Informacija
Prekių katalogas

Dulkių siurbliai šluotos

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Dulkių siurbliai šluotos“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Karcher, Philips, Bosch, Electrolux, Dyson prekės. „Dulkių siurbliai šluotos“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 14,48 €. Šioje kategorijoje sukaupta 126 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Dulkių siurblys-šluota – įrenginys, padedantis lengvai ir efektyviai valyti kietos dangos grindis, kilimus ir kilimines dangas. Kitaip nei tradiciniai dulkių siurbliai, elektrinės šluotos paprastai yra lengvos ir kompaktiškos, todėl idealiai tinka greitam valymui ir kasdieniam naudojimui. Šluotos-siurbliai populiarios tarp vertinančių patogumą ir paprastą naudojimą, mat jas galima laikyti spintoje ar sandėliuke ir greitai atsinešti, kai reikia pašalinti netvarką. Ieškote tokio prietaiso savo namams? Platų jų asortimentą galite rasti el. parduotuvėje technorama.lt. O tam, kad išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį siurblį-šluotą būtų lengviau, siūlome susipažinti su žemiau pateikta informacija.

Elektrinės šluotos-siurbliai – pagrindiniai jų privalumai

Vienas iš pagrindinių elektrinių šluotų privalumų yra kompaktiškas dizainas, užtikrinantis lengvą jų laikymą ir manevravimą. Be to, šie prietaisai dažnai būna belaidžiai, kas suteikia dar daugiau mobilumo ir lankstumo valant. Tai ypač naudinga žmonėms, kuriems sunku nešiotis sunkesnę valymo įrangą, arba tiems, kuriems reikia greitai sutvarkyti netvarką keliuose kambariuose.

Dulkių siurbliai-šluotos paprastai turi galingus variklius ir efektyvias siurbimo galimybes, kurios leidžia greitai ir veiksmingai surinkti purvą, dulkes ir kitas šiukšles nuo įvairių paviršių. Daugelis modelių yra reguliuojamos galios, todėl siurbimo lygį galite nusistatyti pagal valomo paviršiaus tipą.

Dar vienas elektrinių šluotų privalumas yra paprastas naudojimas – dauguma įrenginių yra paprastai valdomi ir nesudėtingai prižiūrimi. Tai reiškia, kad galite lengvai judėti iš vieno kambario į kitą, nesirūpindami, ar rasite elektros lizdą ir ar nesusipainiosite laiduose.

Kaip pasirinkti dulkių siurblį-šluotą?

Elektrinės šluotos pasirinkimas gali būti šiek tiek sudėtingas, nes rinkoje yra daug skirtingų modelių ir gamintojų. Tačiau atsižvelgus į kelis pagrindinius kriterijus, galima susiaurinti pasirinkimo galimybes ir rasti prietaisą, kuris atitiks Jūsų valymo poreikius. Štai keletas kriterijų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis siurblį-šluotą:

  • Galia ir siurbimas. Ieškokite elektrinės šluotos su galingu varikliu ir stipriu siurbimu. Tai užtikrins, kad ji galės veiksmingai surinkti purvą, dulkes ir kitas šiukšles nuo įvairių paviršių.
  • Akumuliatoriaus veikimo laikas. Jei renkatės belaidį dulkių siurblį-šluotą, būtinai įvertinkite, kiek laiko veikia jo akumuliatorius. Kuo ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas, tuo daugiau valymo darbų galėsite atlikti, kol prireiks įkrauti įrenginį.
  • Priedai ir aksesuarai. Apsvarstykite, kokie priedai ir aksesuarai pridedami prie elektrinės šluotos. Daugelis modelių turi papildomus šepetėlius, siaurus antgalius ir kitus priedus, kurie gali padėti efektyviau valyti įvairius paviršius.
  • Svoris ir dydis. Rinkitės lengvą ir kompaktišką prietaisą, kad galėtumėte lengvai manevruoti aplink baldus ir ankštose erdvėse.
  • Gamintojo reputacija. Ieškokite gerą reputaciją turinčių gamintojų / prekių ženklų, garsėjančių kokybiškais valymo įrenginiais, elektrinių šluotų. Skaitykite atsiliepimus ir tikrinkite klientų vertinimus, kad sužinotumėte daugiau apie prietaiso patikimumą ir ilgaamžiškumą. Įprastai juos galite rasti pardavėjo svetainėje arba naršyklės paieškos laukelyje įvedę „dulkių siurbliai-šluotos atsiliepimai“.
  • Kaina. Nustatykite savo biudžetą ir ieškokite elektrinių šluotų, kurios atitinka Jūsų kainos ribas. Atminkite, kad brangesni modeliai gali turėti daugiau funkcijų ir pasižymėti geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis. Tačiau yra ir nebrangių variantų, kurie vis tiek gali užtikrinti veiksmingą valymą.

Atsižvelgus į šiuos kriterijus, išsirinkti Jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį dulkių siurblį-šluotą turėtų būti ganėtinai paprasta.

Geriausi siurbliai-šluotos – kokios jų savybės?

Geriausias dulkių siurblys-šluota kiekvienam gali būti skirtingas. Tad renkantis, reikėtų įvertinti, kokios šio prietaiso savybės reikalingiausios būtent Jums. Žemiau aptariame keletą populiariausių pasirinkimo variantų.

Plaunantis dulkių siurblys-šluota

Plaunantis dulkių siurblys-šluota – prietaisas, kuriuo galima ir siurbti, ir plauti grindis. Šio tipo valymo įrenginiai turi vandens rezervuarą, iš kurio ant grindų išpurškiamas valymo tirpalas, kurį vėliau išmaišo besisukantys šepečiai arba šveitikliai. Tuomet purvą ir vandenį išsiurbia dulkių siurblys, todėl grindys lieka švarios ir sausos.

Plaunantis siurblys-šluota turi keletą privalumų. Pirma, turint šį prietaisą, nereikia atskirai šluostyti ir siurbti, todėl galima sutaupyti laiko ir pastangų. Antra, dulkių siurblys-šluota su plovimo funkcija yra universalus valymo įrenginys, kurį galima naudoti įvairiems paviršiams, įskaitant plyteles, kietmedį ir kilimą. Be to, jis gali būti ypač veiksmingas šalinant įsisenėjusias dėmes ir nešvarumus, kuomet įprastas siurbimas gali nepadėti.

Rinkdamiesi elektrinę grindų plovimo šluotą, atsižvelkite į vandens rezervuaro ir dulkių konteinerio talpą. Ieškokite modelių su pakankamai dideliu vandens rezervuaru ir dulkių konteineriu, kurie atitiktų valomo ploto dydį. Taip pat atsižvelkite į pridedamus priedus, nes jie gali turėti įtakos šluotos veikimui ant įvairių paviršių. Galiausiai, būtinai perskaitykite instrukcijas ir naudokite grindims tinkamą valiklį, kad jų nesugadintumėte.

Galingas dulkių siurblys-šluota

Galingi dulkių siurbliai-šluotos paprastai yra galingesni nei 500 W.

Apskritai, dulkių siurblys-šluota su laidu dažniausiai pasižymi pastovesne ir stipresne siurbimo galia nei įkraunama šluota-siurblys. Taip yra todėl, kad elektrinės šluotos su laidu yra tiesiogiai prijungtos prie maitinimo šaltinio, o belaidžiai prietaisai priklauso nuo akumuliatoriaus energijos, kuri laikui bėgant gali mažėti.

Elektrinės šluotos siurbimo galią lemia keli veiksniai, įskaitant variklio galią, šepečio ar valymo galvutės konstrukciją ir filtravimo sistemą. Paprastai prietaisai su didesnio galingumo varikliais ir didesnėmis valymo galvutėmis pasižymi didesne siurbimo galia ir gali surinkti didesnes šiukšles. Be to, šluotos-siurbliai su pažangiomis filtravimo sistemomis, pavyzdžiui, HEPA filtrais, gali surinkti daugiau smulkių dalelių ir alergenų, todėl yra tinkamas pasirinkimas alergiškiems žmonėms ar sergantiems astma.

Apibendrinant, elektrinių šluotų galingumas gali skirtis priklausomai nuo modelio ir funkcijų, tačiau dauguma jų sukurtos taip, kad užtikrintų pakankamą galingumą efektyviam ir veiksmingam valymui. 

Įkraunami belaidžiai dulkių siurbliai-šluotos

Įkraunami belaidžiai dulkių siurbliai-šluotos veikia naudodami akumuliatoriaus energiją. Jų veikimo trukmė, priklausomai nuo modelio ir akumuliatoriaus stiprumo, gali būti nuo 20 iki 80 min. Įkraunamos šluotos-siurbliai paprastai būna lengvos ir kompaktiškos, todėl jas patogu naudoti ir sandėliuoti.

Vis dar svarstote, koks Jums būtų geriausias dulkių siurblys-šluota? Dažniausiai apie šiuos prietaisus užduodamus klausimus atsakome žemiau tekste.