Prekių filtras

Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės

DUK

Kokios Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekės šiuo metu populiariausios?

Šiuo metu tarp populiariausių Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekių yra:

RF „Backpack“ tenisas
x RF Tournament Bag 15 Racquet Bag
„Super Tour“ vakarinė sesija „Roland Garros 2025“ 15 vnt. pakuotė

Populiariausių modelių sąrašas gali keistis priklausomai nuo pirkėjų pasirinkimo, prekių prieinamumo ir asortimento atnaujinimų.

Kiek prekių šiuo metu yra Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijoje ir nuo kokios kainos jos prasideda?

Šiuo metu TECHNORAMA.LT Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijoje yra 3 prekių, o mažiausia kaina prasideda nuo 93,35 €. Prekių skaičius ir kainos gali keistis priklausomai nuo asortimento, prekių likučių ir tuo metu galiojančių pasiūlymų.

Kur galima gyvai apžiūrėti Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekes?

Norėdami gyvai apžiūrėti Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekes, galite apsilankyti TECHNORAMA fizinėse parduotuvėse:

Taikos pr. 61, PC „Akropolis“, Klaipėda;
Taikos pr. 39, PC „Aitvaras“, Klaipėda;
Lietuvininkų g. 68, Šilutė;
Klaipėdos g. 37, Gargždai;
Senamiesčio a. 1, Plungė.

Konkrečių Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekių likutis skirtingose parduotuvėse gali skirtis, todėl prieš vykstant rekomenduojama pasirinktos prekės puslapyje patikrinti jos prieinamumą konkrečioje TECHNORAMA parduotuvėje.

Per kiek laiko pristatomos Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekės ir kokie pristatymo būdai galimi?

Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekės dažniausiai pristatomos per 1–3 darbo dienas. Tikslus pristatymo terminas priklauso nuo konkretaus modelio ir jo prieinamumo, todėl aktualus terminas visada nurodomas pasirinktos prekės puslapyje.

Priklausomai nuo prekės, užsakymą galima gauti per DPD arba „Venipak“ kurjerį, pasirinkti pristatymą į DPD, „Omniva“ arba „Venipak“ paštomatą, taip pat prekę atsiimti TECHNORAMA fizinėje parduotuvėje. Konkretūs galimi pristatymo būdai, jų kainos ir numatoma pristatymo data pateikiami prie pasirinktos prekės.

Ar Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekę galima užsisakyti internetu ir atsiimti parduotuvėje?

Taip, internetu užsakytas Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekes galima atsiimti TECHNORAMA fizinėse parduotuvėse. Konkrečios prekės puslapyje pateikiama informacija apie galimas atsiėmimo vietas ir numatomą prekės paruošimo terminą.

Ar Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekes galima įsigyti išsimokėtinai?

Daliai Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekių galima pasirinkti pirkimą išsimokėtinai. Kai konkrečiai prekei taikomas specialus pasiūlymas, ją galima įsigyti iki 24 mėnesių išsimokėtinai be pabrangimo. Galimas finansavimo laikotarpis, mėnesio įmoka ir kitos sąlygos pateikiamos pasirinktos prekės puslapyje.

Kokia garantija taikoma Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekėms?

Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekėms taikoma gamintojo nustatyta garantija. Konkretus garantijos laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto modelio, todėl tiksli garantijos trukmė ir susijusios sąlygos nurodomos konkrečios prekės puslapyje.

Jeigu įsigytai prekei garantiniu laikotarpiu prireiktų techninio aptarnavimo ar papildomos informacijos, galite kreiptis į TECHNORAMA dėl garantinio aptarnavimo ir serviso.

Kur kreiptis dėl Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekės serviso ar techninio aptarnavimo?

Jeigu įsigytai Wilson Lauko teniso krepšiai ir kuprinės kategorijos prekei prireiktų techninio aptarnavimo, garantinio ar pogarantinio serviso informacijos, galite kreiptis į TECHNORAMA serviso vietą Klaipėdoje – Taikos pr. 61, PC „Akropolis“ esančioje parduotuvėje.

Prieš vykstant rekomenduojama turėti prekės pirkimą patvirtinančius dokumentus ir, jei įmanoma, iš anksto pasitikslinti konkretaus gaminio aptarnavimo sąlygas.

© 2007–2026 UAB “E-VERSLO VARTAI”. Visos teisės ginamos.