Informacija
Prekių katalogas

Philips Fotoepiliatoriai

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Fotoepiliatoriai“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Philips prekės. Philips „Fotoepiliatoriai“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 74,16 €. Šioje kategorijoje sukaupta 47 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Fotoepiliatorius – patogi ir ekonomiška alternatyva tradiciniams plaukelių šalinimo metodams, tokiems kaip skutimas ar depiliacija vašku. Šie prietaisai generuoja stiprius šviesos blyksnius (arba IPL – angl. „Intense Pulsed Light“), kurių skleidžiamą energiją sugeria plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas. Šis procesas priverčia plaukelių folikulus pereiti iš augimo į poilsio režimą. Fotoepiliacija turi ilgalaikį efektą. Plaukelio augimas gerokai sulėtėja, o vos po kelių seansų jo struktūra sunyksta iš vidaus ir plaukelis iškrenta. Ieškote fotoepiliatoriaus sau arba norite jį įteikti kaip dovaną mylimai moteriai? Greitai ir patogiai jį galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje technorama.lt. Plačiau apie šių prietaisų privalumus ir tai, kaip išsirinkti tinkamiausią, pasakojame žemiau tekste.

Fotoepiliatorius ir lazerinis epiliatorius: kuo jie skiriasi?

Nors fotoepiliatoriai dažnai vadinami lazeriniais epiliatoriais, iš tiesų tai du skirtingi prietaisai. Abiem atvejais plaukelių šalinimui naudojama šviesos energija, tačiau skiriasi konkreti technologija ir naudojamos šviesos tipas. Lazeriniai epiliatoriai naudoja labai siaurą bangų spektrą, kuris perduoda energiją tiesiai į plaukelių šaknis, o fotoepiliatoriai dirba visu šviesos bangų diapazonu, kurį sugeria ne tik plaukeliai, bet ir apdorojamas odos paviršius.

Abu šie prietaisai paprastai yra brangesni už tradicinius epiliatorius, tačiau jie užtikrina ilgalaikiškesnius rezultatus. Be to, tiek fotoepiliatoriai, tiek lazeriniai epiliatoriai gali būti mažiau skausmingi nei tradiciniai epiliatoriai, nes fiziškai neišrauna plaukelių su šaknimis.

Geriausi fotoepiliatoriai – kokį rinktis?

Štai keletas pagrindinių kriterijų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis fotoepiliatorių:

 • Epiliavimo zonos dydis. Nuo jos priklauso, kokį odos plotą fotoepiliatorius gali apdoroti vienu metu. Didelė (6 cm²) zona leidžia greitai epiliuoti didelius kūno plotus. Tačiau dvigubai mažesnė zona leidžia lengviau pašalinti plaukelius iš sunkiai prieinamų vietų.
 • Galia. Ją reikia rinktis atsižvelgiant į odos ir plaukelių atspalvį. Pernelyg didelis galingumas gali nudeginti odą, o per mažas sumažina epiliavimo efektyvumą.
 • Blyksnių rezervas. Kiekvienas fotoepiliatorius turi tam tikrą eksploatavimo resursą. Ilgaamžiškiausi prietaisai turi keičiamas lemputes.
 • Maitinimo tipas. Fotoepiliatoriai būna laidiniai arba akumuliatoriniai. Akumuliatoriniai modeliai yra mobilesni, nes juos galima naudoti visur, o laidiniai pasižymi didesniu galingumu ir nereikia rūpintis, kad epiliavimo metu jie gali išsikrauti.
 • Papildoma komplektacija. Fotoepiliatoriai paprastai komplektuojami su keičiamais antgaliais, skirtais jautrioms kūno vietoms epiliuoti.
 • Valdymas ir išmaniosios funkcijos. Fotoepiliatorius leidžia valdyti impulsų intensyvumą, atsižvelgiant į odos ir plaukelių spalvą. Patogu, kai jis aprūpintas jutikliu, kuris šį darbą atlieka pats.
 • Saugos funkcijos. Ieškokite modelių su įmontuotomis saugos funkcijomis, pavyzdžiui, odos atspalvio jutikliu, kuris užtikrina, kad prietaisą saugu naudoti ant Jūsų odos.
 • Gamintojas ir atsiliepimai. Išnagrinėkite skirtingus gamintojus ir perskaitykite naudotojų atsiliepimus, kad sužinotumėte apie skirtingų modelių patikimumą, veiksmingumą ir patogumą naudoti. Paprastai tai galite padaryti pardavėjo svetainėje arba tiesiog naršyklės paieškos laukelyje įvedę „fotoepiliatorius atsiliepimai“.
 • Kaina. Fotoepiliatoriai kaina gali būti pakankamai skirtinga: technorama.lt asortimente rasite tiek pigesnių, tiek brangesnių modelių. Taigi, nusistatykite savo biudžetą ir pasirinkite modelį, kuris atitinka Jūsų kainos ribas.

Atsižvelgdami į šiuos kriterijus, galite išsirinkti fotoepiliatorių, geriausiai atitinkantį Jūsų konkrečius poreikius, ir pasiekti veiksmingą bei ilgalaikį plaukelių šalinimą.

Fotoepiliatoriaus naudojimas

Išsami instrukcija, kaip naudoti fotoepiliatorių:

Prieš atliekant epiliavimo procedūrą, plaukelius reikia nuskusti, kad fotoepiliatoriaus skleidžiama energija patektų tiesiai į jų šaknis. Epiliavimo metu oda turi būti visiškai sausa ir švari. 

 • Atsižvelgdami į odos ir plaukelių spalvą, pasirinkite tinkamą impulsų intensyvumo lygį (kaip tai padaryti, skaitykite prietaiso aprašyme). Pažangesni modeliai turi jutiklius, kurie šią užduotį atlieka už Jus. Prispauskite aparatą prie odos ir nuspauskite mygtuką. Po akimirkos pajusite malonią šilumą.
 • Fotoepiliatoriai gali dirbti taškiniu ir slankiuoju režimu. Pastarasis ypač praverčia, kai reikia apdoroti didelius kūno plotus. Jį naudojant, fotoepiliatoriaus blyksniai kartojami vienodu intervalu, kol slenkate jo galvute per kūno paviršių.
 • Šalindami plaukelius iš nedidelių zonų, švelniai prispauskite fotoepiliatoriaus galvutę reikiamoje vietoje, o tada paspauskite ir atleiskite epiliavimo mygtuką. Pasirodžius šviesos pliūpsniui, perkelkite galvutę į kitą vietą.
 • Labai svarbu, kad fotoepiliatoriaus galvutė priglustų prie odos visa plokštuma. Šalinant plaukelius iš jautrių kūno zonų arba pirmųjų fotoepiliavimo procedūrų metu rekomenduojame naudoti švelnų ir ypač švelnų režimą. Baigę šalinti plaukelius, nepamirškite nuvalyti fotoepiliatoriaus galvutės.

Visa epiliavimo procedūra gali užtrukti nuo 15 iki 30 minučių. Atliekant pradinį procedūrų kursą, kurio trukmė priklauso nuo plaukelių ir odos tipo, fotoepiliatorių tenka naudoti kartą per savaitę. Tačiau po to prietaiso prireiks gerokai rečiau – jį teks išsitraukti tik pastebėjus naujas plaukelių atžalas. Siekiant užtvirtinti epiliavimo rezultatus, gamintojai rekomenduoja pasibaigus pradiniam kursui fotoepiliatorių naudoti 1–2 kartus per mėnesį.

Galvoje vis dar sukasi mintis: fotoepiliatorius – ar verta? O gal dvejojate, kokį fotoepiliatorių rinktis? Tuomet apsispręsti gali padėti žemiau pateikti atsakymai.