su pačiais nešvariausiais indais.

Lanksti stalčių sistema

Mobili stalčių sistema padeda maksimaliai išnaudoti visą įrenginio tūrį ir užtikrina efektyvų plovimą. Patogu, kai indaplovė turi sulankstomus puodelių ir lėkščių stovus, ištraukiamus krepšius ir papildomas lentynas. Tuomet joje užteks vietos ir ir smulkiems indams bei virtuvės įrankiams, ir dideliems puodams, keptuvėms ar kepimo formoms.

Automatinis nešvarumo lygio atpažinimas

Šią funkciją turinti indaplovė, priklausomai nuo indų nešvarumo lygio, reguliuoja vandens sąnaudas, plovimo laiką ir temperatūrą. Tokia technologija gali būti papildyta automatine indų plovimo priemonės dozavimo sistema.

Indų plovimo programos

Skirtingi indaplovių modeliai turi nuo kelių iki keliolikos plovimo programų. Jos skiriasi trukme, suvartojamo vandens kiekiu ir temperatūra. Rinkdamiesi indaplovę įsitikinkite, kad ji turi Jums reikalingas programas. Štai keletas populiariausių:

 • Greitas plovimas. Ši programa išplauna indus per mažiau nei valandą ir gali praversti sulaukus netikėtų svečių. Tokį darbo režimą taip pat galima naudoti plaunant nedidelį indų kiekį arba mažai suteptus įrankius.
 • Taupi programa. Kai turite daugiau laiko, galite pasirinkti šią programą, kuri leis sumažinti vandens ir elektros energijos sąnaudas.
 • Mišri įkrova. Labai populiarus ir dažnai naudojamas darbo režimas, leidžiantis vienu metu plauti skirtingų tipų indus.
 • Pusinė įkrova. Ši programa leidžia atjungti viršutinę arba apatinę indaplovės dalį. Tai patogu, kai norite išplauti nedaug indų, tačiau nenorite laukti, kol užsipildys visa indaplovė.
 • Ypač užterštų indų plovimas. Šis darbo režimas skirtas riebaluotiems ir labai nešvariems puodams bei keptuvėms, kurie plaunami aukštos temperatūros vandeniu.
 • Valymas ir poliravimas. Tai programa, kuri ne tik išplauna indus, bet ir suteikia jiems žvilgesio.
 • Švelni programa. Šis darbo režimas pritaikytas trapiems stikliniams indams plauti.
 • Plovimo pradžios atidėjimas. Ši programa leidžia pasirinkti indų plovimo laiką taip, kad įrenginio darbas netrikdytų Jūsų poilsio.

Taigi, programų pasirinkimas išties platus. 

Siekdami dar labiau palengvinti Jūsų apsisprendimą, žemiau pateikiame atsakymus į dažniausius klausimus, susijusius su naujos indaplovės įsigijimu.