Informacija
Prekių katalogas

Mobilių telefonų ekrano apsauga

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Mobilių telefonų ekrano apsauga“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Mocco, SWISSTEN, VMAX, BASEUS, 3MK prekės. „Mobilių telefonų ekrano apsauga“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 0,19 €. Šioje kategorijoje sukaupta 1403 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Investuoti į kokybišką telefono ekrano apsaugą – protingas sprendimas. Pasirūpinkite savo mobiliuoju telefonu ir efektyviai apsaugokite įrenginio ekraną nuo galimų pažeidimų bei smūgių tam, kad išvengtumėte brangaus remonto. Kokybiški telefonų stikliukai ar apsauginės telefonų plėvelės – ne tik momentinė apsauga nuo įbrėžimų ar drėgmės, bet ir investicija į Jūsų įrenginio ilgaamžiškumą. Technorama.lt atrasite platų kokybiškų apsauginių stikliukų bei plėvelių asortimentą savo įrenginiui.

Papildoma telefono ekrano apsauga – kodėl verta ją įsigyti?

Kokybiška papildoma telefono ekrano apsauga – telefono plėvelės ar apsauginiai stiklai telefonams – yra svarbi dėl šių pagrindinių priežasčių:

  • Apsauga nuo įbrėžimų. Net ir atsargiai naudojantis telefonu, kišenėje arba rankinėje esantys daiktai gali subraižyti ekraną. Pažeistas ekranas tampa mažiau atsparus ir gali turėti įtakos sklandžiam telefono veikimui. Ekrano apsauga yra tarsi papildomas sluoksnis, kuris padeda išsaugoti įrenginio ekraną kaip naują. 
  • Atsparumas smūgiams. Įrenginio ekranas gali įtrūkti nuo staigaus kritimo ar smūgio. Telefono stikliukas padės išvengti ar bent minimaliai sumažinti galimas pasekmes, sugerdamas didžiąją smūgio dalį. 
  • Apsauga nuo nešvarumų. Telefono ekrano apsauga padeda išlaikyti nepriekaištingą įrenginio būklę. Suteikia papildomą apsaugą nuo dulkių, purvo, smėlio, drėgmės bei kitų nešvarumų, kurie kenkia įrenginio veikimui. 

Taigi, apsauga telefono ekranui suteikia trejopą naudą: apsaugo nuo įbrėžimų, smūgių bei nešvarumų. Tai prailgina įrenginio ilgaamžiškumą ir išlaiko jo vertę.

Kokio tipo ekrano apsaugą rinktis?

Rinkoje yra keli pagrindiniai ekrano apsaugos tipai: plėvelės ir apsauginiai stikliukai telefonams. Kiekvienas jų turi savus privalumus, todėl rinkitės tokį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius. Tam, kad pasirinkti būtų paprasčiau, žemiau pateikiame kelis esminius šių skirtingų įrenginio apsaugos tipų skirtumus.

1. Telefonų stikliukai

Telefonų stikliukai pasižymi patvarumu, tvirtumu, lengvai priglunda. Ši priemonė suteikia efektyvią apsaugą nuo stiprių įbrėžimų, smūgių bei nešvarumų, tačiau šio gaminio kaina įprastai yra didesnė. Apsauginiai stiklai telefonams yra itin tvirti, jų atsparumas smūgiams didžiąja dalimi priklauso nuo gaminio medžiagos. 

Nors telefonų apsauginiai stikliukai yra storesni nei plėvelė, kokybiškas gaminys nepaveikia įrenginio lietimo jautrumo. Apsauginis stiklas paprastai uždedamas, todėl su nurodyta instrukcija pakuotės viduje, galėsite tai lengvai padaryti patys.

2. Telefonų plėvelės

Apsauginės plėvelės telefonams pasižymi lankstumu, patrauklia kaina. Plėvelė yra kur kas plonesnė, beveik nematoma ant ekrano, priešingai nei stikliukas. Tai ekonomiškas ir praktiškas sprendimas. Apsauginės telefonų plėvelės padės įrenginio ekraną išlaikyti švarų ir apsaugos nuo įbrėžimų, tačiau neužtikrins pakankamos apsaugos nuo galimų smūgių, kritimo. 

Efektyvios apsauginės plėvelės esmė – preciziškas užklijavimas. Tai nėra paprasta, tad galite patikėti šį procesą srities specialistams. Jeigu plėvelę įsigysite Technorama.lt parduotuvėje, galite iškart kreiptis į konsultantus, kurie padės tinkamai užklijuoti apsauginį ekrano sluoksnį.

Telefonų apsauginiai stikliukai ir plėvelės – kaip išsirinkti tinkamą?

Norint veiksmingai apsaugoti mobilųjį telefoną, būtina pasirinkti kokybišką stikliuką arba plėvelę. Nežinote, kokia telefono ekrano apsauga galėtų būti tinkamiausia Jums? Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tokius aspektus kaip telefono modelis, medžiaga, tvirtumas, atsparumas, kaina bei asmeniniai poreikiai.

Įrenginio modelis

Ekrano apsaugą reikia rinktis pagal konkretų telefono modelį – ji turi atitikti įrenginio ekrano dydį, formą bei kameros ir mygtukų išsidėstymą jame. Nesate tikri koks Jūsų telefono modelis? Jį galite surasti:

  • ant įrenginio dėžutės, kurioje jis buvo supakuotas;
  • įrenginio nustatymuose, skiltyje ,,apie telefoną“;
  • įrenginio naudojimo instrukcijoje.

Netinkamai pasirinkta ekrano apsauga gali pakankamai nepriglusti, atsiklijuoti, paveikti ekrano jautrumą. Taigi ir apsaugos efektyvumas bei ilgaamžiškumas kur kas mažesnis.

Medžiaga

Ekrano apsaugai paprastai naudojamos kelios skirtingos medžiagos, o jų pasirinkimas gali skirtis, priklausomai nuo norimo apsaugos lygio. Štai pagrindinės iš jų:

  • Plastikas. Iš plastiko pagaminta apsauga įprastai yra plona, lengva ir gana lanksti. Ji apsaugo nuo įbrėžimų, nestiprių smūgių nukritus, pasižymi žemesne kaina, tačiau nėra itin tvirta – esant stipriam smūgiui gali įrenginio neapsaugoti. 
  • Grūdintas stiklas. Tai vienas populiariausių pasirinkimų. Grūdinti stiklai telefonams įprastai gaminami iš kelių sluoksnių, iš kurių vieną sudaro tvirtas grūdintas stiklas. Tokie telefono apsauginiai stikliukai puikiai apsaugo įrenginį nuo įtrūkimų, įbrėžimų bei smūgių. Suteikia efektyvią apsaugą telefonui nukritus ar išslydus iš rankų. 
  • TPU. Cheminėmis savybėmis sustiprintas plastikas. Permatoma, elastinga medžiaga, lengvai prisitaiko prie ekrano. Apsaugo telefoną nuo smulkių įbrėžimų, atsiradusių kasdieninio įrenginio naudojimo metu.
  • PET. Plona, lengva ir atspari įbrėžimams plėvelė. Ji dažnai naudojama kaip ekonomiškas sprendimas apsaugoti ekraną, tačiau nepasižymi dideliu patvarumu.

Kiekviena medžiaga turi savus privalumus bei trūkumus, todėl renkantis atidžiai juos įvertinkite. Jeigu tai darbo telefonas, kuris būna tik biure ant stalo, pakanka bent minimalios apsaugos, tačiau jei telefoną kartu pasiimate bėgiodami, važinėdami dviračiu ir pan. – verta investuoti į tvirtesnį apsaugos sluoksnį.

Tvirtumas

Pasirinkti bus lengviau, jeigu išsiaiškinsite, kokio lygio ekrano apsaugos Jums reikia. Tvirtumui įtakos turi pasirinkta medžiaga ir jos savybės, storis. Grūdinto stiklo apsauginiai ekrano stikliukai ar storesnio plastiko ekrano apsauga bus kur kas tvirtesnė nei plėvelė. Jeigu mobiliuoju telefonu naudojatės itin dažnai, tuomet rekomenduojama investuoti į tvirtesnę apsaugą.

Kaina

Šio gaminio kaina svyruoja ir priklauso nuo pasirinktos medžiagos kokybės, atsparumo, gamintojo, įrenginio ekrano dydžio bei papildomų funkcijų, tokių kaip mėlynos šviesos filtras ar matinis paviršius. Rinkitės optimaliausią sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą, įrenginio naudojimo intensyvumą. 

Atidžiai įvertinus aprašytus aspektus, bus lengviau išsirinkti Jums labiausiai tinkamą, kokybišką apsaugą telefono ekranui, kuri efektyviai atliks savo funkciją. Turite klausimų? Pasikalbėkime. Žemiau taip pat rasite atsakymus ir kelis dažnai mums užduodamus klausimus.