Informacija
Prekių katalogas

Enchen Plaukų kirpimo mašinėlės

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Plaukų kirpimo mašinėlės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Enchen prekės. Enchen „Plaukų kirpimo mašinėlės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 20,35 €. Šioje kategorijoje sukaupta 2 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 2 prekių, o jų kainos prasideda nuo 20.35 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Šiuolaikinės profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės šiandien leidžia atlikti kasdienes procedūras namuose tada, kai tik yra poreikis, ir tobulinti šukuoseną kad ir kasdien. Jūs patenkinti rezultatu, o papildomai – sutaupoma ne tik laiko, bet ir pinigų. Plaukų skutimo mašinėle suformuosite norimą šukuoseną – stilingai patrumpinsite plaukus ar juos nuskusite. Kai kurie universalūs prietaisai leis pasirūpinti ne tik šukuosena, bet ir barzda. Technorama.lt el. parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų modernioms mašinėlėms bei jų priedams. Toliau – kelios naudingos įžvalgos bei patarimai, kaip pasirinkti plaukų kirpimo mašinėlę internetu.

Elektrinės plaukų kirpimo mašinėlės (laidinės ir belaidės) – tvarkingai ir stilingai šukuosenai

Technorama.lt galite įsigyti PHILIPS, BRAUN, CECOTEC, MOSER ir kitų prekių ženklų skutimo bei kirpimo mašinėlių. Skirtingų gamintojų ir modelių prietaisai pasižymi unikaliomis technologijomis ir funkcijomis, kurios leidžia greitai ir patogiai pasiekti norimą rezultatą. Asortimente rasite prietaisų, kurie labiau tinka ilgesnių plaukų šukuosenos formavimui ir tokių, kurie labiau tinka trumpų plaukų mėgėjams ar tiems, kuriems aktualus ne tik kirpimas, bet ir plaukelių skutimas. Čia taip pat ieškokite universalių įrenginių, kurie tinka tiek plaukų, tiek barzdos formavimui.

Plaukų skutimo mašinėlė

Tokio tipo belaidė plaukų kirpimo mašinėlė specialiai sukurta glaudžiam skutimuisi – saugiai ir veiksmingai šalina plaukus prie pat odos. Neretai labiau trumpo plauko kirpimui ir skutimui pritaikytas mašinėles galima naudoti ir kaip barzdaskutes. Jei tokio tipo įrenginys turi daugiau keičiamų antgalių, galite juo tiek skusti plaukus, tiek preciziškai patrumpinti juos iki norimo ilgio.

Plaukų trimeris – kantavimo mašinėlė

Plaukų trimeris labiau skirtas preciziškai formuoti plaukus ir norimą jų kontūrą kaklo srityje, už ausų, kurti sudėtingų perėjimų reikalaujančią šukuoseną. Toks įrankis neretai yra naudojamas universaliai – barzdoms, ūsams ir plaukų prižiūrai bei formavimui. Modernia plaukų kantavimo mašinėle galite itin preciziškai kontroliuoti plaukų ilgį, kurti įvairius stilius ir išgauti aštrias, švarias formas. Trimeris plaukams yra labiau apie detales. 

Kiekviena mašinėlė plaukams kirpti ar skusti turi tam tikras funkcijas ir paskirtį, skiriasi ir panaudojimo galimybės. Vis dėlto, jeigu norite vieno universalaus įrenginio, kuriuo galėtumėte skusti, trumpinti ir itin preciziškai formuoti šukuoseną – Technorama.lt asortimente rasite gaminių įvairovę bei priedus, kurie leidžia atlikti visas grožio procedūras vienu įrenginiu.

Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės – ne tik kirpykloms

Technorama.lt plaukų formavimo bei trumpinimo įrenginius ras ir tie, kurie ieško paprasto, bet efektyvaus prietaiso kirpimams namuose, ir tie, kurie ieško profesionalams skirtų įrankių darbui salone. Nors šiandien profesionalūs įrankiai neretai matomi ir namuose tų, kurie itin daug dėmesio skiria savo šukuosenai bei nori galingesnių, daugiau funkcijų turinčių prietaisų.

Profesionalios kirpimo mašinėlės išsiskiria iš įprastų prietaisų – keli esminiai aspektai:

 • Išskirtinės technologijos bei kirpimo antgaliai. Prietaisai pasižymi itin aukštos kokybės kirpimo sistema, aštriais ir tvirtais tam tikros formos peiliukais, kurie užtikrina labai tikslų ir švarų kirpimą. Tam tikros technologijos leidžia ne tik geriau ir greičiau kirpti, bet ir padidina naudojimo komfortą. Pavyzdžiui, elektroniniu būdu valdomų skaitmeninių variklių technologinė pažanga prietaisą padaro daug lengvesnį, jis pasižymi itin maža vibracija, sunaudoja mažiau energijos, užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas bei mažesnis triukšmas.

 • Galingumas. Tokie prietaisai būna aukšto našumo, atlaiko daug kirpimo sesijų ir turi greito įkrovimo funkciją. Profesionalūs ilgo veikimo įrenginiai dažniausiai maitinami patvarios baterijos, belaidžiai prietaisai yra mobilesni. Vis dėlto, pagal poreikį kai kurie įrenginiai gali būti naudojami tiek kaip belaidė, tiek laidu kraunama vyriška kirpimo mašinėlė.

 • Daugiau plaukų skutimo, kirpimo, formavimo funkcijų. Profesionalios mašinėlės gali turėti daugiau priedų ir galimybių, leidžiančių kirpti plaukus įvairiais būdais ir stiliais. Skirtingi antgaliai bei nustatymai pritaikyti skirtingiems darbams atlikti – kontūro dailinimui, plaukų kirpimui, barzdos formavimui ir t. t.

 • Ergonominis dizainas. Profesionalios mašinėlės dažnai yra ergonomiškos, suprojektuotos taip, kad būtų patogu ilgą laiką su jomis dirbti. Profesionalams skirti įrenginiai naudojami intensyviai, tad patogus rankenos dizainas, tylus veikimas ir mažesnė vibracija padeda sumažinti nuovargį.

 • Kaina. Natūralu, kad profesionali plaukų kirpimo mašinėlė kaina skirsis nuo įprastų, mažiau funkcijų turinčių, tačiau kuo puikiausiai kasdieniam naudojimui namuose tinkamų prietaisų. Profesionalams skirti gaminiai sukurti remiantis unikaliomis technologijomis, pasižymi tvirta ir tvaria peiliukų sistema, turi daugiau papildomų funkcijų, tad, kaip ir į bet kuriuos kitus profesionaliam naudojimui skirtus įrenginius, tenka investuoti kiek daugiau.

Profesionalams pritaikytos mašinėlės yra skirtos reikliems plaukų stilistams bei barberiams, kurie ieško patikimo, lankstaus bei greitai pakraunamo prietaiso, lengvai panaudojamo skirtingoms užduotims atlikti. Technorama.lt asortimente tokių įrenginių aprašuose nurodyta, kad jie tinka profesionaliam naudojimui.

Geriausios plaukų kirpimo mašinėlės – tos, kurios atitinka būtent Jūsų poreikius

Technorama.lt konsultantų komanda neretai sulaukia klausimo, kokios geriausios plaukų kirpimo mašinėlės? Žinoma, yra tam tikri pasauliniu mastu žinomi prekių ženklai, kurie specializuojasi plaukelių kirpimo, skutimo, formavimo įrankių srityje. BRAUN, PANASONIC, PHILIPS, BABYLISS, REMINGTON bei kitų žinomų prekių ženklų tiek kasdienai, tiek profesionalams pritaikyti prietaisai įgavo daugelio pasitikėjimą, tad natūralu – jie neretai tituluojami vienais geriausių.

Vis dėlto, geriausia kirpimo, plaukų skutimo mašinėlė ar plaukų trimeris (kantavimo mašinėlė) bus ta, kuri atitiks jūsų lūkesčius ir plaukų priežiūros rutinos poreikius. Tad rinkitės ne prekių ženklą, bet funkcijas, kurių reikia jums. Toliau dalinamės keliais naudingais patarimais, kurie leis objektyviau įvertinti tai, koks prietaisas reikalingas.

Kaip pasirinkti plaukų kirpimo mašinėlę?

Renkantis mašinėlę, itin svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus. Nuo maitinimo šaltinio iki įkrovimo ir veikimo laiko, funkcijų ir technologijų, užtikrinančių, kad tai bus tyliai veikianti plaukų kirpimo mašinėlė – žemiau apžvelgiame kelis pagrindinių pasirinkimo kriterijų.

 1. Maitinimo šaltinis. Įkraunamo akumuliatoriaus maitinamos mašinėlės užtikrina mobilumą ir patogumą, o laidiniai modeliai – pastovų veikimą, bet kiek riboja mobilumą. Tinkamo maitinimo šaltinio pasirinkimas priklauso nuo to, ar jums reikia lankstumo, ar pastovios galios naudojimo metu. Kaip ir minėjome, kai kurie profesionalams pritaikyti prietaisai gali turėti kelis maitinimo šaltinius – pavyzdžiui, ličio jonų bateriją ir laidinį įkrovimą. Atkreipkite dėmesį ir į įkrovimo laiką.

 2. Peiliukai ir veikimo technologija. Būtina atkreipti dėmesį į peiliukus, jų medžiagą. Pavyzdžiui, tvirti nerūdijančio plieno ar titano peiliukai bus ilgaamžiškesni. Svarbu suprasti prietaiso veikimo principą, įvertinti veikimo laiką, greitį – peiliuko judesius per minutę. Rotaciniai ir „svyruojantys“ peiliukai veikia skirtingai. Rotacinio tipo įrenginiai idealiai tinka greitam, tolygiam trumpo plauko kirpimui, o štai „svyruojančių“ peiliukų tipo įrenginiai puikiai tinka smulkioms detalėms dailinti ir įmantresnėms šukuosenoms kurti.

 3. Funkcijos (pagrindinės ir papildomos). Pagrindinės funkcijos turėtų atitikti pagrindinius plaukų priežiūros tikslus, o papildomos funkcijos, pavyzdžiui, turbo režimai, LCD ekranas, greitas krovimas arba barzdos kirpimo priedai, gali padidinti universalumą ir naudingumą.

 4. Atsparumas vandeniui. Vandeniui atspari mašinėlė plaukams kirpti ar skusti leis tvarkyti drėgnus ar šlapius plaukus, nesugadinsite jos apliedami vandeniu. Mašinėlės neretai laikomos vonios kambaryje, tad drėgmei atsparios medžiagos kur kas geriau atlaiko didesnę drėgmę aplinkoje. Neretai atsparumas vandeniui reiškia ir tai, kad įrenginį prižiūrėti bus paprasčiau.

 5. Priedai. Produktų aprašymuose rasite daugiau informacijos apie gaminio priedus. Nuo antgalių iki stilingų dėklų, valymo šepetėlių, alyvos ir kt.  – papildomi priedai gali padidinti prietaiso panaudojimo galimybes, palengvinti priežiūrą ar komfortą, tiek naudojant daiktą, tiek tvarkingai jį laikant.

 6. Priežiūra. Norint, kad laidinė ar belaidė plaukų kirpimo mašinėlė būtų ilgaamžė, reikia įvertinti techninės priežiūros reikalavimus. Lengvai valomi ir savaime galandami ašmenys sumažina prietaisui reikalingos priežiūros pastangas. Jei prietaisą reikia sutepti alyva, itin patogi funkcija – sutepimo alyva priminimas (matomas ekranėlyje).
  Modernių mašinėlių priežiūra yra gana paprasta – tereikia šepetėliu išvalyti plaukelius, jei antgaliai plaunami, juos nuplauti po tekančiu vandeniu (prietaisas turi būti išjungtas ir ištrauktas iš maitinimo lizdo). Prie kiekvieno gaminio pateikiama išsami jo priežiūros instrukcija – būtinai sekite gamintojo nurodytus žingsnius.

 7. Kaina. Kaip ir įsigyjant bet kokią kitą techniką, kaina neretai yra vienas esminių sprendimą lemiančių faktorių. Vis dėlto, kartais didesnė investicija į įrenginį reiškia tvaresnius sprendimus, tiek dizaino prasme, tiek įrenginio energijos taupymo atžvilgiu. Daugiau funkcijų turinti ar profesionali plaukų kirpimo mašinėlė kaina bus akivaizdžiai brangesnė, nei įprastas gaminys, tačiau naudotojui suteiks kur kas daugiau.

Tai keli kriterijai, kurie leis pasirinkti jums tinkamą ir kasdienės plaukų priežiūros rutinos poreikius atitinkančią plaukų skutimo mašinėlę ar kantavimo mašinėlę. Tinkamai pasirinktas funkcionalus ir stilingas plaukelių skutimo įrenginys ar formavimui skirtas plaukų trimeris leis džiaugtis šukuosena bei barzda it ką tik išėjus iš salono! O geriausia tai, kad universaliai panaudojamas, kokybiškas ir saugus gaminys pravers palaikant stilingas visos šeimos narių šukuosenas. Vienas įrenginys – vyriška ir vaikiška kirpimo mašinėlė, kuri puikiai tiks ir trumpesnės šukuosenos savininkėms.

Jei kyla klausimų ar reikia detalesnių įžvalgų apie vieną ar kitą prietaisą – atvykite į vieną „Technoramos“ parduotuvių ar susisiekite Jums patogiu būdu nuotoliu.