Informacija
Prekių katalogas

Robotai siurbliai

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Robotai siurbliai“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Roborock, DREAME, Xiaomi, Ecovacs, Tefal prekės. „Robotai siurbliai“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 9,99 €. Šioje kategorijoje sukaupta 139 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Dulkių siurbliai-robotai, dar vadinami robotais-siurbliais, yra autonominiai įrenginiai, skirti valyti grindis be žmogaus įsikišimo. Bėgant metams, šie aukštųjų technologijų įrenginiai tapo vis populiaresni dėl savo patogumo ir efektyvumo palaikant švarą namuose. Dulkių siurbliai-robotai, gebantys apvažiuoti kliūtis, aptikti nešvarumus ir dulkes bei sudaryti patalpų žemėlapį, iš esmės pakeitė namų valymo įpročius. Svarstote galimybę įsigyti šį įrenginį ir Jūs? Elektroninėje parduotuvėje technorama.lt siūlome platų robotų-siurblių pasirinkimą. Tad kviečiame pasižvalgyti, o prieš tai – susipažinti su pagrindinėmis šių prietaisų charakteristikomis.

Robotai-siurbliai ir jų tipai

Siurbliai-robotai skirstomi į žemiau pateiktus tipus.

Sauso valymo dulkių siurbliai-robotai

Sauso valymo dulkių siurbliai-robotai skirti valyti grindims, nenaudojant vandens ar kitų skystų valymo priemonių. Šie įrenginiai naudoja siurbimą ir šepečius purvui, dulkėms bei kitoms šiukšlėms nuo grindų, kilimų ir kitų paviršių surinkti. Jie ypač naudingi aplinkoje, kurioje nerekomenduojama naudoti vandens ar skystų valymo priemonių arba kur reikia greito ir efektyvaus valymo. Sauso valymo dulkių siurbliais-robotais galima valyti įvairius paviršius, įskaitant kietmedžio grindis, kilimus ir plyteles. 

Robotas-siurblys su plovimo funkcija

Dulkiu siurbliai-robotai su plovimo funkcija skirti ne tik siurbti, bet ir plauti grindis, naudojant vandenį ir valymo tirpalą. Šiuose įrenginiuose yra vandens rezervuaras, valymo padas ir motorizuota valymo galvutė, kuri purškia vandenį ant grindų ir jas švariai nušveičia. Tada valymo padas nušluoja nešvarų vandenį, todėl grindys lieka švarios ir sausos.

Plaunantis siurblys-robotas ypač praverčia namuose, kurių grindys yra kieto paviršiaus, pavyzdžiui, plytelių ar kietmedžio. Šis įrenginys taip pat naudingas alergiškiems ar kvėpavimo takų problemų turintiems žmonėms, nes gali pašalinti daugiau alergenų ir dulkių nuo grindų nei tradicinis sauso valymo dulkių siurblys.

Reikia nepamiršti, kad robotai-siurbliai su plovimo funkcija gali netikti tam tikrų tipų grindims, pavyzdžiui, kilimams ar kiliminėms dangoms valyti. Be to, jiems gali reikėti daugiau priežiūros nei tradiciniams sauso valymo dulkių siurbliams, nes valymo padą ir vandens rezervuarą reikia reguliariai valyti, kad jame nesikauptų bakterijos.

Robotas-siurblys – kaip išsirinkti?

Rinkoje yra daugybė skirtingų modelių robotų-siurblių, tad išsirinkti sau tinkamiausią variantą gali būti pakankamai sudėtinga. Tam, kad šis procesas būtų lengvesnis, žemiau pateikiame keletą kriterijų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti.

Atsiliepimai 

Renkantis robotą-dulkių siurblį labai svarbu atsižvelgti į kitų pirkėjų atsiliepimus. Jie gali suteikti vertingos informacijos apie konkretaus modelio veikimą, patikimumą ir naudojimo patogumą.

Pavyzdžiui, jei Jus domina siurbiantis ir plaunantis siurblys-robotas, atsiliepimai gali padėti sužinoti kitų naudotojų patirtį ir susidaryti vaizdą, kaip gerai toks įrenginys veikia realiose situacijose. Taip pat skaitydami atsiliepimus, galite sužinoti apie galimas konkretaus modelio problemas ar apribojimus ir priimti pagrįstą sprendimą, ar gaminys tinka Jūsų poreikiams.

Kaina 

Normalu, kad vienas namų robotas-siurblys kaina gali skirtis nuo kito. Tam įtakos dažniausiai turi tiek įrenginio funkcijos, tiek dizainas, tiek gamintojas. Nors renkantis dulkių siurblį-robotą svarbu atsižvelgti į savo biudžetą, turėtumėte nepamiršti įvertinti ir kitus kriterijus, tokius kaip įrenginio našumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Pavyzdžiui, labai pigus dulkių siurblys-robotas gali turėti ribotas funkcijas arba mažesnę siurbimo galią, kurios gali nepakakti Jūsų poreikiams. Brangesnis prietaisas gali turėti pažangių funkcijų (pavyzdys – plaunantis robotas-siurblys su stotele) ir didesnę siurbimo galią.

Taigi, dulkių siurbliai-robotai kainos atžvilgiu gali būti pakankamai skirtingi. Geriausia rinktis tokį įrenginį, kuris turi Jums reikalingas funkcijas ir atitinka Jūsų biudžetą. 

Įkrovimo laikas, baterijos talpa ir veikimo trukmė

Įkrovimo laikas, akumuliatoriaus talpa ir jo veikimo trukmė yra svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis robotą-dulkių siurblį.

 • Įkrovimo laikas – tai laikas, per kurį robotas-dulkių siurblys visiškai įkrauna savo akumuliatorių. Įkrovimo laikas gali skirtis priklausomai nuo modelio: vieni įrenginiai įsikrauna per kelias valandas, kiti – per 8–10 valandų.
 • Akumuliatoriaus talpa – ji parodo, kiek energijos gali sukaupti roboto-dulkių siurblio akumuliatorius. Didesnė akumuliatoriaus talpa paprastai reiškia ilgesnį prietaiso veikimo laiką.
 • Akumuliatoriaus veikimo trukmė – tai laikas, kurį robotas-dulkių siurblys gali veikti vienu įkrovimu. Ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas reiškia, kad įrenginys gali išvalyti didesnį plotą, kol jį reikės įkrauti.

Rinkdamiesi robotą-dulkių siurblį atsižvelkite į ploto, kurį reikia išvalyti, dydį ir valymo dažnumą. Jei reikia išvalyti didelį plotą, ieškokite įrenginio, kurio akumuliatorius veikia ilgai ir kurio akumuliatoriaus talpa yra didelė.

Taip pat svarbu atsižvelgti į prietaiso įkrovimo laiką: ilgesnis įkrovimo laikas gali apriboti roboto-dulkių siurblio naudojimo galimybes, jei reikia dažno valymo. 

Apskritai, pasirinkdami robotą-siurblį, kuriame gerai subalansuotas įkrovimo laikas, akumuliatoriaus talpa ir akumuliatoriaus veikimo laikas, galite užtikrinti, kad prietaisas efektyviai valys Jūsų patalpas ir jo nereikės dažnai įkrauti.

Triukšmo lygis (triukšmingumas)

Renkantis robotą-dulkių siurblį svarbu atsižvelgti į jo triukšmingumą, ypač jei turite naminių gyvūnų, vaikų ar kaimynų, kuriems gali trukdyti didesnis triukšmas.

Dulkių siurblių-robotų triukšmo lygis paprastai matuojamas decibelais (dB): tylesnių modelių triukšmingumas svyruoja nuo 50 dB iki 70 dB, o garsesnių modelių – iki 80 dB ir daugiau. Lengvesniam palyginimui galime paminėti, kad įprasto pokalbio garsas yra apie 60 dB.

Nors tylesniais dulkių siurbliais-robotais gali būti maloniau naudotis, jų siurbimo galia ir valymo našumas gali būti mažesni nei garsesnių modelių. Tačiau dėl pažangių technologijų kai kurie siurbliai-robotai gali ir veikti tyliai, ir pasižymėti didele siurbimo galia.

Taip pat turėkite omenyje, kad grindų tipas ir namų planas gali turėti įtakos suvokiamam roboto-dulkių siurblio garsumui. Pavyzdžiui, kietos grindys gali labiau sustiprinti triukšmą nei kiliminė danga.

Filtrai ir konteinerio talpa

Renkantis robotą-dulkių siurblį svarbu atsižvelgti jo į filtrus ir konteinerio talpą.

 • Filtrai – jie sulaiko dulkes, purvą ir kitas valymo metu surinktas daleles. Kai kurie modeliai turi HEPA filtrus, kurie skirti sulaikyti net mažiausias daleles, todėl idealiai tinka alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. Renkantis robotą-dulkių siurblį svarbu atsižvelgti į filtro tipą ir kokybę, nes aukštos kokybės filtras gali gerokai pagerinti patalpų oro kokybę.
 • Konteinerio talpa – ji reiškia dulkių, purvo ir šiukšlių kiekį, kurį robotas-dulkių siurblys gali sutalpinti prieš šį ištuštinant. Didesnė konteinerio talpa reiškia, kad prietaisas gali valyti ilgesnį laiką, kol jį reikės ištuštinti. Tačiau tai taip pat gali reikšti, kad robotas-dulkių siurblys yra masyvesnis ir sunkesnis.

Rinkdamiesi šį įrenginį atsižvelkite į savo valymo poreikius ir namų dydį. Jei turite didelį plotą, kurį reikia išvalyti, arba augintinių, idealiai tiks didesnės talpos dulkių siurblys-robotas. Tačiau jei turite mažesnę erdvę, gali pakakti mažesnės talpos prietaiso.

Taip pat svarbu atsižvelgti į filtro ir konteinerio priežiūros reikalavimus. Kai kurių modelių filtrus gali reikėti dažnai keisti ar valyti, o kiti gali turėti savaime išsivalančius arba plaunamus filtrus ir konteinerius, kuriuos lengva ištuštinti bei išvalyti.

Kiti kriterijai

Renkantis dulkių siurblį-robotą rekomenduojame įvertinti ir kitus kriterijus, tokius kaip:

 • Grindų tipas. Įvertinkite, kokio tipo grindys yra Jūsų namuose. Kai kurie robotai-dulkių siurbliai geriau tinka kilimams, o kiti skirti kitokiems paviršiams, pavyzdžiui, plytelėms ar kietmedžiui.
 • Siurbimo galia. Ieškokite roboto-dulkių siurblio su didele siurbimo galia, ypač jei turite naminių gyvūnų arba daug dulkių ir šiukšlių, kurias reikia išvalyti.
 • Navigacija. Įvertinkite, kokio tipo navigacijos sistemą naudoja namų robotas-siurblys. Kai kurie įrenginiai naudoja jutiklius, kad aptiktų kliūtis ir šias apeitų, o kiti naudoja žemėlapių sudarymo technologiją, kad sukurtų valomos erdvės planą.
 • Gamintojo reputacija. Ieškokite patikimo gamintojo, kuris turi teigiamų klientų atsiliepimų. Geras pasirinkimas šiuo atveju galėtų būti, pavyzdžiui, „Samsung“, „Ecovacs“, „Roborock“ arba „Xiaomi“ robotas-siurblys.

Atsižvelgdami į šiuos kriterijus, galite išsirinkti konkrečius poreikius atitinkantį dulkių siurblį-robotą, kuris padės palaikyti švarą ir tvarką Jūsų namuose.

Kitos funkcijos

Robotai-dulkių siurbliai turi daugybę funkcijų, kurios gali palengvinti valymą ir paversti jį efektyvesniu. Pateikiame keletą naudingiausių funkcijų, į kurias vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šį įrenginį:

 • Žemėlapiai ir navigacija. Pažangūs siurbliai-robotai turi žemėlapių sudarymo ir navigacijos technologiją, kuri leidžia jiems judėti po namus neatsitrenkiant į baldus ir neužstringant kampuose. Ši funkcija gali sutaupyti laiko ir užtikrinti kruopštų valymą.
 • Įvairių paviršių valymas. Kai kurie robotai-siurbliai skirti valyti kelis paviršius, įskaitant kilimus, kietmedžio grindis ir plyteles. Jei planuojate valyti skirtingų paviršių grindis, ieškokite prietaiso, kuris gali reguliuoti siurbimo galią ir valymo režimą pagal valomo paviršiaus tipą.
 • Planavimas. Planavimo funkcijos leidžia nustatyti konkretų laiką, kada robotas-siurblys turi pradėti valyti. Ši funkcija ypač naudinga užimtiems žmonėms, nes galima nustatyti, kad įrenginys valytų, kai nieko nėra namuose, arba naktį, kai miegama.
 • Nuotolinio valdymo pultas ir mobilioji programėlė. Daugelis robotų-dulkių siurblių turi nuotolinio valdymo pultą arba mobiliąją programėlę, kuria galite valdyti prietaisą iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Ši funkcija gali būti patogi, jei norite pradėti arba nutraukti valymą per atstumą.
 • Virtualios kliūtys. Virtualūs barjerai leidžia nustatyti nematomas ribas, kurios neleidžia robotui-siurbliui patekti į tam tikras namų vietas. Ši funkcija gali praversti, jei norite, kad prietaisas nesiartintų prie trapių daiktų ar kitų vietų.
 • Valdymas balsu. Kai kurie dulkių siurbliai-robotai yra suderinami su balso asistentais, tokiais kaip „Amazon Alexa“ ar „Google Assistant“, kas leidžia valdyti įrenginį balso komandomis.
 • Savaime išsivalantys šepečiai. Savaime išsivalantys šepetėliai skirti pašalinti susipainiojusius plaukus, dulkes ir šiukšles nuo roboto-dulkių siurblio šepečių. Ši funkcija gali padėti sutaupyti laiko ir sumažinti gaminio priežiūros poreikį.

Apskritai, šios funkcijos gali padėti paversti valymą lengvesniu ir efektyvesniu. Tad įvertinkite, kurios svarbiausios Jums.