Informacija
Prekių katalogas

Siemens Orkaitės

Verta rinktis

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Orkaitės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Siemens prekės. Siemens „Orkaitės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 668,47 €. Šioje kategorijoje sukaupta 6 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 6 prekių, o jų kainos prasideda nuo 668.47 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Orkaitė – vienas svarbiausių virtuvės elementų. Dėl savo pažangių funkcijų ir ypatybių šiuolaikinės įmontuojamos elektrinės orkaitės žymiai palengvina, pagreitina ir patikslina maisto ruošimą. Todėl kiekvienas gali gaminti skanius ir sveikus patiekalus, įdėdamas mažiau pastangų ir skirdamas mažiau laiko. Elektroninėje parduotuvėje technorama.lt galite rasti didelį naudingų funkcijų gausa ir stilingu dizainu pasižyminčių orkaičių pasirinkimą. O tam, kad išsirinkti sau tinkamiausią modelį būtų lengviau, žemiau aptariame pagrindines šių prietaisų charakteristikas ir pateikiame naudingų patarimų, kaip išsirinkti įmontuojamą orkaitę.

Kokią orkaitę rinktis?

Tinkamos elektrinės orkaitės pasirinkimas gali priklausyti nuo keleto veiksnių. Tad pakalbėkime plačiau apie kiekvieną iš jų.

Orkaitės internetu pagal įrengimo tipą

Pagal įrengimo tipą orkaitės skirstomos į įmontuojamas ir pastatomas orkaites / virykles.

Įmontuojamos orkaitės 

Įmontuojamos, arba kitaip integruotos, orkaitės yra statomos į baldus. Jos gali būti montuojamos po stalviršiu (dažniausiai tokie modeliai yra komplektuojami kartu su kaitlente ir turi bendrą valdymo sistemą) arba akių lygyje esančioje spintelėje. Pastarajam naudojimo būdui pritaikyti prietaisai turi nepriklausomą valdymą. 

Įmontuojamas orkaites galima komponuoti su kitais įmontuojamais įrenginiais: šildymo ir vakuumavimo stalčiais, mikrobangų krosnelėmis ar, pavyzdžiui, kavos aparatais.

Pastatomos orkaitės / viryklės

Laisvai pastatomos elektrinės orkaitės yra universalios ir lengvai montuojamos. Jas galima perkelti ir pastatyti bet kurioje virtuvės vietoje be montavimo. Šie įrenginiai patrauklūs tuo, jog palyginti nedaug kainuoja ir gali turėti visas maisto ruošimui reikalingas funkcijas. Mažoms virtuvėms taip pat gerai tinka nedidelės, ant stalviršio statomos mini orkaitės, kurios savo išvaizda primena mikrobangų krosneles.

Orkaitės pagal mechanizmą

Pagal mechanizmą orkaitės skirstomos į elektrines ir dujines. 

Elektrinės orkaitės

Anksčiau gamintos elektrinės orkaitės įkaisdavo lėčiau nei dujinės. Tačiau nauji modeliai turi greito įkaitinimo funkciją, kuri šį trūkumą pašalino. Elektriniai įrenginiai pasižymi plačiomis valdymo ir kepimo sąlygų kontrolės galimybėmis. 

Pažangiausi modeliai turi įrenginio viršuje ir apačioje išdėstytus kaitinimo elementus, grilio funkciją ir ventiliavimo sistemą. Skirtingai komponuojant šių elementų darbą, sukuriamos optimalios sąlygos įvairiausių patiekalų ruošimui. Daugelyje modelių yra žiedinis (konvekcinis) kaitinimo elementas, dėl kurio karštas oras geriau paskirstomas orkaitėje. Tai ypač aktualu kepant gaminius iš tešlos ir gaminant mėsos patiekalus.

Dujinės orkaitės

Šie įrenginiai neturi tokių tikslų temperatūros reguliavimo galimybių, todėl kepimo metu maistą reikia labiau prižiūrėti ir vartyti. Tačiau jie mažiau išdžiovina maistą ir gerai tinka troškiniams bei kitiems patiekalams, kuriems reikia drėgmės. 

Grilio funkcijos neturinčiuose dujinių orkaičių modeliuose viršutinė patiekalo dalis apskrunda prasčiau nei elektrinėse orkaitėse. Tačiau jų eksploatavimas kainuoja pigiau nei elektrinių įrenginių.

Papildomos orkaičių funkcijos 

Ši virtuvės technika turi išties daug naudingų funkcijų. Pagrindinės iš jų yra:

 • Ventiliatorius – užtikrina vienodą temperatūrą įrenginio viduje ir trečdaliu sutrumpina patiekalo gaminimo laiką.
 • Greito įkaitimo funkcija – sutrumpina prietaiso paruošimo naudoti laiką: iki 200 oC temperatūros orkaitė įkaista per 5–6 minutes.
 • Konvekcinis (žiedinis) kaitinimo elementas – leidžia greitai atšildyti šaldytus produktus ir pašildyti jau pagamintus patiekalus. Ši funkcija ypač naudinga kepant gaminius iš tešlos, kadangi ji labiau iškyla. Taip pat naudojant šią funkciją, galima gaminti keletą skirtingų patiekalų iš karto.
 • Kepimo ant grotelių funkcija (grilis) – leidžia mėgautis apskrudusiu maistu.
 • Kepimas garuose – idealus būdas gaminti sveiką maistą, sumažinant patiekalo ruošimui reikalingų riebalų kiekį. Gaminimo metu nesusimaišo patiekalų kvapai, maistas nepridega, vidus išlieka sultingas, o paviršius traškus. 
 • Termometras-zondas – leidžia nuolat stebėti patiekalo temperatūrą, neatidarant orkaitės durelių. Ši funkcija labai praverčia gaminant kepsnius.
 • Laikmatis – pasibaigus nustatytam laikui, orkaitė garsiniu signalu praneša apie baigtą kepimą ir išsijungia.
 • Teleskopiniai bėgeliai – su jais be vargo ištrauksite sunkius patiekalus iš įkaitusios orkaitės.
 • Vidaus apšvietimas – leidžia patogiai stebėti maisto ruošimo eigą.
 • Trigubas durelių stiklas – dėl jo įrenginio paviršius visada išlieka vėsus. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų ir naminių gyvūnų.
 • Užraktas nuo vaikų – užblokuoja netyčinį orkaitės durelių atidarymą maisto ruošimo metu.

Taigi, rinkdamiesi iš skirtingų modelių, būtinai įvertinkite, ar elektrinė orkaitė turi Jums reikalingas funkcijas.

Orkaitės su mikrobangų funkcija

Tai universalūs prietaisai, turintys ir tradicinės orkaitės, ir mikrobangų krosnelės privalumų. Juose naudojami įvairūs kaitinimo būdai, kad maistas būtų gaminamas greitai ir efektyviai.

Mikrobangų krosnelės funkcija leidžia greitai gaminti maistą ir jį pašildyti, o tradicinės orkaitės funkcija – kepti, skrudinti ir troškinti. Dėl įvairių maisto ruošimo galimybių šie prietaisai puikiai tinka užimtiems žmonėms, kuriems reikia greitai ir lengvai paruošti maistą. Be to, tokia virtuvės technika užima mažiau vietos nei atskiri prietaisai maisto gaminimui ir pašildymui, todėl yra populiarus pasirinkimas mažesnėse virtuvėse.

Orkaitės su ventiliatoriais

Šiuose įrenginiuose įdiegta oro cirkuliavimo sistema užtikrina vienodą temperatūrą visoje orkaitėje. Tai leidžia trečdaliu sumažinti jos įkaitinimo ir maisto kepimo laiką. Ventiliatorius ypač praverčia ruošiant patiekalus, kurių gamybai reikalinga vienoda temperatūra.

Orkaitės su garų funkcija / garinės orkaitės

Tai daugiafunkcės elektrinės orkaitės, turinčios maisto gaminimo programas, kurios naudoja garus arba karštį ir garus. Jos pašalina elektriniams prietaisams būdingą trūkumą – palaiko reikiamą drėgnumo lygį ir padeda išsaugoti patiekalo sultingumą. Garų programos leidžia išsikepti duoną su auksine plutele ir paruošti minkštą vištieną su traškiu paviršiumi.

Daugiafunkcės orkaitės

Tai orkaitės su ventiliatoriais, turinčios tokias papildomas funkcijas kaip kepimas ant grotelių, atšildymas ir terminis kepimas. Šie įrenginiai užtikrina veiksmingesnį karšto oro cirkuliavimą, todėl maistas vienodai iškepa ir apskrunda.

Orkaitės su pirolize – savaime išsivalančios orkaitės

Orkaitės su pirolize, dar vadinamos savaime išsivalančiomis orkaitėmis, yra prietaisai, kuriuose dideliu karščiu sudeginami maisto likučiai ir kiti nešvarumai, kurie laikui bėgant gali susikaupti orkaitės viduje.

Pirolizės proceso metu orkaitė paprastai įkaitinama iki labai aukštos temperatūros, paprastai apie 500 °C, todėl maisto likučiai ir riebalai virsta pelenais. Tuomet juos galima lengvai nuvalyti drėgnu skudurėliu ar kempine.

Savaime išsivalančios orkaitės turi keletą privalumų, palyginti su tradicinėmis orkaitėmis: jose nereikia naudoti aštrių cheminių valiklių, kurie gali būti kenksmingi aplinkai ir palikti likučių, galinčių paveikti maisto skonį. Be to, šie įrenginiai gali sutaupyti laiko ir pastangų, nes juos reikia mažiau šveisti ir valyti rankomis.

Elektrinės orkaitės kaina – kiek kainuoja kokybiška orkaitė?

Orkaičių kainos gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, tokių kaip gamintojas, įrenginio tipas, dydis ir funkcijos. Paprastai įmontuojama orkaitė su standartinėmis funkcijomis kainuoja nuo maždaug 300 iki 600 eurų. Tačiau aukštesnės klasės prietaisas su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, elektrinė orkaitė su garų funkcija ir pirolize, keliais kepimo režimais bei jutikliniu ekranu, gali kainuoti nuo maždaug 1 000 iki 3 000 eurų ir daugiau. Galiausiai kainos pasirinkimas priklausys nuo konkrečių Jūsų poreikių ir turimo biudžeto.

Tam, kad apsispręsti, kokią įmontuojamą orkaitę pirkti, dar lengviau, toliau tekste atsakome į dažniausius su šia virtuvės technika susijusius klausimus.