Informacija
Prekių katalogas

Aeg Įmontuojami šaldytuvai

Verta rinktis

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Įmontuojami šaldytuvai“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Aeg prekės. Aeg „Įmontuojami šaldytuvai“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 606,67 €. Šioje kategorijoje sukaupta 9 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 9 prekių, o jų kainos prasideda nuo 606.67 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Įrenginėjate ar norite atnaujinti virtuvę? O gal sugedo sena buitinė technika, todėl domina nauji įmontuojami šaldytuvai? Elektroninėje parduotuvėje technorama.lt rasite platų skirtingų dydžių, talpos, tipų, funkcijų šaldytuvų pasirinkimą. Virtuvėje praleidžiame kone daugiausiai laiko, todėl svarbu, kad ši zona būtų ne tik stilinga, bet ir funkcionali, o šaldytuve laikomas maistas kuo ilgiau išliktų šviežias. Toliau apžvelgsime, kuo ypatingas šis virtualus asortimentas, ir pateiksime naudingas įžvalgas, kaip pasirinkti tinkamiausią įmontuojamą šaldytuvą.

Įmontuojamų šaldytuvų tipai – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Šiandien gausu įvairių tipų, spalvų ir dydžių gaminių, todėl įmontuojamo šaldytuvo pasirinkimas gali būti tikras iššūkis. Renkantis tiek įmontuojamą, tiek pastatomą šaldytuvą, kaip ir bet kurią kitą buitinę techniką, svarbu įvertinti kelis aspektus. Šiuo atveju itin svarbu atsižvelgti į:

 • šeimos narių skaičių;
 • virtuvės interjero stilių;
 • turimą plotą.

Taip pat svarbu atsižvelgti į montavimo procesą bei galimybes. Įmontuojamam šaldytuvui dažniausiai reikia profesionalaus montavimo ir virtuvinio komplekto ūkinės spintos, pritaikytos pagal šaldytuvo matmenis. Apsvarstę esminius aspektus, galėsite įsigyti tinkamiausią gaminį, pateisinantį lūkesčius bei poreikius. Toliau apžvelgsime skirtingus įmontuojamų šaldytuvų tipus ir jų ypatybes.

Įmontuojami dviduriai šaldytuvai, vienų ir kelių durų gaminiai

Technorama.lt virtualiame asortimente esantys integruojami šaldytuvai gali būti tiek vienų, tiek kelių durų. Įprastas dviduris įmontuojamas šaldytuvas turi atskiras šaldymo ir šaldiklio kameras. Paprastai, šaldymo kamera būna viršuje, o šaldiklio – apačioje. Tokio tipo gaminiai dažniausiai būna didesnės talpos, todėl juose galima sutalpinti daugiau maisto produktų.

Vienų durų šaldytuvas dažniausiai būna be šaldymo kameros, tačiau kai kurių šaldytuvų viršuje ji gali būti integruota, tik nedidelė. Vienų durų įmontuojamų šaldytuvų be šaldymo kameros talpa gali būti nuo 137 iki 311 litrų. Vienų durų šaldytuvuose, kuriuose yra ir šaldymo, ir šaldiklio kameros, talpos skiriasi. Šiuo atveju, šaldymo talpa gali būti nuo 94 iki 251 litrų, o šaldiklio – nuo 13 iki 29 litrų.

Akivaizdu, mažesnės talpos šaldytuvus galima įmontuoti apatinėse virtuvės spintelėse. Pastatomose virtuvės spintelėse integruoti šaldymo įrenginiai neužima daug vietos, todėl puikiai tinka mažesnėse virtuvėse. Be to, svarbu įvertinti, kiek įprastai maisto produktų yra šaldomų. Jeigu dažniau gaminama iš šviežių ingredientų, patariama rinktis didesnės talpos šaldymo kamerą. Kiekvieno šaldytuvo minėtas savybes galite rasti detaliuose technorama.lt prekių aprašymuose.

Įmontuojami šaldytuvai no frost: be šaldiklio, su šaldikliu

No frost sistema – tai technologija, kuri neleidžia susikaupti šerkšnui ir ledui ant šaldytuvo sienų. Integruojami šaldytuvai no frost veikia vienu arba keliais ventiliatoriais, kurie neleidžia susikaupti drėgmei ant kamerų sienelių bei maisto produktų. Dėl šios sistemos šaldytuvo priežiūra tampa daug paprastesnė, nes nereikia atitirpinti šaldymo sistemos rankiniu būdu.

Be to, integruojami šaldymo įrenginiai gali būti ir su integruota low frost sistema. Tai drėgmės valdymo technologija, kuri lemia lėtesnį ledo ar šerkšno atsiradimą. Ši technologija taip pat lemia greitesni atitirpdymą. Šaldytuvų, turinčių minėtas šaldymo sistemas, privalumai:

 • maisto produktai ilgiau išlieka švieži;
 • paprasta priežiūra;
 • sumažinamos energijos sąnaudos.

Ant šaldytuve laikomų maisto produktų neatsiranda ledo sluoksnių, todėl šie neprilimpa vieni prie kitų. Žinoma, integruoti šaldytuvai be no frost ir low frost sistemos irgi turi ventiliatorius – šie užtikrina tolygią temperatūrą visame šaldytuve. Be to, tokiuose įrenginiuose kai kurie gamintojai siūlo skirtingas šviežumo zonas, kuriose laikomi tam tikri produktai ilgiau išlieka švieži.

Taigi, pagal poreikį galite įsigyti ne tik skirtingo aukščio, talpos, bet ir skirtingas šaldymo funkcijas turintį šaldytuvą. Integruotos naujausios sistemos palengvins šaldytuvo valymą ir sumažins elektros sąnaudas. Ieškodami naujo šaldytuvo, atsižvelkite į šeimos narių skaičių bei visų gaminimo įpročius. Tai leis pasirinkti tinkamą gaminio talpą.

Įmontuojamo šaldytuvo matmenys – kaip pasirinkti tinkamus?

Atnaujinant ar įrenginėjant virtuvę, svarbu turėti detalų planą, kurioje vietoje bus statoma buitinė technika. Įmontuojamos buitinės technikos matmenis analizuokite itin atidžiai, nes pagal juos pritaikomi korpusiniai baldai arba atvirkščiai. Žemiau pateikiame kelis naudingus patarimus, leisiančius įsigyti tinkamiausią šaldytuvą.

 • Išmatuokite erdvę. Prieš pirkdami šaldytuvą, išmatuokite laisvą erdvę, t. y., aukštį, plotį, ilgį, gylį. Šie matmenys leis tiksliai žinoti, kokio dydžio įmontuojamo šaldytuvo ieškoti. 
 • Apgalvokite virtuvės planą. Išmatavę erdvę ir žinodami, kokio dydžio gaminys tinka, sudarykite virtuvės planą. Įvertinkite, kiek laisvos vietos paliksite praėjimui, durelių varstymui ir patogiam maisto gaminimui.
 • Atsižvelkite į maisto produktų vartojimo poreikius. Svarbu pagalvoti ir apie maisto produktų vartojimą. Jeigu vasaros metu ruošiatės žiemai ir šaldote gana nemažą kiekį vasaros gėrybių, patariame ieškoti įmontuojamo šaldytuvo su didesne šaldiklio kamera. Žinoma, itin dideliems kiekiams geriausia rinktis talpius šaldiklius ar net įsigyti atskirą šaldiklį.
 • Atkreipkite dėmesį į durelių varstymą. Bene visų įmontuojamų šaldytuvų, esančių technorama.lt virtualiame kataloge, durelės gali būti varstomos tiek į dešinę, tiek į kairę puses. Pasirinkimas priklauso nuo virtuvės plano ir asmeninių įpročių.
 • Pagalvokite apie ateitį. Ieškodami tinkamiausio dydžio integruojamo šaldytuvo, atsižvelkite į būsimus poreikius. Jeigu ateityje planuojamas šeimos pagausėjimas, verta įsigyti didesnį gaminį, žinoma, jeigu virtuvėje yra pakankamai laisvos vietos.

Geriausi įmontuojami šaldytuvai yra tie, kuriuose yra pakankamai vietos, ir tie, kurie idealiai telpa virtuvinių komplektų ūkinėse spintose. Ne ką mažiau svarbu įvertinti ir praėjimą, durelių varstymą. Atsižvelgę į minėtus patarimus, galėsite įsigyti ne tik tinkamiausio dydžio, bet ir talpos gaminį. 

Beje, jeigu yra poreikis sandėliuoti daugiau šaldytų produktų, verta pagalvoti apie atskirą šaldiklį, o mėgstantiems išskirtinį gėrimų asortimentą siūlome pasidairyti ir po specialiai vyno šaldymui skirtų šaldytuvų asortimentą.

Įmontuojami šaldytuvai pigiau – kiek kainuoja įmontuojamas šaldytuvas?

Įmontuojami šaldytuvai kaina skiriasi, priklausomai nuo gamintojo, matmenų, funkcijų – jūsų įrenginio kaina priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Paprastai, kuo didesni integruoti šaldytuvai, tuo didesnė jų kaina, nes šiems pagaminti reikia daugiau medžiagų ir energijos. Žinoma, šiandien dydis nėra vienintelis esminis veiksnys, lemiantis kainą. Kaina gali skirtis dėl daugelio priežasčių. Kelios jų – gaminio:

 • tipas;
 • funkcijos;
 • prekių ženklas;
 • energijos vartojimo efektyvumas.

Didžiausią įtaką kainai daro integruotos funkcijos, nes joms skiriama daugiau laiko ir įvairių smulkių detalių. Pavyzdžiui, integruojami šaldytuvai su no frost ar low frost integruotomis sistemomis bus kiek brangesni, tačiau šių naudingos savybės palengvina kasdienybę. Be to, įmontuojamuose šaldytuvuose gali būti ir „atostogų“ funkcija, kuri sumažina energijos sąnaudas ilgai nesinaudojant šaldytuvu. Tai leidžia išvengti pelėsio, blogų kvapų.

Taip pat kainai įtakos turi ir temperatūros valdymo subtilybės. Jeigu valdymas mechaninis, integruoto šaldytuvo kaina bus mažesnė, jeigu sensorinis, valdomas ekrane, tuomet – didesnė. Ir, galiausiai, prekių ženklas ne ką mažiau svarbus. Patikimi prekių ženklai žinomi dėl itin kokybiškų gaminių ir įdirbio siekiant vis tobulinti siūlomą asortimentą, todėl kaina gali atitinkamai svyruoti.

Įvertinę gaminio funkcijas, dydį, energijos vartojimo efektyvumą, triukšmo lygį ir kitus svarbius aspektus, pasirinksite geriausią kainos ir kokybės santykį jums. Akivaizdu, veiksnių, darančių įtaką integruojamo šaldytuvo kainai – daug. Virtualiame asortimente prie kiekvienos prekės galite matyti ne tik kainą, bet ir išsamų prekės aprašymą.

Žinomiausių gamintojų – Electrolux, Whirlpool, Samsung, LG integruojami šaldytuvai bei daugybė kitų

Įsigyjant integruojamą buitinę techniką, prekių ženklas gali daryti didelę įtaką sprendimui. Jeigu visa buitinė technika esanti namuose yra vieno gamintojo, natūralu, kad ieškoma tokio pat gamintojo naujo šaldytuvo. Vieni prekių ženklai yra seniai įsitvirtinę, o kiti – nauji ar mažiau žinomi, tad kartais gali pasiūlyti pigesnių, tačiau ne ką mažiau kokybiškų variantų. 

Technorama.lt asortimente galite rasti platų prekių ženklų pasirinkimą, tarp kurių ir pripažinti, su kokybės garantu siejami gamintojai:

 • Įmontuojami šaldytuvai Electrolux. Šio prekės ženklo gaminių virtualiame kataloge yra bene daugiausiai. Ne veltui, nes Electrolux pasižymi kokybe, tvarumu. Šis prekių ženklas jau seniai gamina aukštos kokybės šaldytuvus, atitinkančius vartotojų poreikius visame pasaulyje.
 • Įmontuojami šaldytuvai Samsung. Dėl novatoriškų technologijų ir dizaino, Samsung integruojami šaldytuvai yra populiarūs bene visame pasaulyje. Ši buitinė įranga garsėja pažangiomis funkcijomis bei efektyviu energijos vartojimu.
 • Whirlpool įmontuojami šaldytuvai. Šio prekių ženklo buitinė technika pasižymi funkcionalumu, gerinančiu kasdienybę, pavyzdžiui, reguliuojamomis lentynomis ar patogia temperatūros kontrole. Whirlpool gaminiai rekomenduojami tiems, kurie vertina efektyvumą ir patogumą.
 • Liebherr įmontuojami šaldytuvai. Liebherr buitinė technika pasižymi ypač aukšta kokybe ir funkcionalumu. Dėl tvarumo ir energijos vartojimo efektyvumo daugeliui šio prekių ženklo gaminių suteiktas „Energy Star“ sertifikatas. Šiuose įmontuojamuose šaldytuvuose įdiegtos pažangios technologijos. Pavyzdžiui, „BioFresh“ stalčiuose maistas ilgiau išlieka šviežias, o „SoftSystem“ užtikrina švelnų, tylų durelių uždarymą.
 • AEG įmontuojami šaldytuvai. AEG bendrovė lygiai taip pat garsėja kaip patikimų ir energiją taupančių įmontuojamų šaldytuvų gamintoja. AEG integruojami šaldymo įrenginiai su pritaikomos temperatūros zonomis ir lietimu valdomomis sąsajomis leidžia mėgautis šviežiu maistu ir praktiškumu.

Tai vieni iš pagrindinių integruojamų šaldytuvų gamintojų. Virtualiame asortimente taip pat yra ir Snaige, LG ir Bosch integruoti šaldytuvai, pasižymintys ne ką mažesniu funkcionalumu ir dizaino įvairove. Jeigu buitinę techniką dažniausiai renkatės tik pagal gamintoją, siūlome plačiau paanalizuoti skirtingų gamintojų įrenginius pagal šių pritaikymą būtent jūsų kasdienybei. Pasirinkę bet kurio technorama.lt esančio prekių ženklo įrenginį – pažangų, tvarų ir kokybišką – galėsite mėgautis šio funkcionalumu ne vienerius metus.

Ieškote naujo kokybiško įmontuojamo šaldytuvo, tačiau sunku apsispręsti, kuris būtų tinkamiausias būtent jums? O gal trūksta informacijos apie konkrečią prekę? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu: telefonu ar el. paštu. „Technorama“ komanda pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.