Informacija
Prekių katalogas

Telefonų krovikliai

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Telefonų krovikliai“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų SWISSTEN, BASEUS, Belkin, AUKEY, USAMS prekės. „Telefonų krovikliai“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 1,13 €. Šioje kategorijoje sukaupta 983 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Mobilieji telefonai yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Telefonas leidžia ne tik rašyti trumpąsias žinutes, naršyti internete, bet ir atlikti su darbu susijusias užduotis, žiūrėti filmus ir dar daugiau. Norint sklandžiai naudotis visomis telefono funkcijomis, telefono įkroviklis (daugelio ieškomas kaip telefono pakrovėjas) – vienas būtiniausių išmaniųjų įrenginių priedų. Technorama.lt asortimentas pasižymi itin plačiu kroviklių pasirinkimu. Dėl to žemiau išsamiau apžvelgsime asortimentą ir pateiksime patarimus, kaip išsirinkti tinkamiausią įkroviklį.

Automobiliniai telefonų pakrovėjai

Dažniausiai naujuose automobiliuose jau būna integruotos USB jungtys, kurios leidžia įkrauti išmaniuosius įrenginius kelionės metu. Visgi, kartais gali nutikti taip, kad jungčių gali nepakakti visiems automobilyje sėdintiems keleiviams, todėl automobiliniai telefonų pakrovėjai šią problemą greitai išsprendžia. Priklausomai nuo modelio, automobilinis telefono kroviklis gali išmaniuosius įrenginius įkrauti tiek USB jungtimis, tiek belaidžiu būdu.

Belaidis telefono pakrovėjas automobiliui engvai prisitvirtina prie automobilio panelėje esančių grotelių ir dažniausiai turi integruotą magnetinį žiedą. Tokiu būdu išmanusis telefonas yra patikimai pritvirtintas prie magnetinio įkroviklio, galima patogiai naudotis navigacija. Ieškodami belaidžio automobilinio įkroviklio, atsižvelkite į naudojamo išmaniojo telefono gamintoją, nes kai kurie telefonų krovikliai gali būti skirti tik, pavyzdžiui, Apple telefonams.

Kiti automobiliniai telefonų įkrovikliai tvirtinami maitinimo lizde ir gali turėti 1, 2 arba 3 išvestis. Šios dažniausiai skirtos USB ir USB-C jungtims (USB-C pakrovėjas), todėl lengvai įkrausite kelis skirtingo gamintojo išmaniuosius įrenginius. Šiuolaikiniai automobiliniai telefonų pakrovėjai yra papildomai apsaugoti – nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir aukštos temperatūros.

Be to, jei dažnai kraunate įrenginius ne tik kelyje, bet ir kitose kelionėse ar žygių gamtoje metu, verta apsvarstyti ir papildomos nešiojamos išorinės baterijos įsigijimą.

Belaidžiai telefonų krovikliai

Belaidis telefono pakrovėjas – praktiškas pasirinkimas tiems, kurie grįžę namo nenori ieškoti įprasto kroviklio tarp susipainiojusių laidų. Tereikia padėti telefoną ant belaidžio įkroviklio ir išmanusis įrenginys automatiškai pradės krautis. Bene visuose įkrovikliuose yra įmontuoti magnetai, kurie garantuoja didelę traukos galią, todėl išmanieji įrenginiai tvirtai laikosi prie įkroviklio.

Šiuolaikiniai belaidžiai telefonų pakrovėjai yra puikiai pritaikyti sparčiam ir greitam krovimui, todėl telefonas bus įkrautas per panašų laiką, nurodytą telefono gamintojo. Mūsų e. parduotuvėje galite rasti skirtingų dizainų ir dydžių belaidžių įkroviklių. Vieni iš jų skirti krauti tik išmanųjį telefoną, o kiti – net 3 skirtingus įrenginius vienu metu. Dėl to vienu metu galėsite įkrauti:

  • išmanųjį telefoną;
  • išmanųjį laikrodį;
  • belaides ausines.

Belaidžiai telefonų pakrovėjai gali būti tiek universalūs, tiek skirti konkretaus gamintojo įrenginiams krauti, pavyzdžiui, Apple. Tad ieškodami įkroviklio, kuris vienu metu galėtų įkrauti kelis išmaniuosius įrenginius, atsižvelkite į gaminio aprašymą, kokio gamintojo įrenginiams yra skirtas ar kokias jungtis turi. 

Jeigu aktualios informacijos prekių apraše neradote, susisiekite su mūsų profesionalais. Specialistai pasiruošę padėti ir atsakyti į rūpimus klausimus.

Greito įkrovimo telefonų krovikliai

Nesvarbu, ar norite greitai įkrauti išmanųjį telefoną automobilyje, ar namuose, ieškokite įkroviklio, kuris turi greitojo krovimo technologiją. Įprasto krovimo galia siekia 15–20 W, o greitojo įkrovimo išvesties galia – 45 W ir daugiau. Tad jeigu norite išmaniuosius įrenginius įkrauti greičiau, ieškokite gaminių, kurių išvesties galia yra didesnė.

Technorama.lt asortimente galite įsigyti tiek sieninius, tiek įprastus kroviklius, kurie leis vienu metu krauti net iki 4 skirtingų įrenginių. Dėl to greito įkrovimo kroviklis leis įkrauti ne tik telefonus, bet ir žaidimų konsoles, nešiojamus ar planšetinius kompiuterius. Greito krovimo pakrovėjas telefonui leidžia pilnai įsikrauti per itin trumpą laiką. Visgi, trukmė yra skirtinga ir priklauso nuo telefono gamintojo, modelio bei kroviklio.

Siekiant efektyviausio telefono krovimo, patariama naudoti tokio paties gamintojo kroviklius. Dėl to Apple pakrovėjas leis efektyviai įkrauti Iphone telefonus, o Samsung pakrovėjasSamsung telefonus ir t.t. Žinoma, sugedus originaliam, pavyzdžiui, Iphone, įkrovikliui, kito gamintojo USB-C tipo pakrovėjas gali taip pat puikiai veikti. Šiuo atveju, reikia tik įsitikinti, kad išvesties galia būtų tokia pati kaip ir originalaus gamintojo.

Reikalingas papildomas telefono įkroviklis išmaniajam telefonui? O galbūt norite įsigyti belaidį kroviklį, tačiau nežinote, kurį gamintoją pasirinkti? Drąsiai susisiekite su mūsų profesionalų komanda. Specialistai mielai atsakys į Jūsų klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią kroviklį Jūsų išmaniajam telefonui ar kitiems prietaisams.