Informacija
Prekių katalogas

Luxpol Šaldytuvai

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Šaldytuvai“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Luxpol prekės. Luxpol „Šaldytuvai“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 117,41 €. Šioje kategorijoje sukaupta 1 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei ką tik įsigijote naują šaldytuva ar persikraustėte ir ką tik įmontavote šaldytuvą į naują vietą, rekomenduojama prietaiso nenaudoti bent 3 valandas. Tai leidžia tinkamai nusistovėti kompresoriaus alyvai. Praėjus 3 valandoms galėsite prietaisą prijungti prie elektros lizdo ir jį įjungti.

Prieš dedant šviežią maistą į šaldytuvą, prietaisą reikėtų palikti tuščią per naktį, kad šaldytuvas stabilizuotųsi. Tai duos daugiau laiko šaldytuvui pasiekti:

 • Reikiamą temperatūrą
 • Tinkamai atšaldyti vandenį
 • Paruošti pirmas ledo kubelių partijas

Pagal naująjį energetikos reglamentą „Samsung“ pakeitė skalbimo mašinų,skalbyklių-džiovyklių, šaldytuvų, indaplovių ir televizorių energijos vartojimo efektyvumo etiketes.

Energijos vartojimo efektyvumo etiketės pirmą kartą buvo pradėtos naudoti prieš 20 metų, siekiant padėti vartotojams suprasti perkamo buitinio prietaiso energijos suvartojimo efektyvumą. Gaminiai buvo įvertinti kategorijomis nuo A iki G,  prie kurių vėliau prisidėjo žymėjimai A+, A++ ir A+++ efektyvesniems gaminiams.

Nuo 2021 m. kovo mėn. kategorijos bus sugrąžintos į pradinę A-G skalę, kurioje A (žalia) yra efektyviausia, o G (raudona) – mažiausiai efektyvi elektros įranga. 

Kodėl keičiasi etiketės?

Šie pakeitimai padaryti siekiant, kad energijos vartojimo efektyvumo etiketes būtų lengviau suprasti.

Pakeitimai taip pat atnešė griežtesnius energijos klasės ženklinimo reikalavimus ir kitokią jos skaičiavimo metodologiją. Štai kodėl atsisakyta papildomų klasių ant senųjų etikečių (A+, A++ ir A+++) ir pereita prie paprastenio ženklinimo (A–G). Ženklinimas priklauso nuo produkto ir jo charakteristikų. Be to, dėl paties ženklinimo ir energijos vartojimo efektyvumo apskaičiavimo metodologijos pokyčių negalima daryti tiesioginio palyginimo tarp senų ir naujų etikečių. Naujos etiketės gali būti lyginamos tik su kitomis naujomis etiketėmis toje pačioje produktų grupėje. Etiketės rodo gaminio sunaudojamos (sutaupytos) energijos kiekį, kad vartotojas galėtų priimti jam priimtiniausią sperendimą pirkdamas.

Kuo skiriasi naujosios etiketės nuo senųjų?

A+, A++ ir A+++ kategorijos bus palaipsniui panaikintos. Naujose energijos vartojimo efektyvumo etiketėse bus naudojamos A-G kategorijos.

Naujų energijos vartojimo efektyvumo etikečių atveju energijos vartojimo efektyvumas apskaičiuojamas ne per metus, o  100-ui ciklų. Tai geriau atspindi, kaip žmonės naudoja skalbimo mašinas ir leidžia aiškiau suprasti, koks yra skalbimo mašinos efektyvumas.

Dabar vandens sunaudojimas bus apskaičiuojamas kiekvienam ciklui, o tai taip pat suteikia tikslesnį supratimą apie skalbimo mašinos efektyvumą.

Energijos vartojimo efektyvumo etiketėje bus naujas skyrius, kuriame bus nurodyta, kiek triukšmo kelia skalbimo mašina arba džiovyklė. Šis įvertinimas bus žymimas raidėmis nuo A iki D.

Ant dėžės nurodytos dvi energijos etiketės – kuri yra teisinga?

Ant gaminio pakuotės vis dar rasite ir senojo, ir naujojo energijos  efektyvumo ženklinimo etiketes. Naujosios etiketės nuo senųjų skiriasi tuo, kad viršutiniame dešiniajame etiketės kampe turi QR kodą. Naujosios etiketės apima energijos kategoriją nuo A iki G, užtuot apėmusios senąjį ženklinimą  nuo A+++ iki D.

Teisinga etiketė priklauso nuo datos. Nuo 2021 m. kovo 1 d. pardavimo vietoje turėtų būti naudojamas tik naujasis A-G ženklinimas. Nuo kovo 1 d. mažmenininkai turės per 14 darbo dienų pakeisti senąsias etiketes į naujas.

Jei šaldytuvas blogai veikia, rekomenduojama pirmiausia patikrinti maitinimą. Jei maitinimas yra tinkamas, tačiau problema išlieka, perskaitykite toliau pateikiamus trikčių šalinimo patarimus.
Jei namuose atlikus visus rekomenduojamus veiksmus problema nepašalinama, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo centrą.

Patikrinkite įrengimo vietą

Šaldytuvas turi stovėti vietoje, kurioje yra pakankamai erdvės. Nuo jo galinės sienelės turi būti mažiausiai 10 centimetrų tarpas, o iš abiejų šonų ir viršaus turi būti mažiausiai 5 centimetrų tarptas. Šaldytuvas turi stovėti tokioje vietoje, kurioje jis galėtų išleisti šilumą. Jei šaldytuvas užblokuotas, jie gali blogai veikti.

šaldytuvas turi stovėti vietoje, kurioje pakankamai erdvės
Patikrinkite šaldytuvo išlyginimą

Šaldytuvo duris atidarykite maždaug 30–40 centimetrų ir jas paleiskite. Durys turi pačios užsidaryti. Jei jos neužsidaro, reikia pakoreguoti šaldytuvo priekyje apačioje esančių kojelių sraigtus.
Taip pat patikrinkite, ar šaldytuvas stovi lygiai. Jei jis netinkamai nustatytas, šaldytuvas gali blogai veikti.

patikrinkite šaldytuvo išlyginimą
Pasirūpinkite, kad šaldytuvo galinė dalis būtų švari

Rekomenduojame kartą ar du kartus per metus dulkių siurbliu nuvalyti galinę šaldytuvo dalį. Kad nevyktų šilumos mainai, svarbu užtikrinti, kad kompresoriaus srityje nebūtų dulkių. Jei ant šaldytuvo galinės dalies yra dulkių, šaldytuvo ir (arba) šaldiklio skyriuose gali formuotis ledas arba atsirasti drėgmės, įrenginys veikdamas gali skleisti didesnį triukšmą.

pasirūpinkite šaldytuvo galinės dalies švara
Priešais oro cirkuliacijos angas nedėkite jokių produktų

Šaldytuvo ir šaldiklio viduje esančios apsaugos nuo šerkšno sistemos cirkuliacijos angos visada turi būti atviros. Primygtinai rekomenduojama nedėti produktų prie šių angų, nes po daržovių stalčiais gali atsirasti drėgmės arba ant galinės sienos gali susiformuoti ledo.

priešais oro cirkuliacijos angas nedėkite jokių produktų
Patikrinkite režimą ekrane

Jei šaldytuvas nevėsina, tačiau šaldymo funkcija veikia tinkamai, reikia patikrinti, ar neaktyvintas atostogų režimas (jei ši parinktis yra jūsų šaldytuvo modelyje). Ekrane išjunkite atostogų režimą ir išsamesnės informacijos ieškokite vadove.

išjunkite atostogų režimą

Šaldytuvas – tai tarsi virtuvės širdis. Šis buitinis įrenginys atlieka svarbų vaidmenį išlaikant maistą šviežią ir saugų vartoti. Šiuolaikiniai šaldytuvai dažnai turi įvairių privalumų, pavyzdžiui, vandens ir ledo dalytuvus, daugiazones vėsinimo sistemas, metalines sieneles ir t. t. Taip pat jie gali būti įvairių dydžių ir stilių, kad atitiktų skirtingus poreikius bei pageidavimus. Domina nauji šaldytuvai internetu pigiau? Tuomet kviečiame pasižvalgyti po platų technorama.lt asortimentą ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Geriausi šaldytuvai: kaip išsirinkti?

Renkantis šaldytuvą labai svarbu išanalizuoti savo poreikius – tai padės susirasti tokį įrenginį, kuris geriausiai juos patenkins, be reikalo nešvaistydamas brangiai kainuojančios elektros energijos. Šiuo metu gamintojai siūlo įvairių tipų šaldytuvus. Taigi, tam, kad apsispręsti būtų lengviau, supažindinsime su pagrindiniais šių prietaisų ypatumais ir aptarsime naudingiausias funkcijas, kuriomis jie „apginkluoti“.

Vietos pasirinkimas – tai, ką turėtumėte padaryti pirmiausia

Šaldymo įrenginiai būna pačių įvairiausių dydžių ir formų. Todėl dar prieš pradėdami rinktis konkretų modelį, išsiaiškinkite, kokio dydžio įrenginį galėsite pastatyti savo virtuvėje:

 • Tiksliai išmatuokite planuojamos vietos aukštį, gylį ir plotį.
 • Įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas šaldytuvas tikrai tilps pro buto ar namo duris ir kad pakaks vietos jam nugabenti į stovėjimo vietą.
 • Palikite pakankamai erdvės vyriams ir durims. Nuspręskite, į kurią pusę jos turėtų atsidaryti.
 • Užtikrinkite pakankamai vietos oro cirkuliavimui – šaldytuvo viršuje, šonuose ir už galinės sienelės reikia palikti bent 1–2 cm tarpelius. Tai ypač svarbu, kai įrenginys yra montuojamas į virtuvės spintelę. Taip pat nereikėtų šaldytuvo statyti šonu prie pat sienos.
 • Nestatykite šaldymo prietaiso nešildomose patalpose, kuriose temperatūra žemesnė nei 13 °C. Parinkite jam vietą sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.

Įvertinę šiuos aspektus, jau galite leistis į Jums tinkamiausio šaldytuvo paieškas. Pagrindines šių įrenginių ypatybes aptariame žemiau.

Šaldytuvų tipai

Pagal dydį ir stilių išskiriami skirtingi šaldytuvų tipai. Tam, kad įvertintumėte, ar norimo tipo įrenginys tiks Jūsų namuose, remkitės toliau pateikta informacija:

 • Tradiciniai šaldytuvai: jie turi vienas duris ir (neretai) viduje įmontuotą nedidelę šaldymo kamerą. Tokio tipo įrenginiai būna labai skirtingų dydžių – nuo mini šaldytuvų iki didelio tūrio prietaisų, kuriuos renkasi žmonės, planuojantis pirkti atskirą šaldiklį.
 • Šaldytuvai-šaldikliai: gamintojai siūlo skirtingų dydžių ir konfigūracijų modelius. Šie įrenginiai turi atskirą šaldiklio zoną, kuri gali būti įmontuota įrenginio apačioje arba viršuje. To paties tūrio prietaisai gali turėti skirtingų dydžių šaldiklius. Įrenginiai, kurių zonos padalintos 70/30 proporcijomis užtikrina didelę šaldytuvo erdvę, skirtą šviežių maisto produktų laikymui. O 60/40 ir 50/50 modeliai skirti tiems, kuriems reikia talpaus šaldiklio maisto atsargoms.
 • Amerikietiško tipo šaldytuvai: tai stilingi didelės talpos įrenginiai, sujungiantys šaldytuvo ir šaldiklio funkcijas. Jie yra didesni už tradicinius šaldytuvus ir turi dvejas arba trejas duris. Šaldiklio zona gali būti įrengta prietaiso šone (vadinamasis „Side-by-Side“ variantas) arba apačioje esančiuose stalčiuose („French Door“).

Taigi, buitiniai šaldytuvai būna įvairių tipų, kurių kiekvienas turi unikalių savybių ir privalumų. Galiausiai, tokio įrenginio pasirinkimas priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo, biudžeto ir turimos vietos.

Šaldytuvai pagal dydį

Šaldytuvus pagal dydį galima suskirstyti taip: 

 • Maži – gali būti su šaldiklio talpa arba be jos. Tokie įrenginiai užima itin nedaug vietos, todėl yra praktiškas pasirinkimas bendrabučio kambaryje, biure ar bet kur kitur, kur nėra daug vietos. Taip pat jie puikiai tinka tiems, kuriems tiesiog nereikia didelio šaldytuvo.
 • Standartinio dydžio – turi atskirus šaldytuvo ir šaldiklio skyrius (viršuje ir apačioje). Tokie šaldymo įrenginiai yra universalus ir praktiškas sprendimas daugelyje virtuvių.
 • Dideli – gali būti su dvejomis, trejomis arba keturiomis durelėmis. Labiausiai jie tinka didelėms šeimoms ir tiems, kurie turi daug vietos virtuvėje.

Technorama.lt asortimente galite rasti visų šių dydžių šaldytuvus.

Siauri šaldytuvai, platūs, maži ir dideli šaldytuvai – išsirinkite tinkamą

Tinkamo šaldytuvo pasirinkimas priklauso nuo keleto veiksnių: turimos vietos virtuvėje, asmeninių pageidavimų ir maisto vartojimų įpročių. Pavyzdžiui, tiems, kurie perka daugiau šviežio maisto, nei šaldyto, rekomenduojama rinktis šaldytuvą su nedidele šaldymo kamera. Turintiems didelę šeimą labiausiai tiks didelės talpos įrenginys. Na, o tiems, kurie gyvena vieni, gali užtekti mažesnės talpos arba mini šaldytuvo.

Atkreipkite dėmesį, kad vienam asmeniui vidutiniškai reikėtų skirti apie 100 litrų šaldytuvo talpos, o kiekvienam papildomam asmeniui pridėti apie 50–60 litrų.

Durelių tipas

Pagal durelių tipą šaldymo įrenginiai skirstomi į viendurius, dvidurius, tridurius ir keturdurius. Žemiau išsamiai aptariame kiekvieną iš šių kategorijų.

Vienų durų šaldytuvai

Vienduriuose šaldytuvuose šaldytuvo ir šaldiklio skyriai yra už vienų durelių. Paprastai tokie įrenginiai yra mažesni ir pigesni už kitų tipų šaldytuvus, todėl idealiai tinka nedideliems namų ūkiams arba tiems, kurie turi ribotą biudžetą. Vienų durų buitiniai šaldytuvai gali būti įvairių stilių, todėl lengva rasti tokį, kuris derėtų prie Jūsų virtuvės interjero. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tokiuose įrenginiuose esantis šaldiklio skyrius dažnai būna mažesnis nei kitų tipų šaldytuvuose, o tai gali būti trūkumas tiems, kuriems reikia daugiau vietos šaldiklyje.

Dviduriai šaldytuvai

Galimi dvidurių šaldytuvų variantai:

 • Su šaldikliu viršuje – tokie šaldymo įrenginiai paprastai būna mažesni, todėl idealiai tinka mažoms virtuvėms arba tiems, kuriems nereikia daug vietos maisto laikymui. Taip pat jų šaldiklio skyrius paprastai yra mažesnis nei šaldytuvų su šaldikliu apačioje.
 • Su šaldikliu apačioje – šių prietaisų aukštis iki juosmens ir patogus išdėstymas suteikia geresnę prieigą prie dažnai naudojamų maisto produktų. Be to, tai leidžia išvengti daugybės pasilenkimų, kurių paprastai prireikia, kai šaldytuvas yra apačioje.
 • „Side by side“ – šie įrenginiai pasižymi didžiausia talpa. Patogus išdėstymas leidžia lengvai pasiekti šaldytuvą ir šaldiklį. Mažesnės, centre atidaromos durys suteikia daugiau erdvės virtuvėje. Šaldytuvai „Side by side“ paprastai turi tokias funkcijas kaip ledo ir vandens dozatoriai bei liečiami valdymo skydeliai. Svarbu: prieš įsigydami tokį šaldytuvą būtinai išsiaiškinkite, į kurią pusę atidaromos jo durelės. Dauguma šiuolaikinių šaldytuvų modelių pasižymi keičiama durų atidarymo kryptimi.

Taigi, tinkamiausio dvidurio šaldytuvo pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir namuose turimos vietos.

Trijų, keturių durų šaldytuvai

Trijų ir keturių durų šaldytuvams priskiriami:

 • „French Door“ šaldytuvai – tai vis labiau populiarėjantys šaldymo įrenginiai, pasižymintys stilingu dizainu ir praktiškomis funkcijomis. Juose yra trys skyriai – du šaldymo skyriai viršuje (iki juosmens) ir vienas didelis šaldiklio skyrius apačioje. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra vidurinis stalčius, leidžiantis greitai pasiekti dažnai naudojamus produktus. 
 • Keturių durų šaldytuvai – tai platūs įrenginiai, turintys keturias atskiras duris, kurios leidžia lengvai pasiekti visus lentynose ir stalčiuose laikomus produktus. Apskritai, jie suteikia daug vietos maisto laikymui, yra labai lengvai pritaikomi ir gali papildyti bet kurią modernią virtuvę.

Šie dideli šaldytuvai gali būti išties puikus pasirinkimas didelėms šeimoms, namuose laikančioms daug šviežių maisto produktų.

Vyno šaldytuvai

Tai specializuoti įrenginiai, kurie gali būti laisvai pastatomi arba montuojami į baldus. Vyno šaldytuvai užtikrina optimalų mikroklimatą gėrimų laikymui. Vynui kenkia ultravioletiniai spinduliai, todėl verta rinktis modelį su neperšviečiamomis arba stiklinėmis durimis, padengtomis UV spindulių nepraleidžiančia danga.

Šaldytuvai pagal įrengimo tipą

Pagal įrengimo tipą buitiniai šaldytuvai skirstomi į laisvai pastatomus ir įmontuojamus. Plačiau apie jų ypatumus pasakojame toliau tekste.

Pastatomi šaldytuvai

Laisvai pastatomus šaldytuvus galima statyti bet kurioje virtuvės vietoje, nes jų nereikia specialiai montuoti. Tokie šaldymo įrenginiai yra talpesni nei analogiškų matmenų montuojami modeliai. Svarstant pasirinkimo galimybę verta atminti, kad naujos kartos laisvai pastatomi šaldytuvai išsiskiria stilingu dizainu ir dažnai tampa svarbiausiu virtuvės akcentu. Taip pat naudinga žinoti, kad tokie prietaisai yra universalesni ir neretai kainuoja mažiau už analogiškų galimybių įmontuojamus modelius.

Įmontuojami šaldytuvai

Įmontuojami šaldytuvai yra skirti montuoti vienoje plokštumoje su spintelėmis, todėl virtuvė atrodo vientisa ir integruota. Šie įrenginiai sukonstruoti taip, kad galėtų veikti uždaroje erdvėje. Juos lengva priderinti prie virtuvės interjero, tačiau kartą pastačius, sunkiau perkelti į kitą vietą.

Energijos efektyvumo klasė

Šaldytuvas – vienas daugiausiai elektros energijos naudojančių įrenginių namuose. Todėl jo ekonomiškumas yra labai svarbus kriterijus. Jei ieškote šaldytuvo nuolatiniam naudojimui, geriausia rinktis tokį, kuris atitiktų aukščiausią energijos efektyvumo klasę. Geriausiu energiniu efektyvumu pasižymi A klasės šaldytuvai.

2021 m. kovo mėn. Europos Sąjungoje įvestos naujo pavyzdžio energijos efektyvumo etiketės. Naujose etiketėse atsisakyta A+, A++, A+++ energijos efektyvumo klasių, todėl šaldytuvai ir šaldikliai nuo šiol yra skirstomi į raidėmis pažymėtas klases nuo A iki G. Naujoji A energijos efektyvumo klasė apima įrenginius, kurie maždaug 60 proc. efektyvesni už senąjį A+++ standartą atitinkančius modelius. Taigi, senojo standarto šaldytuvas A++ yra mažiau energiškai efektyvus nei naujosios A klasės šaldytuvas. Tai pasiekiama naudojant naujoviškas funkcijas, pavyzdžiui, pažangią izoliaciją, taupų LED apšvietimą ir itin efektyvius kompresorius.

Etiketėje taip pat nurodoma, kiek elektros energijos prietaisas suvartoja per metus. Visgi svarbu atsižvelgti, kad realioms energijos sąnaudoms įtakos turi aplinkos oro temperatūra, šaldymo sistemos ypatybės ir šilumos izoliacijos kokybė. 

Šaldytuvo atšildymas

Šerkšnas – šaldytuvo priešas. Jis sendina maistą ir verčia prietaisą veikti visu pajėgumu. Todėl verta rinktis modelį, turintį bešerkšnę technologiją.

Šaldytuvai „No Frost“, bešerkšnė technologija

Geriausi šaldytuvų modeliai turi bešerkšnę technologiją, vadinamą „No Frost“. Jutikliai ir nuolatinė ventiliacija užtikrina labai tolygią temperatūrą visame šaldytuvo tūryje. Todėl nesudaromos sąlygos šerkšno ir ledo kristalų formavimuisi. Tokiu būdu maisto produktai ilgiau išlieka švieži ir išlaiko savo skonines savybes. Be to, tokią šaldymo sistemą turintis prietaisas nuolat veikia optimaliu režimu, taupydamas elektros energiją ir užtikrindamas didesnį ilgaamžiškumą.

Automatinis atšildymas

Bešerkšnės technologijos neturintys įrenginiai dažnai būna aprūpinti automatinio atšildymo sistema. Atsiradus ledo sluoksniui, jie išjungia šaldymą ir trumpam pakelia apšerkšnijusių elementų temperatūrą: atitirpęs vanduo ir viduje susikaupęs kondensatas nubėga į specialią talpą, o vėliau iš jos yra išgarinamas.

Rankinis atšildymas

Tradicinis kovos su šerkšnu metodas vis dar naudojamas pigiuose modeliuose. Tai reiškia, kad šaldytuvą teks atšildyti rankiniu būdu.

Šaldytuvai su kamera, be kameros

Universaliausiais ir praktiškiausiais laikomi šaldytuvai su šaldymo kamera. Tokių įrenginių pasirinkimas plačiausias. Šaldymo kameros / skyriaus dydis gali skirtis priklausomai nuo šaldytuvo modelio. 

Šaldytuvai be šaldymo kameros dažniausiai yra mažesni ir dažniausiai naudojami siekiant sutaupyti vietos. Taip pat jie gali būti tinkamas pasirinkimas tiems, kuriems šaldiklio tiesiog nereikia.

Šaldytuvo triukšmingumas

Triukšmingumas – vienas svarbiausių parametrų renkantis šaldytuvą, ypač jei gyvenate nedideliuose namuose arba virtuvė yra sujungta su svetaine. 

Šaldytuvo skleidžiamas garsas skiriasi priklausomai nuo jame naudojamos vėsinimo technologijos. Šaldymo įrenginiai su bešerkšne sistema dirba šiek tiek garsiau už kitus įrenginius. Triukšmo lygį galima sumažinti tinkamai suderinus šaldytuvo kojeles. Tačiau lyginant su anksčiau gamintais modeliais, šiuolaikiniai prietaisai veikia labai tyliai.

Triukšmo lygis nurodomas šaldytuvo aprašyme. Jis yra išreiškiamas decibelais (dB (A). Naujas šaldytuvas skleidžia 36–45 dB (A) garsą, kuris prilygsta bibliotekoje girdimiems šnabždesiams.

Šiuolaikinių šaldytuvų privalumai

Šiuolaikiniai šaldymo įrenginiai turi išties daug privalumų, kurie žymiai palengvina kasdienybę. 

Daugiazonės vėsinimo sistemos

Kai kurie šaldytuvų modeliai turi dvi ar net tris nepriklausomai viena nuo kitos veikiančias vėsinimo sistemas. Jos savarankiškai kontroliuoja šaldytuvo ir šaldiklio darbą. Toks sprendimas turi kelis privalumus:

 • Taupo elektros energiją. Vėsinimo sistemų darbą kontroliuoja jutikliai ir mikrokompiuteris, kuris fiksuoja menkiausius temperatūros pokyčius. Todėl šaltas oras yra pučiamas tada, kada to reikia, ir ten, kur reikia.
 • Palaiko optimalų temperatūros režimą ir drėgnumo lygį. Vienoje prietaiso zonoje pasirinkti temperatūros nustatymai nedaro įtakos kitos zonos veikimui. Be to, į šaldytuvo zoną nėra pučiamas sausas šaldiklio oras, ir aukštas drėgnumas leidžia ilgiau išlaikyti maisto produktų šviežumą.
 • Neleidžia susimaišyti kvapams. Oras cirkuliuoja vienos zonos viduje, todėl ne visada malonūs maisto kvapai nepasklinda po visą šaldytuvo tūrį.

Jei šie privalumai Jums aktualūs, šaldytuvas su daugiazone vėsinimo sistema gali būti būtent tai, ko reikia.

„Metal Cooling“

Metalas – puikus temperatūros laidininkas. Metalinės šaldytuvo sienelės, arba kitaip šaldymo sistema „Metal Cooling“, ne tik puikiai atrodo, bet ir tolygiai paskirsto šaltį po visą šaldytuvo zoną. Tokia sistema taip pat sulaiko šaltį ir vėsų orą viduje, atidarius šaldytuvo dureles, ir greitai kompensuoja šilumos nuostolius, kai durelės vėl uždaromos.

Vandens ir ledo dalytuvas

Šalto vandens ir ledukų dalytuvas – naudinga funkcija, kurios privalumus tikrai įvertinsite karštą vasaros dieną. Gamintojai siūlo šaldytuvus su rankiniu būdu pildomais ir prie vandentiekio prijungiamais dalytuvais:

 • Neprijungtas dalytuvas. Ekonominis, bet praktiškas sprendimas – vandens talpa, telpanti į šaldytuvo durų lentyną. Prireikus, ją galima išimti, kad liktų daugiau vietos kitiems maisto produktams.
 • Prijungiamas dalytuvas. Rinkdamiesi prie vandentiekio jungiamą dalytuvą, visų pirma įsitikinkite, ar galėsite jį prijungti prie vamzdžio. Rekomenduojama, kad prietaisas nuo artimiausios vandens jungties nebūtų nutolęs daugiau nei 1,5 m atstumu.

Įvertinę savo poreikius ir galimybes, galėsite nuspręsti, koks šaldytuvas geriausias būtent Jums.

O tam, kad šaldytuvo pasirinkimas būtų dar lengvesnis ir greitesnis, žemiau atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su šių įrenginių įsigijimu.