Informacija
Prekių katalogas

Hifuture Nešiojamos kolonėlės

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Nešiojamos kolonėlės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Hifuture prekės. Hifuture „Nešiojamos kolonėlės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 301,74 €. Šioje kategorijoje sukaupta 1 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 1 prekių, o jų kainos prasideda nuo 301.74 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Galingos kolonėlės šiandien naudojamos ne tik profesionalų, bet ir tiesiog norinčių išskirtinės garso kokybės savo namuose, sodybose, organizuojamuose renginiuose ar sporto salėse. Mobilios, galingos garso kolonėlės su akumuliatoriumi šiandien turi ne vieną novatorišką funkciją: vienos leidžia belaidžiu Bluetooth ryšiu klausytis muzikos tiesiai iš telefono ar kompiuterio, kitos – valdyti įrenginį per nuotolį, džiaugtis ritmą palaikančiomis šviesomis, kalbėti ar dainuoti per belaidį mikrofoną ir pan. Čia rasite trumpą mūsų asortimento apžvalgą-gidą, kuris padės pasirinkti jums reikalingą įrenginį.

Vakarėlių kolonėlės – kokie jų tipai ir kokį pasirinkti?

Technorama.lt asortimente – žinomų gamintojų įrenginiai ir skirtingi jų tipai. Vienos idealiai tiks jūsų renginiams ir šventėms, kitos – pramogoms, karaoke vakarėliams namuose ar sodyboje. Toliau trumpai apžvelgsime, ką reiškia aktyvi kolonėlė ir kuo ji skiriasi nuo galbūt žemesne kaina pasižyminčių pasyvių bei kuo pasižymi būtent karaokė vakarėliams skirti prietaisai. Investuokite į tas funkcijas, kurių išties reikia jums.

Aktyvios garso kolonėlės (su stiprintuvu)

Aktyvios kolonėlės ypatingos tuo, kad jose stiprintuvas jau yra integruotas, tad jo nereikia įsigyti papildomai. Pagrindinės stiprintuvo užduotys – į garsiakalbį siunčiamo garso signalo stiprumo padidinimas, garso raiškos užtikrinimas. Paprasčiau tariant, be stiprintuvo kolonėlė neišgautų tokio stiprumo ir kokybės. Kadangi stiprintuvo nereikia įsigyti atskirai, privalumai jums:

 • išskirtinė garso kokybė, užtikrinama vieno įrenginio;
 • mažiau papildomų prietaisų ar laidų;
 • didesnis mobilumas.

Nepriklausomai nuo to, dairotės prietaiso organizuojamiems laisvalaikio ar sporto renginiams, o gal tiesiog karaoke kolonėlės savo laisvalaikiui namuose ar sodybose, aktyvi kolonėlė užtikrina geresnę bendrą garso kokybę. Kur kas geriau sureguliuojamas skirtingų dažnių diapazonų balansas – garsas raiškesnis, „lygesnis“. 

Tiems, kurie mėgsta kolonėlę pasiimti su savimi į sodybą, gamtą ar renginius, tai reiškia ir kur kas didesnį mobilumą – mažiau papildomų prietaisų ir laidų, patogesnis judėjimas.

Pasyvios kolonėlės (be stiprintuvo)

Pasyviosiomis kolonėlėmis vadinamos tos, kurios neturi integruoto stiprintuvo. Tai reiškia, kad norėdami džiaugtis geresne garso kokybe bei stiprumu, turėsite papildomai investuoti į stiprintuvą. Jeigu nesate didelius renginius ar koncertus organizuojantys profesionalai, vienas įrenginys su integruotu stiprintuvu bus patogesnis, suteiks daugiau mobilumo ir unikalią kokybiško garso patirtį. Į tai atsižvelgėme atrinkdami įrenginius šiam vakarėlių kolonėlių katalogui.

Jeigu jums nereikia itin didelio garso, norite tiesiog mėgautis kokybišku, „švariu“ garsu, technorama.lt interneto svetainėje – platus nešiojamų belaidžių kolonėlių asortimentas.

Karaoke kolonėlės (su mikrofonu)

Karaoke kolonėlė gali būti įvardijama kaip atskiras vakarėlio kolonėlių tipas – ieškantys įrenginio būtent karaoke renginiams, tikisi tam tikrų funkcijų. Modernūs įrenginiai šiandien apgalvoti iki smulkmenų ir, priklausomai nuo gamintojo, gali turėti daug įvairiausių funkcijų, palengvinančių karaoke vakaro organizavimą ir papildančių jį smagiomis detalėmis Pavyzdžiui:

 • integruot belaidžiai mikrofonai (rankiniai ar net prisegami);
 • itin paprastas belaidis susietumas su skirtingais įrenginiais, palaikančiais Bluetooth ryšį;
 • ilgai veikiančios baterijos;
 • reikalingos jungtys (USB, AUX, RCA);
 • skirtingų režimų žaismingos LED šviesos, suteikiančios kuriamai aplinkai papildomo žavesio;
 • nuotoliniai valdymo pulteliai;
 • ir kiti privalumai.

Įsimintiniems karaoke vakarėliams pritaikytos ne tik funkcijos, bet ir įrenginių dizainas. Šie pakankamai lengvi, kai kurie turi ištraukiamas rankenas ir ratukus – kolonėlė ant ratukų užtikrina dar patogesnį perkėlimą iš vienos vietos į kitą. Jeigu norite vežtis kolonėlės į gamtą ar naudoti, pavyzdžiui, terasoje, kur galbūt nėra pakankamai elektros lizdų, atkreipkite dėmesį į maitinimo šaltinį ir baterijos veikimo laiką.

Ieškodami sau tinkamiausio gaminio, pasinaudokite kairiame krašte esančiais filtrais – čia galite pasirinkti gamintoją, baterijos veikimo laiką, patogiai filtruoti mikrofoną turinčius ir neturinčius įrenginius. Tai ypač aktualu ieškantiems minėtųjų karaoke kolonėlių. Prie kiekvienos prekės rasite pagrindines šios charakteristikas bei įsigijimo lizingu galimybę – mėgaukitės kokybišku garsu šiandien, o mokėkite dalimis.

Į ką atkreipti dėmesį ieškantiems galingos vakarėlių kolonėles?

Jeigu norite stilingo, kokybiško ir patogaus naudoti įrenginio, svarbu įvertinti ne vieną kriterijų. Jums tinkamos kolonėlės visuma – tiek dizaino sprendimai, tiek papildomos funkcijos ir, žinoma, integruota garso sistema. Todėl siūlome įvertinti ir, jei reikia, su mūsų konsultantais aptarti žemiau trumpai apžvelgiamus esminius tokių kolonėlių pasirinkimo kriterijus.

Prijungimo tipas

Daugelis kolonėlių turi integruotą Bluetooth technologiją – tokia aktyvi kolonėlė prie Bluetooth palaikančių išmaniųjų įrenginių prijungiama tiesiog belaidžiu ryšiu. Jeigu pasirinkote kolonėlę, kuri nepalaiko Bluetooth arba pats įrenginys, su kuriuo norite susieti kolonėlę, neturi tokio pasirinkimo, pasidomėkite, kokios jungtys reikalingos. Daugelis mūsų asortimente esančių garsiakalbių turi USB jungtis, kurios leidžia susieti karaoke kolonėlę ir įrenginį tiesiog laidu.

Vakarėlių kolonėlės galingumas

Tai, kokio galingumo garsiakalbio jums reikėtų, priklauso nuo daugelio aspektų – kam ir kokioje vietoje naudosite kolonėlę, kiek žmonių klausys muzikos ar įrašo vienu metu ir pan. Apskritai, galvojant apie kolonėlės galią nepakanka įvertinti tik galingumo vatais. Besidairantiems galingos kolonėlės reikėtų atkreipti dėmesį į:

 1. Visas garso charakteristikas (garsiakalbių kiekis, galingumas vatais, dažnių diapazonas);
 2. Baterijos galingumą (įkrovimo ir veikimo laiką, talpą).

Skirtingi gamintojai kartais siūlo unikalias garso technologijas, kuriomis pasižymi būtent to prekių ženklo gaminiai. Garsiakalbių kiekis svarbus, tačiau ne visuomet didesnis jų kiekis reiškia geresnę garso kokybę. Svarbiau įvertinti dažnius ir galingumą vatais:

 • Palaikomas dažnių diapazonas. Iš galingo prietaiso tikimasi ne tik didelio garso, bet ir aukštos šio kokybės, raiškos. Kalbant apie šią, karaoke kolonėlė, turinti gerą dažnių atsaką, gali tinkamai atkurti visus žemus, vidutinius ir aukštus tonus (tinkamu santykiu vienas su kitu). Čia rasite įrenginius, kurie palaiko įvairių dažnių diapazoną, kuris gali siekti ir nuo 10–20 000 Hz.
 • Galingumas vatais (W). 150, 600, 900 ir 1200 vatų galingumas suteiks skirtingą garso lygį ir patirtį. Nebūtinai visuomet reikia maksimalaus vatų kiekio – įvertinkite kam jums reikalinga aktyvi kolonėlė ir kur ją naudosite. Jei tai renginys, apsvarstykite, koks galėtų būti maksimalus žmonių kiekis. Muzikos žinovai organizuojantiems renginį patalpoje pataria žmogui skaičiuoti minimaliai 5 vatus.

Kalbant apie galingumą, svarbu paminėti ir baterijos veikimo laiką (jei maitinimo šaltinis yra baterija). Atkreipkite dėmesį į tai, per kiek laiko ji įkraunama ir kiek laiko veikia. Tai gali būti ir 3, ir 10, ir 18 ar daugiau valandų. Turėkite omenyje, kad nurodytas baterijos veikimo laikas gali svyruoti tiek į didžiąją, tiek į mažąją puses priklausomai nuo to, kokiu garsu, kiek laiko ir kokio tipo įrašus leidžiate.

Reikalingos jungtys

Aktyvi garso kolonėlė su stiprintuvu dažniausiai turi bent kelias jungtis. Viena populiariausių yra USB, kuri leidžia prijungti prietaisą prie įvairų išmaniųjų įrenginių (kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir kitų suderinamų įrenginių). Mūsų asortimente taip pat rasite kolonėlių su AUX ar RCA jungtimis. 

Jungtys suteikia papildomų galimybių panaudoti prietaisą skirtingo pobūdžio veikloms. Filmų vakarams ar vaizdo įrašų peržiūrai su projektoriumi, karaoke renginiams, tiesiog kokybiškai šokių muzikos transliacijai.

Apskritai USB, AUX ir RCA jungtys yra svarbios garsiakalbiuose, nes jos suteikia garso perdavimo iš skirtingų įrenginių įvairovę ir leidžia įvairiapusiškai mėgautis garso turiniu. Technorama.lt internetinėje parduotuvėje iškart galite įsigyti ir aktualius garso įrangos priedus ir universaliai panaudojamas USB jungtis.

Maitinimo šaltinis

Maitinimo šaltinis ypač svarbus, jeigu kolonėlę planuojate naudoti ne tik namuose, kur visuomet yra galimybė prijungti įrenginį prie elektros tinklo. Mūsų asortimente rasite skirtingus maitinimo šaltinius turinčias vakarėlių kolonėles. Apsvarstę, kur naudosite savo kolonėlę, rinkitės gaminius, kurių maitinimo šaltinis:

 • įkraunama baterija;
 • elektros tinklas;
 • baterija arba elektros tinklas.

Aktyvios garso kolonėlės su akumuliatoriumi itin patogios tuomet, jeigu norite šias naudoti tiek namuose, tiek gamtoje ar sodybose, kur elektros lizdų mažiau arba nėra. Žinoma, tuomet reikėtų pagalvoti apie baterijos veikimo laiką.

Jeigu maitinimo šaltinis nurodytas elektros tinklas – būtinai įvertinkite, ar galėsite užtikrinti elektros tiekimą ten, kur bus naudojama aktyvi kolonėlė. Tiesa, yra variantų, kur galimi abu maitinimo šaltinių pasirinkimai, galite garsiakalbį naudoti tol, kol užteks baterijos, o tuomet įjungti kolonėlę į elektros lizdą.

Papildomos funkcijos

Papildomos funkcijos priklauso nuo jūsų poreikių – kam naudosite garsiakalbį. Vakarėlių arba dar vadinamosios aktyvios koncertinės kolonėlės namuose, renginiuose ir gamtoje šiandien leidžia mėgautis savo muzika, klausytis radijo, kalbėti ar dainuoti belaidžiu mikrofonu.

Yra daug įvairiausių papildomų didelės kolonėlės funkcijų, kurios gali padėti sukurti jaukią vakarėlio atmosferą, paįvairinti vakarą skirtingomis veiklomis (pavyzdžiui, karaoke konkursu). Kelios dėmesio vertos funkcijos:

 • LED šviesos;
 • belaidžiai mikrofonai;
 • valdymas nuotoliu;
 • žemų ir aukštų dažnių reguliavimas;
 • radijas (FM ryšys);
 • įrašymo funkcija;
 • CD, CD-R/RW, MP3 palaikymas;
 • ir kt.

Besidairantiems papildomų privalumų kuo universalesniam kolonėlių panaudojimui, verta atkreipti dėmesį ir į atsparumą vandeniui. Mūsų asortimente galite rasti skirtingo atsparumo vandeniui lygio įrenginių. Tai gali būti purslams atsparūs (pavyzdžiui, IPX4) ar stipresniam lietui atsparūs (pavyzdžiui, IPX7) garsiakalbiai. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis kolonėlių atsparumo išorės veiksniams bei drėgmei lygis.

Dydis

Nenuostabu, kad gaminio dizainas yra svarbus kiekvienam, tačiau rinkdamiesi kolonėlę atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kaip atrodo koncertinė kolonėlė (subtili ar spalvinga, minimalaus dizaino ar įmantresnė), bet ir į kitus kriterijus. Tiems, kuriems aktualus patogus galingos kolonėlės pervežimas ar pernešimas, reikėtų įvertinti ir:

 • matmenis (aukštį, plotį);
 • svorį;
 • papildomas detales (ratukai, rankenėlės).

Jeigu norite daugiau mobilumo ir planuojate karaoke kolonėlę dažnai vežtis su savimi (į sodybą, gamtą, vakarėlius), rinkitės lengvesnį arba ratukus ir patogią rankeną turintį įrenginį. Apgalvokite, ar tam tikrų matmenų prietaisas patogiai tilps automobilyje. Kolonėlę naudosite namuose ar kitoje erdvėje ir neplanuojate jos dažnai pervežti? Tuomet matmenys ar svoris ne tokie svarbūs (nebent planuojate laikyti įrenginį ne ant žemės).

Kaina

Aktyvios kolonėlės kaina priklauso nuo šios galingumo, papildomų funkcijų, galiausiai – gamintojo. Vis dėlto, reikėtų suprasti, kad galingos garso kolonėlės su stiprintuvu (integruotu) gali kainuoti brangiau nei pasyvios, tačiau jos leis išvengti kitų papildomų išlaidų ir mėgautis unikalia garso kokybe turint vieną prietaisą. Technorama.lt daugelį garsiakalbių galite įsigyti lizingu – verta investuoti į išties kokybišką gaminį ir nebūtinai visą sumą iškart.

Rinkdamiesi kolonėlę apgalvokite – kur ir kiek ją naudosite, ar jums aktualus mobilumas, koks maitinimo šaltinis būtų patogesnis. Taip galėsite susidaryti esminių kriterijų sąrašą, kuris leis greičiau išsirikti lūkesčius atitinkantį, stilingą, funkcionalų ir patogų naudoti gaminį.

DUK skiltyje rasite atsakymus į mums dažnai užduodamus klausimus, tačiau jei turite papildomų klausimų, būtinai susisiekite, padėsime išsirinkti.