Informacija
Prekių katalogas

Namų kino sistemos (soundbar)

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Namų kino sistemos (soundbar)“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Samsung, LG, Polk Audio, Bose, Denon prekės. „Namų kino sistemos (soundbar)“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 55,22 €. Šioje kategorijoje sukaupta 114 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Šiuolaikiniai televizoriai leidžia mėgautis ryškiu, aiškiu vaizdu, o papildomi priedai – švariu, kokybišku garsu. Dėl to televizorius ir garso sistema soundbar suteikia puikią garso kokybę ir išskirtinę filmų, serialų žiūrėjimo patirtį. Mūsų el. parduotuvėje rasite platų, skirtingų gamintojų garso sistemų pasirinkimą. Dėl to neabejojame, kad įsigysite geriausios kainos ir kokybės santykio garso sistemą savo namams. Tam, kad pavyktų lengviau išsirinkti, apžvelgsime technorama.lt asortimentą, pateiksime naudingus patarimus ir atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus.

Soundbar – namų kino sistema, TV žiūrėjimą perkeliant į kitą lygį

Žiūrėti filmus lyg kine net neišėjus iš namų – tikra svajonė. Įsigijus kokybišką išmanųjį televizorių ir pasirinkus tinkamus garso priedus, ši svajonė lengvai įgyvendinama. Anksčiau populiariausios namų kino sistemos būdavo kartu su DVD grotuvais. Šiandien garso aparatūrai nereikia papildomo laikmenų nuskaitymo įrenginio, nes bene visus filmus, serialus ar netgi koncertus galima rasti televizorių programose.

Soundbar garso sistema pasižymi ne tik kokybišku garsu, bet ir itin moderniu bei šiuolaikiniu dizainu. Dėl to ši namų garso aparatūra tinka prie bet kokio interjero ir neužima daug vietos. Technorama.lt asortimente audio sistemų gamintojų pasirinkimas – platus. Čia galėsite apžiūrėti ir įsigyti šių gamintojų įrangą:

  • JBL;
  • BOSE;
  • Samsung;
  • PHILIPS;
  • Sony;
  • ir kt.

Visi žinomi gamintojai pasižymi skirtingomis savybėmis, kurios patenkins kiekvieno kliento poreikius. Pavyzdžiui, JBL audio sistemos išsiskiria išskirtiniais žemųjų dažnių garsais, o Samsung – novatoriškomis technologijomis. Tad jeigu ieškote įrenginių pagal gamintojus, atsižvelkite į turimą įrangą. Galbūt jau turite tam tikro gamintojo belaides garso kolonėles, ausines ar kitą įrangą ir esate patenkinti jų kokybę.

Kaip išsirinkti geriausią soundbar garso sistemą namams?

Skirtingi gamintojai gali pasiūlyti skirtingus garso sistemos modelius su unikaliomis savybėmis. Audio aparatūros skiriasi tiek dizainu, tiek jungtimis, tiek galingumu, tiek jungių skaičiumi bei kitais parametrais. Tam, kad pavyktų įsigyti geriausią įrangą namams, žemiau aptarsime pagrindinius aspektus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį.

Garso sistemos tipas

Garso aparatūra gali būti tiek aktyvi, tiek pasyvi. Kitaip nei pasyvi, aktyvi garso sistema namams turi integruotą garso stiprintuvą, todėl nereikia jo pirkti atskirai. Šiuo atveju namų audio sistema tampa patogesne naudoti, nes užima mažiau vietos, ir tuo pačiu suteikia itin aukštą garso kokybę.

Galingumas

Garso sistemos soundbar skiriasi ir galingumu. Kuo galingesnis įrenginys, tuo daugiau garso šis gali perteikti. Tad jeigu norite išskirtinės patirties, ieškokite audio sistemų, kurių galingumas siektų 1000 W. Tokiu atveju būsite tikri, kad išgirsite net ir menkiausią lapų šnaresį, kurį matysite per savo televizoriaus ekraną.

Pajungimo tipas

TV garso sistemos namams gali turėti tiek įprastą, tiek bevielį pajungimo tipą. Įprastai, aparatūros turi HDMI ir USB jungtis, kuriomis galima prijungti išmanųjį televizorių. Bevielė jungtis leidžia sistemas su televizoriumi greitai susieti Wi-Fi arba bluetooth ryšiais. Tai itin patogu ir praktiška, tereikia įjungti audio aparatūrą ir televizoriaus garso nustatymuose pasirinkti aktyvią sistemą. Be to, bevielės jungtys leidžia prijungti ir kitus įrenginius, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius.

Kanalų skaičius

Taip pat audio sistemos namams turi skirtingą kanalų skaičių, kuo jis didesnis, tuo garsas erdvesni ir kokybiškesnis. Technorama.lt asortimente esančias garso sistemas galite rinktis su 2 arba net 11 kanalų. Jeigu norite įsigyti geriausio kainos ir kokybės santykio sistemą, siūlome rinktis sistemas su 3 ar 5 skirtingais kanalais.

Papildomos jungtys

Soundbar garso sistema televizoriui gali turėti ir papildomas jungtis. Norint prie sistemos prijungti DVD grotuvą, svarbu, kad sistema turėtų bent vieną skaitmeninę audio jungtį ir stereo išvestį. Šios jungtys leidžia perduoti signalą į televizorių. Be to, kai kurios TV garso sistemos turi USB, HDMI jungtis, kurios leidžia prisijungti prie išmaniojo televizoriaus.

Taigi, tai esminiai sistemų skirtumai ir kriterijai, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis geriausia namų aparatūrą. Norintiems stilingo dizaino, novatoriškos ir kokybiškos aparatūros, belaidė namų kino sistema – puikus pasirinkimas. Aukštos kokybės bevielė TV garso sistema sumažins laidų kiekį, kuris neprideda estetiškumo, ir leis mėgautis itin švariu garsu.

Norite filmų žiūrėjimo patirtį pakelti į kitą lygį, todėl domina soundbar audio sistema namams? O gal norite atnaujinti pasenusią sistemą, tačiau pritrūkote informacijos? Bet kuriuo atveju, susisiekite su mūsų konsultantais. Mūsų specialistai pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti tinkamiausią namų muzikos sistemą.