Informacija
Prekių katalogas

Gruzdintuvės (Fritiūrinės)

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Gruzdintuvės (Fritiūrinės)“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Philips, Zyle, Tristar, Tefal, Princess prekės. „Gruzdintuvės (Fritiūrinės)“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 3,69 €. Šioje kategorijoje sukaupta 204 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 204 prekių, o jų kainos prasideda nuo 3.69 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Ieškote smulkios virtuvės technikos, kuri palengvintų kasdienį maisto gaminimą? Gruzdintuvė – puikus pasirinkimas, leidžiantis gaminti greitai ir lengvai bei maitintis gardžiais patiekalais. Elektroninėje parduotuvėje technorama.lt rasite platų skirtingo dizaino ir tipo gruzdintuvių pasirinkimą. Toliau apžvelgsime virtualų asortimentą, pateiksime naudingų įžvalgų bei atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie šią smulkią virtuvės techniką.

Gruzdintuvės – mėsos ir daržovių gruzdinimui

Kadangi gyvenimo tempas sparčiai greitėja, ieškoma būdų, kaip laiką išnaudoti kuo operatyviau, ypač gaminant maistą. Šiandien gausu įvairios buitinės technikos, kuri leidžia greitai ir lengvai pagaminti gardžius patiekalus, išbandyti unikalius įvairių virtuvių receptus. Dėl to gruzdintuvės (fritiūrinės), kaip ir kiti daug funkcijų turintys puodai – sparčiai populiarėja. Priežastys, kodėl gruzdintuvė – sumani investicija:

  • įvairesnių patiekalų ruošimas;
  • sveikesnė mityba (karšto oro technologija);
  • lengvas naudojimas;
  • greitas gaminimas;
  • paprasta priežiūra.

Karšto oro gruzdintuvės gamina maistą be aliejaus, todėl patiekalai yra kur kas sveikesni nei kepti aliejuje. Žinoma, virtualiame technorama.lt kataloge galima įsigyti ir fritiūrinę, kurioje maistas apskrudinamas aliejuje. Abiejų gruzdintuvių tipus ypač lengva naudoti, nes yra užprogramuoti gaminimo nustatymai, kurie nurodomi prekės instrukcijose. Bene visi gaminiai turi nelimpančią dangą, todėl valymas tampa itin paprastas ir lengvas.

Kaip išsirinkti gruzdintuvę?

Renkantis bet kurį gaminį, reikia įvertinti skirtingus techninius aspektus ir, žinoma, asmeninius poreikius bei įpročius. Pasirinkę tinkamą gruzdintuvę, pagreitinsite ir pagerinsite maisto ruošimo procesus, todėl liks daugiau laisvo laiko šeimai ar asmeniniams pomėgiams. Tad toliau pateikiame įžvalgas, kurios leis įsigyti tinkamiausią gruzdintuvę jūsų namams.

Tipas

Technorama.lt virtualiame asortimente galite įsigyti tiek karšto oro gruzdintuves, tiek įprastas fritiūrines, kur maistas kepamas aliejuje. Abiejų tipų gruzdintuvėse pagamintas maistas yra traškus, tačiau jų veikimo principai skiriasi. Toliau išsamiau aptarsime šiuos du gruzdintuvių (fritiūrinių) tipus.

1. Gruzdintuvės-fritiūrinės

Gruzdintuvė-fritiūrinė skirta kepti maistą, pavyzdžiui, bulvytes, šias panardinant į aliejų. Tokia bulvių gruzdintuvė su aliejumi tolygiai apkepa bulvių ar kitų daržovių skilteles, todėl išorė tampa traški, o vidus – minkštas. Be to, fritiūrinė puikiai tinka gaminti ir kitus patiekalus, tokius kaip traškučiai, vištiena ar žuvis. Bene visų gaminių vidinius aliejaus puodus ir kepimo krepšius galima plauti indaplovėje, todėl priežiūra yra nesudėtinga.

2. Karšto oro gruzdintuvės

Karšto oro gruzdintuvių viduje dideliu greičiu cirkuliuoja karšto oro bangos, kurios apskrudina maistą be aliejaus ar kitokių riebalų. Gruzdintuvės be aliejaus taip pat tolygiai iškepa maistą, todėl jo vidus išlieka minkštas, o išorė – traški. Be to, karšto oro gruzdintuvės priedai, pavyzdžiui, nuimamas konteineris, į kurį dedamas maistas, ir grotelės taip pat gali būti plaunami indaplovėje.

Taigi, pagrindinis šių įrenginių tipų skirtumas – gaminimo procesas. Moderni gruzdintuvė (fritiūrinė) šiandien gali apdoroti maistą tiek kepant aliejuje, tiek karšto oro srovėmis. Norint pasirinkti tinkamiausią tipą, patariama atsižvelgti į patiekalų racioną, kuris dažniausiai yra gaminamas, mėgstamas pasaulio virtuves. Pavyzdžiui, jeigu dažnai perkamos ir gaminamos gruzdintos bulvytės ar kiti šaldyti užkandžiai, puikiai tiks fritiūrinė su aliejumi. Kitu atveju, jeigu norima iškepti viščiuką ir gaminti kiek sveikiau, karšto oro gruzdintuvė be aliejaus šią užduotį atliks kuo puikiausiai.

Gruzdintuvės talpa

Rinkdamiesi gruzdintuvę, atsižvelkite į gaminimo įpročius ir šeimos narių skaičių. Nuo to priklausys, kokio talpos įrenginio ieškoti. Technorama.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti fritiūrines nuo 1 iki 4,2 litro, o karšto oro gruzdintuves – nuo 1,4 iki 10 litrų talpos. Jeigu dažnai gaminate didesnio kiekį patiekalų, ieškokite talpesnio įrenginio. Smulkesniems produktams, pavyzdžiui, bulvytėms, daržovėms ar mėsos juostelėms, užteks mažesnės talpos gaminio. 

Gruzdintuvės galia ir temperatūra

Ieškodami gaminio, atsižvelkite ir į tai, kad temperatūrą galėtumėte lengvai, patogiai reguliuoti pagal savo poreikius ir mėgstamų receptų subtilybes. Tokiu būdu galima pasirinkti optimaliausią temperatūrą konkretiems maisto produktams. Technorama.lt virtualiame kataloge esančių gruzdintuvių temperatūros nustatymai – skiriasi. Patogiai reguliuojama temperatūra gali būti nuo 80°C iki 200°C.

Be to, įrenginio galingumas yra ne ką mažiau svarbus kriterijus, į kurį reikėtų atsižvelgti. Dažnai gaminant didesnį kiekį patiekalų, prireiks galingesnės gruzdintuvės. Kitu atveju, jeigu planuojate gaminti rečiau ir tokiu būdu apdoroti nedidelius, smulkius produktus, užteks mažesnės galios įrenginio. Tad būtinai apgalvokite, kaip dažnai ir ką ketinate gaminti gruzdintuvėje.

Gruzdintuvės funkcijos

Kiekviena gruzdintuvė skiriasi ne tik kaina, dizainu, bet ir funkcionalumu. Papildomos gaminio funkcijos suteikia daugiau galimybių gaminti skirtingą maistą. Įprastai daugiafunkciai maisto ruošimo įrenginiai turi šias funkcijas:

  • automatinis išjungimas;
  • laikmatis;
  • reguliuojama temperatūra;
  • apsauga nuo perkaitimo;
  • garsinis signalas.

Tai bene pagrindinės gruzdintuvių funkcijos, leidžiančios gaminti ne tik greitai, bet ir saugiai. Žinoma, karšto oro gruzdintuvės kaina skirsis, priklausomai nuo funkcijų ir programų skaičiaus. Kuo daugiau funkcijų, tuo didesnė kaina. Tad įvertinkite, ne tik gaminimo dažnumą, bet ir funkcijas, kurios gali būti reikalingos.

Taigi, atsižvelgę į visus aukščiau paminėtus kriterijus, pasirinksite tinkamiausią gruzdintuvę savo namams. Taip pat galite įvertinti ir virtuvės dydį, nes didesnei gruzdintuvei prireiks daugiau vietos. Reikalinga fritiūrinė ar karšto oro gruzdintuvė – kaina, funkcijos, naudojimo galimybės skirsis, priklausomai nuo individualių poreikių, gaminimo dažnumo, šeimos narių skaičiaus. Norėdami įsigyti geriausią gruzdintuvę, skirkite pakankamai laiko paieškoms, įrenginių palyginimui.

Karšto oro gruzdintuvė – sveikesnio maisto gaminimui

Gruzdintuvėje, kuri veikia karšto oro cirkuliacija, be aliejaus galima kepti tiek vaisius, tiek daržoves, tiek mėsą. Gaminant maistą tokio tipo gruzdintuvėje be aliejaus, patiekalai bus sveikesni – taip sumažinamas suvartojamų riebalų kiekis, nėra produktų sąveikos su įkaitusiu aliejumi, išlaikomas natūralus aromatas, skonis. Be to, karšto oro gruzdintuvės – puiki orkaitės alternatyva, čia maistas gali būti pagaminamas netgi 1,5 karto greičiau nei orkaitėje.

Norint vienu metu paruošti kuo daugiau patiekalų, svarbiausia, neperkrauti krepšelio per dideliu kiekiu maisto produktų. Tokiu atveju maistas sunkiau apdorojamas karšto oro, todėl itin svarbu palikti pakankamai vietos orui cirkuliuoti. Beje, jeigu ieškote įrenginių, kurie leistų gaminti greičiau ir sveikiau, siūlome pasižvalgyti ir po elektrinių grilių bei garų puodų asortimentą.

Domina karšto oro gruzdintuvė ar kokybiška fritiūrinė, tačiau nežinote, kurį įrenginį pasirinkti? O gal pritrūkote informacijos apie konkrečią gruzdintuvę? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu – telefonu ar el. paštu. Technorama.lt komanda pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus – greitai ir lengvai pasirinkti tinkamiausią gaminį net per nuotolį.