Informacija
Prekių katalogas

Akpo Kaitlentės

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Kaitlentės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Akpo prekės. Akpo „Kaitlentės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 124,00 €. Šioje kategorijoje sukaupta 4 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 4 prekių, o jų kainos prasideda nuo 124 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Įmontuojamos kaitlentės (viryklės) – neatsiejama šiuolaikinių virtuvių dalis, užtikrinanti patogų ir efektyvų maisto gaminimą. Elektriniai ir dujiniai įrenginiai, pritaikyti skirtingiems poreikiams bei pageidavimams. Tad pasirinkus tinkamą kaitlentę, maisto gaminimas gali tapti lengvesnis ir malonesnis. Kaip tik planuojate įsigyti šį virtuvės įrenginį? Domina įmontuojamos kaitlentės pigiau? Elektroninėje parduotuvėje technorama.lt galite rasti platų jų pasirinkimą už patrauklią kainą. Tad kviečiame pasižvalgyti, o prieš tai – pasinaudoti vertingais patarimais, kaip pasirinkti kaitlentę, tinkamiausią savo virtuvei.

Kaitlenčių tipai – kokią kaitlentę rinktis?

Įmontuojamos kaitlentės būna elektrinės arba dujinės. Elektriniai prietaisai, nors dauguma jų atrodo labai panašiai, gali naudoti skirtingas technologijas.

Elektrinės kaitlentės

Populiariausios elektrinės kaitlentės yra stiklo keramikos ir indukcinės. 

Indukcinės kaitlentės

Tai greičiausiai veikianti, ekonomiškiausia ir saugiausia kaitlenčių rūšis. Įrenginio sukuriamas stiprus magnetinis laukas kaitina indą, o ne kaitlentės paviršių. Todėl jei tradicinių elektrinių viryklių energetiniai nuostoliai siekia 50 proc., tai indukcinių kaitlenčių – vos iki 10 proc. Be to, indukcinė kaitlentė gali labai tiksliai kontroliuoti temperatūrinį režimą ir sujungti kelias kaitvietes į vieną didelę zoną.

Keraminės kaitlentės

Keraminė kaitlentė turi tradicinį elektrinį kaitinimo elementą, todėl maistas šildomas įkaitinant jos pagrindą. Maisto ruošimo metu viryklės paviršius stipriai įkaista ir lėtai vėsta. Tačiau kitaip nei indukcinės kaitlentės, kurios gali naudoti tik įsimagnetinančius puodus, keraminės viryklės sušildo visų tipų indus.

Dujinės kaitlentės

Su dujine kaitlente maistas gaminamas ant tikros ugnies. Automatinis uždegimo mechanizmas supaprastina šio įrenginio valdymą. Retro, industrinio ar minimalistinio stiliaus dujinė kaitlentė gali tapti interjero puošmena lygiai taip pat kaip ir indukciniai ar keraminiai analogai.

Kombinuotos kaitlentės

Kombinuotos, arba kitaip mišrios, kaitlentės sujungia geriausias elektrinės ir dujinės viryklės savybes. Todėl su šiuo prietaisu vienu metu galima naudoti ir ypač efektyvų indukcinį kaitinimą, ir gilią rytietišką „wok“ keptuvę.

Kaitlentės matmenys ir kaitviečių skaičius

Kaitlentės dydį (matmenis) galima rinktis pagal savo poreikius ir virtuvės dydį. Pagrindinis parametras, kuris lemia šio prietaiso dydį, yra jo plotis.

30 cm pločio kaitlentė (dviejų vietų)

Mažai virtuvėlei arba nišai su virtuvės moduliu galima pasirinkti nedidelę, 30 cm pločio, dviejų skylių kaitlentę.

60 cm pločio kaitlentė

Tokie įrenginiai idealiai tinka bet kurioje virtuvėje. Jie turi 4 kaitvietes, kurių pakanka ir kasdieniam maisto ruošimui, ir išskirtinėms progoms.

75 cm pločio kaitlentė

Jeigu maisto ruošimas yra Jūsų pašaukimas, tuomet rinkitės didelę ir lanksčią 70–75 cm pločio kaitlentę su papildoma kaitviete.

80 cm pločio kaitlentė

Tai pačios didžiausios įmontuojamos kaitlentės, turinčios daugiausiai kaitviečių. Be to, ant jų patogu naudoti didelius indus, keptuves ir kepimo formas.

Kaitlentės valdymas

Dujinės kaitlentės valdomos pasukamomis rankenėlėmis, o elektrinės – dažniausiai liečiamaisiais mygtukais ir slankikliais. Daugiausiai valdymo galimybių turi indukciniai modeliai, kurie leidžia pasirinkti tikslų kaitinimo lygį. Todėl jose galima rasti maisto šildymo arba ypač greito užvirimo režimus, be to, būna galimybė sujungti kelias kaitvietes į vieną didelę zoną. Labai pravartu, kai kaitlentė turi vizualiai išskirtas kaitvietes, tuomet sumažėja tikimybė netyčia prisiliesti prie karšto jų paviršiaus.

Kaitlentės galingumas – kokia reikalinga Jums?

Šio virtuvės įrenginio galingumas gali skirtis priklausomai nuo jo tipo, dydžio ir gamintojo. Kombinuotųjų kaitlenčių su dviem kaitinimo elementais galia paprastai yra 2000 W, o panašaus prietaiso su 4 elementais – nuo 5000 W. 

Indukcinės kaitlentės pasižymi didele galia, tačiau yra energetiškai efektyvesnės. Didžiausia šių prietaisų galia gali siekti maždaug 7 000 W. Tačiau ji pasiekiama tik tada, kai visos kaitvietės vienu metu veikia maksimaliu galingumu. Kasdienybėje taip būna pakankamai retai.

Didesnė galia leidžia efektyviau paruošti patiekalus, parenkant jiems tinkamiausią temperatūrą. Tačiau nebūtina rinktis paties galingiausio įrenginio. Geriausia, jei bent viena kaitvietė bus šiek tiek galingesnė – taip turėsite galimybę rinktis iš daugiau galios lygių.

Elektros įvado galia

Elektrinės kaitlentės gali turėti skirtingą prijungimą prie elektros tinklo. Priklausomai nuo įvado galingumo, vieni prietaisai jungiami prie trijų fazių elektros srovės, o kitiems pakanka vienos fazės (paprasto elektros lizdo). Jeigu trifazio įvado namuose nėra, prieš renkantis kaitlentę, reikia išsiaiškinti, ar jį įmanoma įdiegti, ar teks pasitenkinti paprasta elektros jungtimi.

Vienfazę jungtį naudojančią kaitlentę verta rinktis tik tuo atveju, jei nėra kitos išeities, arba labai mažame bute, kuriame maisto ruošimas niekada nebus Jūsų prioritetu. Trifazė jungtis – optimalus sprendimas, kadangi kaitlentė yra vienas galingiausių buitinės technikos prietaisų.

Vienos fazės galingumo gali nepakakti, ypač, jei vienu metu įjungsite visas kaitvietes, kurioms teks veikti kartu su kitais įrenginiais: gartraukiais, orkaitėmis, šaldytuvaisindaplovėmis ar virduliais.

Kaitlentės pigiau – kokia yra kokybiškos kaitlentės kaina?

Kokybiškos kaitlentės kaina gali skirtis priklausomai nuo jos tipo, dydžio, gamintojo ir funkcijų. Dujinės kaitlentės paprastai yra pigesnės nei elektrinės ar indukcinės, tačiau kaina gali skirtis priklausomai nuo degiklių skaičiaus ir gamintojo. 

Elektrinių kaitlenčių kaina gali skirtis priklausomai nuo tipo. Indukcinės kaitlentės paprastai būna brangiausios dėl pažangių technologijų ir energijos vartojimo efektyvumo. Kainai įtakos gali turėti ir įrenginio dydis: didesnės įmontuojamos viryklės kainuoja brangiau nei mažesnės. 

Šios virtuvės technikos kaina taip pat gali priklausyti nuo gamintojo ir funkcijų: aukštesnės klasės prekių ženklai ir pažangios funkcijos, pavyzdžiui, jutiklinis valdymas, laikmačiai ir saugos funkcijos, kainuoja brangiau. 

Visgi svarbu atkreipti dėmesį, kad vien kaina ne visada yra patikimas kokybės rodiklis. Nors kai kurie brangūs modeliai gali turėti pažangesnes funkcijas ir būti patvaresni, yra ir nebrangių kaitlenčių, pasižyminčių puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir geru kainos bei kokybės santykiu. Be to, kokybiškas kaitlentes pigiau galima įsigyti akcijų metu.

Naudingos funkcijos

Šiuolaikinės montuojamos kaitlentės gali turėti įvairių naudingų funkcijų. Žemiau aptariame pagrindines iš jų.

„Flexi“ zona

„Flexi“ funkcija leidžia sujungti kelias indukcinės viryklės kaitvietes į vieną didelę zoną, ant kurios galima ruošti maistą, naudojant didelius indus ir kepimo formas. Ši galimybė itin praverčia ruošiant maistą visai šeimai ir gaminant sudėtingesnius patiekalus.

„Wok“ funkcija

Rytietiška „wok“ keptuvė naudoja ypač kaitrią liepsną ir jai reikalinga gilesnė kaitvietė. Todėl, jei planuojate naudoti šį maisto ruošos būdą, rinkitės kaitlentę su „wok“ funkcija.

Integruotas gartraukis

Kaitlentė su integruotu gartraukiu leidžia sukurti elegantišką virtuvės interjerą, kuriame nėra masyvių kabančių konstrukcijų. Integruoti gartraukiai būna skirtingų tipų: vieni būna sumontuoti stalviršio lygyje, kiti naudoja išslenkančius mechanizmus.

Tam, kad išsirinkti tinkamiausią kaitlentę būtų dar paprasčiau, žemiau atsakome į dažniausius klausimus apie šią virtuvės techniką.