Prekių filtras

AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai

Ieškantiems AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekių, šiame puslapyje pateikiamos būtent pasirinktą kriterijų atitinkančios prekės. Vienoje vietoje galite peržiūrėti skirtingus modelius, palyginti jų kainas, technines charakteristikas ir kitas svarbias savybes. Šiuo metu AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai puslapyje yra 17 prekių, o jų kainos prasideda nuo 7,61 €.

Renkantis AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekes, verta įvertinti ne vien kainą, bet ir konkrečiam naudojimui aktualius parametrus, funkcijas bei kitų pirkėjui svarbių savybių skirtumus. TECHNORAMA.LT pateikiama informacija leidžia lengviau palyginti pasirinktus modelius ir įvertinti, kuris AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos variantas geriausiai atitinka jūsų poreikius bei numatytą biudžetą. Išsamią informaciją apie konkrečios prekės charakteristikas, garantiją ir kitus parametrus rasite jos puslapyje.

Norintiems už pirkinį atsiskaityti dalimis, dalį AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijoje esančių pasiūlymų galima įsigyti išsimokėtinai. Kai pasirinktai prekei taikomas specialus pasiūlymas, ją galima įsigyti iki 24 mėnesių išsimokėtinai be pabrangimo. Konkretus finansavimo laikotarpis, mėnesio įmoka ir kitos išsimokėjimo sąlygos pateikiamos pasirinktos prekės puslapyje.

Užsisakius AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekę internetu, galimas pristatymas kurjeriu arba į pasirinktą paštomatą. Priklausomai nuo konkrečios prekės ir užsakymo sąlygų, galima rinktis pristatymą į DPD, „Omniva“ ar kitą siūlomą paštomatą. Tikslius galimus pristatymo būdus, jų kainas ir numatomą pristatymo terminą matysite konkrečios prekės puslapyje.

Internetu užsakytas prekes taip pat galima atsiimti TECHNORAMA fizinėse parduotuvėse. TECHNORAMA parduotuves rasite Klaipėdoje, Šilutėje, Gargžduose ir Plungėje. Klaipėdoje veikia parduotuvės Taikos pr. 39, PC „Aitvaras“, ir Taikos pr. 61, PC „Akropolis“. Prieš vykstant atsiimti pasirinktų AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekių, rekomenduojama konkrečios prekės puslapyje patikrinti jos atsiėmimo galimybes ir numatomą paruošimo terminą.

Jeigu prieš įsigydami AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekę norite apžiūrėti gyvai arba pasikonsultuoti, galite apsilankyti TECHNORAMA fizinėje parduotuvėje. Konsultantai gali suteikti papildomos informacijos apie pasirinktus modelius, jų funkcijas ir charakteristikas bei padėti palyginti kelis jūsų poreikius atitinkančius variantus.

Prireikus informacijos apie įsigytos prekės techninį aptarnavimą ar servisą, galite kreiptis į TECHNORAMA serviso vietą Klaipėdoje – Taikos pr. 61, PC „Akropolis“ esančioje parduotuvėje.

DUK

Kokios AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekės šiuo metu populiariausios?

Šiuo metu tarp populiariausių AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekių yra:

Antivibracinės kojelės skalbyklei AEG A4WZPA02
Valymo priemonė Electrolux Clean and Care 3in1 M2GCP121, 12 vnt
Vilnoniai džiovyklės kamuoliukai M9YHODB2
Skalbyklės maišelis, 40x60 cm + 1 nemokamai Electrolux E4WSWB41
Valymo priemonė Electrolux Clean and Care 3in1 M2GCP601, 6 vnt

Populiariausių modelių sąrašas gali keistis priklausomai nuo pirkėjų pasirinkimo, prekių prieinamumo ir asortimento atnaujinimų.

Kiek prekių šiuo metu yra AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijoje ir nuo kokios kainos jos prasideda?

Šiuo metu TECHNORAMA.LT AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijoje yra 17 prekių, o mažiausia kaina prasideda nuo 7,61 €. Prekių skaičius ir kainos gali keistis priklausomai nuo asortimento, prekių likučių ir tuo metu galiojančių pasiūlymų.

Kur galima gyvai apžiūrėti AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekes?

Norėdami gyvai apžiūrėti AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekes, galite apsilankyti TECHNORAMA fizinėse parduotuvėse:

Taikos pr. 61, PC „Akropolis“, Klaipėda;
Taikos pr. 39, PC „Aitvaras“, Klaipėda;
Lietuvininkų g. 68, Šilutė;
Klaipėdos g. 37, Gargždai;
Senamiesčio a. 1, Plungė.

Konkrečių AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekių likutis skirtingose parduotuvėse gali skirtis, todėl prieš vykstant rekomenduojama pasirinktos prekės puslapyje patikrinti jos prieinamumą konkrečioje TECHNORAMA parduotuvėje.

Per kiek laiko pristatomos AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekės ir kokie pristatymo būdai galimi?

AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekės dažniausiai pristatomos per 1–3 darbo dienas. Tikslus pristatymo terminas priklauso nuo konkretaus modelio ir jo prieinamumo, todėl aktualus terminas visada nurodomas pasirinktos prekės puslapyje.

Priklausomai nuo prekės, užsakymą galima gauti per DPD arba „Venipak“ kurjerį, pasirinkti pristatymą į DPD, „Omniva“ arba „Venipak“ paštomatą, taip pat prekę atsiimti TECHNORAMA fizinėje parduotuvėje. Konkretūs galimi pristatymo būdai, jų kainos ir numatoma pristatymo data pateikiami prie pasirinktos prekės.

Ar AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekę galima užsisakyti internetu ir atsiimti parduotuvėje?

Taip, internetu užsakytas AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekes galima atsiimti TECHNORAMA fizinėse parduotuvėse. Konkrečios prekės puslapyje pateikiama informacija apie galimas atsiėmimo vietas ir numatomą prekės paruošimo terminą.

Ar AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekes galima įsigyti išsimokėtinai?

Daliai AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekių galima pasirinkti pirkimą išsimokėtinai. Kai konkrečiai prekei taikomas specialus pasiūlymas, ją galima įsigyti iki 24 mėnesių išsimokėtinai be pabrangimo. Galimas finansavimo laikotarpis, mėnesio įmoka ir kitos sąlygos pateikiamos pasirinktos prekės puslapyje.

Kokia garantija taikoma AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekėms?

AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekėms taikoma gamintojo nustatyta garantija. Konkretus garantijos laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto modelio, todėl tiksli garantijos trukmė ir susijusios sąlygos nurodomos konkrečios prekės puslapyje.

Jeigu įsigytai prekei garantiniu laikotarpiu prireiktų techninio aptarnavimo ar papildomos informacijos, galite kreiptis į TECHNORAMA dėl garantinio aptarnavimo ir serviso.

Kur kreiptis dėl AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekės serviso ar techninio aptarnavimo?

Jeigu įsigytai AEG/Electrolux Skalbyklių ir džiovyklių priedai kategorijos prekei prireiktų techninio aptarnavimo, garantinio ar pogarantinio serviso informacijos, galite kreiptis į TECHNORAMA serviso vietą Klaipėdoje – Taikos pr. 61, PC „Akropolis“ esančioje parduotuvėje.

Prieš vykstant rekomenduojama turėti prekės pirkimą patvirtinančius dokumentus ir, jei įmanoma, iš anksto pasitikslinti konkretaus gaminio aptarnavimo sąlygas.

© 2007–2026 UAB “E-VERSLO VARTAI”. Visos teisės ginamos.