Informacija
Prekių katalogas

Skalbimo mašinos su džiovykle

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Skalbimo mašinos su džiovykle“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Electrolux, Whirlpool, LG, Samsung, Beko prekės. „Skalbimo mašinos su džiovykle“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 399,00 €. Šioje kategorijoje sukaupta 67 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

Verta rinktis

Ne kiekvienuose namuose atsiras vietos dviem specializuotiems prietaisams – skalbyklei ir džiovyklei. Tokiais atvejais gelbsti moderni skalbimo mašina su džiovykle. Vienu prietaisu ir skalbimo ciklu galite patogiai išskalbti ir išdžiovinti drabužius. Technorama.lt e. parduotuvėje rasite skirtinga talpa bei funkcijomis pasižyminčius pripažintų prekių ženklų įrenginius – AEG, BEKO, BOSH, ELECTROLUX, HISENSE, LG, MIELE, SAMSUNG ir kt. Pasinaudokite išsamia filtrų sistema ir patogiai ieškokite patinkančių gamintojų skalbyklių-džiovyklių, kurios atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Žemiau rasite kelias naudingas įžvalgas, kurios pravers renkantis jūsų poreikius geriausiai atspindintį variantą.

Skalbyklė-džiovyklė – kompaktiškas, laiką ir energiją taupantis pasirinkimas

Kai kuriais atvejais, novatoriška skalbimo mašina-džiovyklė yra geresnis pasirinkimas, nei du atskiri įrenginiai – skalbyklė ir džiovyklė. Ir ne tik dėl to, kad skalbimo mašinos su džiovykle kaina neretai mažesnė nei dviem įrenginiams reikalingas biudžetas. Yra ir daugiau privalumų, pavyzdžiui, skalbyklė su džiovykle:

 • Taupo vietą: toks įrenginys užima mažiau vietos nei du prietaisai (mašina skalbimui ir skalbinių džiovinimo mašina). Tai gali būti ypač naudinga mažesniuose namuose ar butuose, kur vietos visuomet trūksta.
 • Yra patogi naudoti ir taupo laiką: galite skalbti ir džiovinti drabužius neperkeldami jų iš vieno skalbimui skirto prietaiso į atskirą – džiovinimui. Taip sutaupysite laiko ir pastangų.
 • Efektyviai naudoja išteklius: modernūs gaminiai neretai sunaudoja mažiau energijos nei dvi atskiros mašinos. Tai gali padėti sumažinti jūsų sąskaitas už energiją.
 • Leidžia džiaugtis „viskas viename“ funkcionalumu: skalbimo ciklą galite užbaigti vienu veiksmu. Tai gali padėti sutaupyti laiko ir išvengti ilgam skalbyklėje paliktų šlapių drabužių – ypač jei jūsų rutina yra įtempta.
 • Yra universali: priklausomai nuo pasirinkto modelio, galite rinktis įvairias programas ir nustatymus pagal skirtingų tipų audinius. Tam tikri modeliai turi integruotą valymo garais funkciją – jūsų drabužiai dezinfekuojami ir panaikinamas kitų audinių kvapas.

Jeigu nusprendėte pirkti du viename įrenginį, šiuos privalumus, ko gero, jau apsvarstėte. Kitas žingsnis – būtent jums tinkamo gamintojo bei jo siūlomo modelio pasirinkimas. Esminius momentus aptariame žemiau.

Kaip išsirinkti skalbimo mašiną su džiovykle?

Ne be reikalo gaminiai su integruota džiovinimo funkcija vadinami skalbimo mašina 2 in 1. Du viename variantas reiškia, kad reikės apsvarstyti tik vieno prietaiso pasirinkimo kriterijus – vietą, montavimo būdą, dydį, galingumą, funkcijas. Vis dėlto, kadangi tai yra vienas įrenginys, kuris nepriekaištingai turi atlikti net kelias funkcijas, tai daryti reikia atsakingai, įsigilinant į detales. Toliau – apie svarbiausius naujo pirkinio pasirinkimo kriterijus.

Vieta ir montavimo subtilybės

Tai, kur stovės ši buitinė technika priklauso nuo daugelio aspektų. Dažniausiai dėl to tenka apsispręsti dar pirminėje būsto įrengimo stadijoje, mat reikia paruošti vandens tiekimo ir išleidimo sistemą. Įrenginiui pasirinkta vieta bei montavimo būdas priklauso nuo turimos erdvės, kuriamo interjero, numatytų baldų. Šiuo atžvilgiu yra keli galimi pasirinkimo variantai.

1. Įmontuojamos skalbyklės-džiovyklės

Neretai standartinė ar siaura skalbimo mašina su džiovykle yra nedidelių būstų savininkų pasirinkimas, kai nėra atskiros erdvės buities darbams atlikti. Tuomet tenka spręsti, kur montuoti įrenginį būtų optimaliausia: kartais šis atsiduria prieškambaryje, kartais vonios kambaryje ar net virtuvėje. Tokiu atveju vienas geriausių sprendimų – įmontuojama skalbyklė-džiovyklė 2 in 1.

Į vonios, prieškambario ar virtuvės baldų komplektus montuojama skalbimo mašina su džiovykle tampa „nematoma“:

 • spintelės durelės paslepia įrenginį ir nereikia galvoti, kokį gaminį rinktis, kad jis derėtų prie kuriamo interjero;
 • galite ne tik kurti vientisą ir estetišką vaizdą, bet ir susikoncentruoti į tai kas svarbiausia – įrenginio savybes ir funkcijas. 

Modernios du viename mašinos veikia tyliai ir gerai izoliuoja nepageidaujamus garsus. Vis dėlto, natūralu – papildomas korpusinių baldų sluoksnis užtikrina dar geresnę izoliaciją, taigi ir dar tylesnį prietaiso veikimą.

2. Pastatomos skalbyklės-džiovyklės

Neįmontuojami gaminiai dažniausiai pasirenkami tada, kai vietos skalbyklei-džiovyklei yra vonioje arba nedideliame skalbiniams ir kitiems buities darbams bei reikmenims skirtame kambarėlyje. Paprasčiau tariant, ten, kur skalbimo- džiovinimo mašina nestebina ir ją matyti ten – įprasta.

Jeigu vonios kambaryje ar buities darbams skirtoje erdvėje vietos nėra daug, neretai atsisakoma korpusinių baldų komplektų, tad ir įmontuoti įrenginio nėra kur. Todėl subtilus buitinės technikos dizainas – svarbus. Technorama.lt asortimente rasite modernius gaminius, kurių dizainas atspindi šiuolaikinių namų savininkų lūkesčius, taigi – šis dera bet kokio interjero vonios kambaryje ar namų skalbykloje.

Mūsų e. parduotuvėje rinkitės skalbimo mašiną su džiovinimo funkcija pagal savo individualius poreikius ir interjero viziją. Beje, kartais dizaineriai korpusinių baldų komplektuose gali įmontuoti ir tiesiog pastatomas skalbykles-džiovykles, viskas priklauso nuo turimos vietos ir baldų gylio, tad norintiems buitinę techniką „paslėpti“ rekomenduojame pasikonsultuoti su baldų gamintojais ir, žinoma, mūsų specialistais.

Skalbyklės su džiovykle dydis ir talpa

Jeigu turite daugiau vietos ir mašinos neplanuojate įmontuoti į korpusinių baldų nišas, pats dydis, ko gero, nebus toks svarbus. Vis dėlto, jei ketinate įrenginį montuoti – svarbus kiekvienas centimetras. Kai kalbame apie pačio buitinės technikos įrenginio dydį, svarbiausi čia 3 matmenys:

 • gaminio plotis;
 • aukštis;
 • gylis.

Pasinaudoję patogia mūsų e. parduotuvės filtrų sistema, galite patogiai nusistatyti skalbimo-džiovinimo mašinos reikalingas matmenų ribas. Taip kur kas greičiau rasite tik specifinius jūsų kriterijus atitinkančius patinkančių gamintojų modelius.

Skalbyklų-džiovyklių talpa yra matuojama kilogramais. Kad būtų paprasčiau, galite „matuoti“ talpą tokiu principu – kilogramą skalbinių sudaro vieno asmens drabužių komplektas, įskaitant kelnes, apatinį trikotažą, kojines ir rankšluostį. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad renkantis skalbykles-džiovykles yra du atskiri talpos kriterijai:

 1. bendra būgno talpa (skalbimui);
 2. džiovinamų skalbinių kiekis.

Bendra būgno talpa gali būti ir 7, ir 10 kilogramų, tačiau džiovinamų skalbinių kiekis, priklausomai nuo būgno dydžio, dažniausiai svyruoja nuo 4 iki 7 kilogramų. Jei planuojate ir skalbti, ir džiovinti drabužius, reikėtų atsižvelgti į tai, kad mašina negalės kokybiškai, optimaliomis sąnaudomis gerai išdžiovinti visiškai užpildyto būgno. Jei po džiovinimo norite ištraukti visiškai sausus drabužius, būtinai atsižvelkite į gamintojo nurodytą rekomenduojamą džiovinamų skalbinių kiekį.

Jeigu yra galimybė, rekomenduojame rinktis kiek didesnę būgno talpą. Didelės talpos būgnas užtikrina geresnį oro cirkuliavimą, pagreitina skalbinių džiovinimą ir sumažina energijos sąnaudas. Papildoma erdvė taip pat leidžia gerokai sumažinti sunkiai išlyginamų klosčių kiekį.

Skalbimo mašinos-džiovyklės galingumas

Renkantis buitinę techniką drabužių skalbimui ir džiovinimui, svarbu įvertinti įrenginio galią. Nuo jos priklauso daug momentų – kaip efektyviai bus naudojami ištekliai, kiek laiko truks jums reikalingos programos ir t. t. Vertindami gaminio galingumą, atsižvelkite į keletą esminių veiksnių:

 • Talpą: gaminio pajėgumas reiškia vienu kartu skalbiamų ir džiovinamų skalbinių kiekį. Svarbu pasirinkti tokį, kurio pajėgumas atitiktų jūsų namų ūkio poreikius (skalbiamų ir, būtinai – džiovinamų drabužių kiekį). Kaip jau minėjome – kilogramas skalbinių maždaug atitinka vieno žmogaus drabužių komplektą ir rankšluostį.
 • Energijos vartojimo efektyvumą: ieškokite skalbimo mašinos-džiovyklės, kuri būtų efektyviai naudojanti energiją – sutaupysite pinigų sąskaitoms už energiją. Kiekvienos mūsų e. parduotuvėje esančios mašinos apraše rasite energijos klasę bei sąnaudas skalbiant ir atitinkamai – džiovinant drabužius. Atkreipkite dėmesį ir į vieno ciklo metu sunaudojamas vandens sąnaudas.
 • Gręžimo greitį: sukimosi greitis parodo, kaip greitai būgnas sukasi per sukimo ciklą. Didesnis sukimosi greitis reiškia, kad drabužiai bus sausesni, o tai gali sutrumpinti džiovinimo laiką ir sumažinti energijos sąnaudas. Rekomenduojame ieškoti įrenginio, kurio gręžimo greitis būtų ne mažesnis nei 1200 aps./min.

Svarbu, kad pajėgumas atspindėtų jūsų namų ūkio poreikius. Norite sumaniai naudoti išteklius? Atsižvelkite į energijos vartojimo efektyvumą, gręžimo greitį ir džiovinimo laiką. Be to, svarbu paminėti ir triukšmo lygį – galingas prietaisas nebūtinai reiškia garsesnį veikimą, priešingai. Jei buitinis prietaisas bus šalia poilsio zonos, ieškokite skalbyklių-džiovyklių, kurių triukšmo lygis yra apie 60–75 dB arba mažesnis. Inverteriniai varikliai (taip pat pažymėti prekių apraše) veikia tyliau.

Pagrindinės skalbimo mašinos su džiovykle funkcijos

Kai kalbama apie funkcijas, daugelis iškart pagalvoja apie tam tikrus naudingus programų nustatymus. Taip, programų įvairovė yra svarbu, tačiau skalbyklių-džiovyklių atžvilgiu yra tam tikri specifiniai momentai, į kuriuos taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį:

 1. Reguliuojama temperatūra ir kiti naudingi nustatymai: reguliuojama temperatūra leidžia skalbti bei džiovinti įvairių tipų audinius nepažeidžiant jų struktūros. Taip pat naudingos tokios savybės kaip reversinis būgno režimas (jis sukasi į skirtingas puses ir skalbiniai džiūva tolygiau) arba raukšlių profilaktikos programa (džiovinimo pabaigoje skalbiniai ilgiau vartomi). Dar – putų kontrolė ir apsauga nuo vandens nuotėkio ir kt.
 2. Garų programa: skalbimo mašina su džiovykle, turinti garų programą, išsiskiria ne vienu privalumu. Garais apdoroti skalbiniai atgauna apimtį ir stangrumą, medžiagos mažiau glamžosi. Kita naudinga garų savybė – jie pašalina nemalonius kvapus.
 3. Šilumos siurblys: aukštesnės klasės skalbimui ir džiovinimui skirtas įrenginys neretai turi ir šilumos siurblį – veikia uždaru režimu. Vietoje to, kad karšta drėgno oro srovė būtų paleista į išorę, ji nukreipiama į garintuvą, kur yra atšaldoma.
  Staigus temperatūros pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais, kurie pašalinami drenažiniais kanalais, o išdžiovintas oras vėl įkaitinamas ir išpučiamas į džiovyklės būgną. Šilumos siurblys leidžia bene dvigubai sumažinti elektros poreikius. Jau nekalbant apie tai, kad vonios ar kitas kambarys išlieka sausas ir vėsus. Tačiau svarbiausia šilumos siurblio funkcija – elektros energijos taupymas. Mat ši technologija, veikdama uždaru ciklu, sugeba jas sumažinti net du kartus.
 4. Pūkų filtras: pūkų filtras taip pat yra aukštesnės klasės skalbyklių-džiovyklių privalumas, mat pūkų filtrus turi prietaisai su šilumos siurbliu. Jeigu pūkų filtro nėra, pūkai pasišalina per nuotekų žarną ir įrenginiui reikalinga dažnesnė bei atidesnė priežiūra. Pūkų filtrus, kurie surenka džiovinamų skalbinių pūkus, reikėtų išvalyti kiekvieną kartą išskalbus drabužius.
  Kuo pūkų filtras geresnis, tuo mažiau nešvarumų patenka į kondensatorių, kuriam užsiteršus, mažėja džiovinimo efektyvumas. Apskritai, kuo kokybiškesnis du viename įrenginys, tuo mažiau laiko reikia investuoti į tekstilės priežiūrą ir tekstilės priežiūros techniką po skalbimo-džiovinimo ciklo.

Technorama.lt e. parduotuvėje kiekviena moderni skalbimo mašina-džiovyklė turi informatyvų aprašą, kuriame rasite pagrindines charakteristikas, funkcijas. Natūralu, aukštesnės klasės buitinė technika turės daugiau naudingų funkcijų, integruotų naujausių technologinių sprendimų. Asortimente rasite tiek aukštos klasės įrenginius su naujausiomis technologijomis, tiek optimalius kokybiškus variantus už prieinamą kainą. 

Užsisakydami buitinę techniką, patogiai įsigykite ir reikalingas priemones skalbimui, įrenginio priežiūrai. 

Jeigu turite daugiau klausimų apie specifinę buitinę techniką drabužių skalbimui-džiovinimui, prekių ženklų stipriąsias puses ar tiesiog internetu prekę pasirinkti patiems sudėtinga – susisiekite su mumis jums patogiu būdu (telefonu ar el. paštu). Atsakysime į rūpimus klausimus, suteiksime konsultaciją. Taip pat visuomet laukiame užsukant į mūsų fizines parduotuves.