Informacija
Prekių katalogas

Lafe Barzdaskutės, barzdakirpės

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Barzdaskutės, barzdakirpės“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Lafe prekės. Lafe „Barzdaskutės, barzdakirpės“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 23,09 €. Šioje kategorijoje sukaupta 2 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 2 prekių, o jų kainos prasideda nuo 23.09 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

BARZDASKUTĖS

Skutimosi mašinėlė – prietaisas, kuriuo dažniausiai naudojasi vyrai, puoselėjantys savo veido plaukus ir odą. Barzdaskutės vyrams leidžia patogiai ir lengvai formuoti barzdą ar švariai ją nuskusti. Skirtingi elektrinių skustuvų tipai ir modeliai suteikia galimybę įsigyti pačią tinkamiausią prekę. Technorama.lt asortimente esančių barzdaskučių pasirinkimas – platus. Tad esame tikri, kad rasite tinkamiausio tipo gaminį kasdieniam naudojimui. Toliau apžvelgsime mūsų el. parduotuvėje esančius gaminius ir pateiksime naudingus patarimus, kaip įsigyti jums geriausią barzdaskutę.

Elektrinės barzdaskutės vyrams – skutimuisi be vargo

Tiek barzdą auginantys, tiek švariai besisukantys vyrai turi reguliariai formuoti ir skusti veido plaukelius, o kai kurie namuose patys pasirūpina ne tik barzdos, bet ir šukuosenos formavimu. Dėl to elektrinės barzdaskutės, barzdakirpės ir plaukų kirpimo mašinėlės – pagrindiniai prietaisai, kurie leidžia kurti norimą išvaizdą ir gražiai suformuoti ar švariai nusiskusti barzdą. 

Mūsų asortimente esančios skutimo mašinėlės puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Efektyvūs, patogūs elektriniai skustuvai leis greitai ir lengvai išgauti norimą efektą, o papildomos funkcijos palengvins kasdienį naudojimą bei prietaisų valymą.

Barzdaskučių komplektacija dažniausiai yra skirtinga, priklausomai nuo tipo, gamintojo ir modelio. Kai kurios skutimo mašinėlės parduodamos kartu su skirtingomis galvutėmis, tinkleliais ar peiliukais, įkrovimo laidu ar stovu, savaiminio valymo stotele bei kelioniniu dėklu.

Barzdaskučių rūšys

Kiekvieno vyro įpročiai, kasdienybė ir veido plaukai yra skirtingi, todėl modernėjančios gamybos technologijos leidžia rinktis iš kelių rūšių barzdaskučių. Tad šiai dienai galima rinktis iš kelių pagrindinių tipų įrenginių:

 • rotacinių;
 • tinklinių.

Rotacinė barzdaskutė dažniausiai turi 3 arba 4 besisukančias galvutes su itin mažais ašmenimis. Puikiai prisitaikanti skutimosi mašinėlė idealiai tinka vyrams su ryškiais veido bruožais, tokiais kaip stipriai išreikštos žandikaulio linijos ar skruostikauliai. Tokio tipo gaminiai labai veiksmingai tvarko vešlius, storus plaukelius – jais paprasta formuoti ir kirpti. Taip pat rotacinė mašinėlė puikiai tinka tiems, kurie nesiskuta kasdien, nes geriau susidoroja su ilgesniais plaukeliais.

Tinklinė barzdaskutė puikiai tinka trumpesnės ir retesnės barzdos savininkams. Peiliukai yra sumaniai paslėpti po tinkleliu, o oda apsaugoma nuo tiesioginio kontakto su peiliukais, todėl maksimaliai sumažinamas veido dirginimas. Dėl to tinklinė barzdaskutė jautriai odai puikiai tinka, net kasdieniam naudojimui. Be to, tokio tipo skutimosi mašinėlė gali turėti nuo 1 iki 10 skirtingų galvučių norimam rezultatui pasiekti.

Kaip išsirinkti barzdaskutę?

Skirtingi gamintojai siūlo skirtingo dizaino skustuvo modelius su išskirtinėmis savybėmis. Kiekvienas modelis skiriasi tiek kaina, tiek maitinimo šaltiniu, tiek naudojimo būdais, tiek papildomomis funkcijomis. Nežinote, kokią barzdaskutę rinktis? Tad tam, kad pavyktų įsigyti tinkamiausią prietaisą iš plataus asortimento, žemiau aptarsime pagrindinius aspektus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį.

Naudojimo būdai

Ieškodami naujos elektrinės barzdaskutės, atkreipkite dėmesį į savo kasdienybę ir prietaiso naudojimo įpročius. Barzdaskučių naudojimo būdai gali būti du:

 • drėgnas;
 • sausas.

Sausi skustuvai sukurti naudoti be vandens ar kitų skutimosi priemonių. Jie idealiai tinka greitam skutimuisi ir gali būti patogesni, kai skubate.

Naudojant vadinamojo drėgno skutimosi prietaisą galima naudoti skutimosi gelį, kremą ar putas, suvilgyti veido plaukelius vandeniu norint juos suminkštinti. Kai kurie drėgno skutimosi galimybę suteikiantys skustuvai yra atsparūs vandeniui – tokie puikiai tinka tiems, kurie mėgsta skustis duše. 

Jeigu rytais ar vakarais turite pakankamai laiko ir mėgstate lėtai skustis su skutimosi putomis ar geliu, rinkitės įrenginį su drėgno skutimosi funkciją. Kitu atveju, jeigu dažnai skubate ir norite sutaupyti laiko, siūlome ieškoti elektrinio skustuvo su sauso skutimosi galimybe. Šiuo atveju galėsite švelniai nusiskusti ir be papildomų skutimosi reikmenų.

Yra skustuvų, kurie yra pritaikyti tiek sausam, tiek drėgnam skutimuisi.

Maitinimo šaltinis

Rinkdamiesi naują įrenginį, taip pat atsižvelkite ir į maitinimo šaltinį. Šiandien barzdaskutės vyrams gali būti elektrinės, akumuliatorinės ir su baterijomis. 

 • Elektrinė barzdaskutė veikia tik prijungta prie elektros lizdo, todėl ja itin patogu naudotis namuose. Šio tipo prietaisai yra itin galingi, todėl puikiai tinka tiems, kurie turi storą ir tankią barzdą. Dėl to tokio tipo įrenginiai lengviau susitvarko su tvirtais plaukais ir rečiau užsikemša ar užstringa.

 • Akumuliatorinė skutimosi mašinėlė vyrams – puikus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ir nenorintiems sukti galvos dėl priėjimo prie elektros lizdo. Šio tipo prietaisus galima kuo puikiausiai naudoti tiek namuose, tiek gamtoje. Pilnai įkrautas elektrinis skustuvas gali veikti nuo 20 iki net 180 minučių. 

Taip pat yra barzdaskučių su baterijomis, kurias reikia reguliariai keisti. Tad įvertinkite, kaip dažnai ir kur ketinate naudotis nauju prietaisu.

Papildomos funkcijos

Profesionalios barzdaskutės vyrams gali turėti įvairių papildomų funkcijų. Viena iš jų – išmani barzdos jutiklio technologija, kuri pritaiko skutimo galią pagal veido kontūrus, barzdos plaukelių storį ir tankį. Galia įprastai padidėja tankesnės barzdos srityse, o kitose vietose sumažėja. Tai itin patogu, nes nereikia rankiniu būdu keisti galios ir oda nėra taip dirginama. 

Be to, bene visose moderniose barzdaskutėse yra LED indikatoriai ar ekranai, kuriuose rodomos visos skustuvo funkcijos, akumuliatoriaus, veikimo būsenos ir kt.

Valymas ir priežiūra

Vienos elektrinės barzdaskutės reikalauja daugiau priežiūros, o kitos – mažiau. Norint kas kartą skustis ar formuoti barzdą švaria skutimosi mašinėle, rekomenduojama po kiekvieno naudojimo ją išvalyti. Tam, kad būtų patogu, ieškokite tokio įrenginio, kurį būtų galima greitai ir lengvai atidaryti. Tokie prietaisai dažniausiai turi vieną mygtuką, kurį paspaudus iš karto atsidaro skustuvo galvutė.

Visgi, kai kurie barzdaskučių modeliai turi savaiminio išsivalymo sistemą, kuri itin palengvina priežiūrą. Tokio tipo prietaisus reikia įdėti į valymo stotelę, kuri savaime išvalo ir sutepa įrenginį. Tokiu būdu sutaupoma nemažai laiko, nes nereikia skutimo mašinėlės kas kartą valyti rankiniu būdu.

Kaina

Bene vienas iš svarbiausių kriterijų – barzdaskutės kaina, kuri priklauso nuo kiekvieno individualių poreikių. Pavyzdžiui, jeigu ieškote profesionalaus prietaiso su išmaniu LED ekranu ir keliomis skirtingomis skutimo funkcijomis, turėsite išleisti šiek tiek daugiau nei įsigydami paprastą barzdaskutę. 

Be to, kainai įtakos turi ir gamintojas – kuo šis patikimesnis ir žinomesnis, tuo kaina bus didesnė. Vis dėlto, svarbu rinktis ne tik gamintoją, bet pirmiausia įvertinti individualius barzdos skutimo bei formavimo poreikius ir pagal tai atsirinkti gaminius, o jau tuomet svarstyti apie skiriamą biudžetą. 

Technorama.lt svetainėje esančioje filtrų sistemoje galite nusistatyti jums aktualius pasirinkimo kriterijus, kurie leis norimą prietaisą rasti greičiau:

 • gamintoją;
 • prekės tipą;
 • skutimosi sistemą;
 • veikimo laiką;
 • maitinimo tipą.

Tuomet, pagal tam tikrus lūkesčius matysite skirtingų tipų bei kainų gaminius. Kainos ribas taip pat galite patogiai nusistatyti filtrų pasirinkimuose.

Taigi, visi aukščiau išvardinti kriterijai yra pakankamai svarbūs. Norėdami įsigyti sau geriausią barzdaskutę, nusistatykite aiškius prioritetus. Jeigu svarbus mobilumas, ieškokite paprasto gaminio, kuris yra kraunamas arba su keičiamomis baterijomis. Vis dėlto, jeigu prietaisą ketinate naudoti namuose ir turite itin vešlią barzdą, rinkitės rotacinę elektrinę barzdaskutę, kuri pasižymi didesniu galingumu.

Ieškote barzdaskutės internetu, tačiau sunku išsirinkti iš plataus asortimento? O gal turite klausimų apie konkretų modelį? Bet kuriuo atveju, susisiekite su mūsų specialistais Jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu ar atvykę į bet kurią fizinę parduotuvę. Profesionalūs konsultantai pasiruošę atsakyti į visus Jums kilusius klausimus ir padėti išsirinkti tinkamiausią barzdaskutę kasdieniam naudojimui.

BARZDAKIRPĖS

Technorama.lt asortimente – naujausias barzdos priežiūros technologijas atspindinčios, patogios ir lengvai naudojamos barzdos kirpimo mašinėles. Nuo stilingo dizaino iki skirtingiems poreikiams pritaikytų funkcijų – kiekviena ūsų bei barzdos formavimo mašinėlė sukurta taip, kad užtikrintų nepriekaištingą patirtį. Besidairantiems naujo gaminio, kuris pagerintų kasdienę veido priežiūros rutiną, turime pasiūlyti ne vieną modernų sprendimą. Toliau – šiek tiek plačiau apie mūsų turimas barzdaskutes, jų funkcijas bei svarbius įrenginio pasirinkimo kriterijus.

Barzdos kirpimo mašinėlė – barzdos ir ūsų priežiūrai

Nuo vyrų higienos reikmenų pasaulyje puikiai žinomų ir iki menkiausių detalių apgalvotų BRAUN gaminių iki universalių PANASONIC pasirinkimų – Technorama.lt rasite skirtingiems barzdos bei ūsų formavimo poreikiams pritaikytas mašinėles. Vienos jų idealiai tiks ilgos ir vešlios barzdos savininkams, kitos – kasdienei trumpos ir išraiškingos barzdos ar tvarkingų ūsų priežiūrai.

Barzdakirpės tipai

Mūsų asortimente rasite ne vieną universalią barzdakirpę, kuri puikiai tiks formuojant įvairių ilgių bei stiliaus barzdas ir ūsus. Vis dėlto, tam tikri prietaisai ar jų antgaliai gali būti geriau pritaikyti specifinėms užduotims atlikti. Priklausomai nuo kiekvieno poreikių, kiekviena formavimo ir kirpimo mašinėlė barzdai galėtų būti skiriama į kelis pagrindinius tipus. Žemiau aptarsime kiekvieną jų.

Barzdos kirpimo mašinėlė (barzdos trimeris)

Kirpimo mašinėlė barzdai, dažno įvardijama kaip tiesiog trimeris barzdai, visų pirma skirta reguliariai prižiūrėti barzdos ilgį. Kokybiška tokio tipo barzakirpė, kaip ir plaukų kirpimo mašinėlės, turi reguliuojamo kirpimo ilgio nustatymus, todėl galima kirpti įvairaus ilgio veido plaukelius. Dažnai šie prietaisai turi įvairius priedus ir apsaugas, kad plaukai būtų tolygiai apkirpti. Neretai daugiau antgalių turintys trimeriai barzdai tinkami tiek veido plaukelių trumpinimui, tiek šukuosenos formavimui.

Kai kurios mūsų asortimente esančios barzdakirpės turi net virš 30 skirtingo kirpimo ilgio nustatymų! Kirpimo ilgių gaires rasite kiekvieno gaminio informaciniame apraše.

Barzdos formavimo mašinėlė

Barzdos formavimo mašinėlė skirta skirtingų barzdų stilių kontūrams apibrėžti ir formuoti. Paprastai jos turi tikslius peiliukus ir siauresnes galvutes, kad būtų galima tiksliai formuoti plaukelių linijos kraštus ir kampus. 

 • Jeigu prietaisas turi tik vieną antgalį, o jūsų tikslas ir patrumpinti ir formuoti plaukelius – ieškokite kiek siauresnį ir plonesnį antgalį turinčio prietaiso. Jį valdyti bus patogiau.

 • Kai kurie modeliai turi daugiau keičiamų antgalių ir specialius formavimui skirtus antgalius, padedančias išgauti itin preciziškas linijas.

Jeigu barzda vešli ir norite išgauti tikslias bei išskirtines formas ir dailius „perėjimus“, geriau rinktis skirtinus antgalius turinčią barzdakirpę ir barzdaskutę.

Ūsų kirpimo mašinėlė

Ūsų kirpimo mašinėlė skirta įprastam ar išskirtiniam ūsų kontūrui ir stiliui kurti. Šie kirptuvai dažnai turi mažesnius, tikslesnius ašmenis ir specialius mažesnius antgalius, skirtus preciziškam ir kruopščiam kirpimui. Svarbu, kad įrenginys turėtų tikslius skirtingo kirpimo ilgio nustatymus – tai leidžia tiksliai formuoti ir kirpti plaukelius virš lūpų, formuoti ūsų kraštus ir palaikyti tvarkingą liniją, net sunkiai prieinamose vietose. Jeigu norite formuoti ne tik barzdą, bet ir preciziškai formuoti ūsus, ieškokite skirtingus antgalius turinčių mašinėlių, su didesniu skirtingų ilgių pasirinkimu.

Geriausia dalis ta, kad šiandien galite rasti modernius įrenginius, kurie puikiai pritaikyti ne vienai specifinei užduočiai atlikti, bet visavertei veido plaukelių priežiūrai – nuo nepageidaujamų plaukelių šalinimo iki preciziško jų linijos formavimo. 

Technorama.lt rasite kelių ar net 17 skirtingų antgalių rinkinį turinčius įrenginius, kurie puikiai tiks viskam – barzdai, ūsams, šukuosenai bei antakiams formuoti ir nosies bei ausų plaukeliams šalinti. Viena profesionali barzdos kirpimo mašinėlė leis pasijusti it ką tik išėjus iš profesionalų salono.

Kaip išsirinkti barzdakirpę?

Nepriklausomai nuo to, tai paprastesnis barzdos trimeris ar daugiau nei dvidešimt skirtingų antgalių turintis profesionalus įrenginys – svarbu analizuoti gaminių funkcijas bei technologijas, kurios užtikrins sklandų kirpimą ir norimą rezultatą. Štai keli pagrindinių kriterijų, kuriuos itin svarbu įvertinti renkantis bet kokio gamintojo ar tipo barzdakirpę.

Barzdakirpės funkcijos

Universali ar daug antgalių turinti profesionali barzdos kirpimo mašinėlė, skirta tiek kirpimui, tiek skirtingų veido plaukelių zonų formavimui, gali pasižymėti skirtingomis funkcijomis. Bene svarbiausia funkcija, nepriklausomai nuo įrenginio – reguliuojamas ilgio nustatymais ir kelios greičio parinktys, leidžiančios tvarkytis su skirtingo ilgio ir tankumo barzdomis. 

Vis dėlto, tam tikros unikalios technologijos ir funkcijos gali pagerinti šių procedūrų patirtį, pavyzdžiui:

 • vakuuminės sistemos plaukams surinkti;
 • įmontuotos LED lemputės geresniam matomumui užtikrinti;
 • plaukelių pakėlimo sistema lengvesniam ir tolygesniam kirpimui;
 • tolygų kirpimą palaikančios technologijos (pavyzdžiui, „AutoSense“ technologija, kuri automatiškai pritaiko kirpimą pagal plaukelių tankumą);
 • sauso ir drėgno kirpimo galimybė;
 • ir daugelis kitų funkcijų.

Skirtingi gamintojai neretai siūlo ne tik skirtingų tipų ir dizaino įrenginius, bet ir savitas ištobulintas technologijas, kurios išskiria jų barzdaskutes iš kitų. Visas funkcijas rasite gaminių apraše. Taip pat, rinkdamiesi norimą barzdaskutę, galite pasinaudoti patogia Technorama.lt paieškos filtrų sistema, kuri leis pasirinkti norimas funkcijas ir kitus kriterijus.

Peiliukai ir antgaliai

Labai svarbi ir pačių peiliukų kokybė – pavyzdžiui, tvirti ir aštrūs nerūdijančio plieno peiliukai yra patvaresni ir kerpa lygiau. Dvipusiai peiliukai tinka net storiausiems plaukams, su jais užtikrintai tiksliai nuskusite kraštus ir kaskart lengvai pasieksite norimą ilgį. Moderni kirpimo mašinėlė barzdai nereikalauja daug papildomos priežiūros – nereikia tepti alyva ar keisti peiliukų, jie pasigalanda savaime.

Priklausomai nuo plaukų kirpimo bei formavimo poreikių, barzdos ir ūsų kirpimo mašinėlė gali būti universali, tačiau skirtingiems poreikiams ir itin preciziškam ir saugiam skirtingų kirpimų atlikimui reikalingi tam tikri antgaliai. Jeigu oda jautri, peiliukus izoliuojantis korpusas gali turėti nuo trinties apsaugančią dangą.

Medžiagos ir atsparumas vandeniui

Barzdaskute ilgus metus džiaugsitės tik investavę į kokybiškas medžiagas. Būtinai pasidomėkite, kokia yra korpuso medžiaga. Ne be reikalo viena populiariausių tokių įrenginių korpuso medžiagų – nerūdijantis plienas. Taip pat, nuo medžiagos ir mechanizmo priklauso, ar barzdos kirpimo mašinėlė bus atspari vandeniui. 

Atsparumas vandeniui taip pat svarbus – paprastesnė ne tik priežiūra, bet ir naudojimo subtilybės. Svarbu atkreipti dėmesį, ar gamintojas nurodo, kad vandeniui atsparios tik nuimamos galvutės ar ir pats įrenginys (tinka naudojimui, pavyzdžiui, duše).

Barzdos kirpimo mašinėlės maitinimo šaltinis ir veikimo laikas

Apsvarstykite, pageidaujate laidinio ar belaidžio modelio. Ne be reikalo Technorama.lt asortimente dauguma prietaisų yra belaidžiai, su lengvai įkraunama baterija – tokių prietaisų naudojimo patogumas ženkliai didesnis. Jei barzdaskutė yra belaidė, patikrinkite:

 • baterijos tipą;
 • veikimo laiką;
 • įkrovimo trukmę.

Ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas ir greitas įkrovimas yra svarbiausi veiksniai, užtikrinantys patogumą ir nepertraukiamą naudojimą.

Pavyzdžiui, novatoriška ličio jonų baterija gali būti visiškai įkraunama vos per 1 valandą ir suteikti net 100 minučių belaidžio kirpimo laiko. Nuolat skubantiems ir formuojantiems barzdą bei ūsus dažnai pravers barzdos kirpimo mašinėlės, turinčios greito įkrovimo funkciją. Įkrauti tokią mašinėlę barzdai formuoti ir kirpti vieną kartą gali pakakti vos 5 minučių!

Nuo elementarių funkcijų ir nustatymų iki specifinių antgalių, barzdakirpės dizaino bei veikimo technologijų ir priedų – visą svarbiausią informaciją apie skirtingų gamintojų ir tipų prietaisus rasite kiekvieno gaminio informaciniame apraše.

Turite papildomų klausimų apie patikusią ūsų ir barzdos mašinėlę, o galbūt norite su profesionaliais konsultantais palyginti kelias barzdos kirpimo mašinėles? Apsilankykite viename mūsų salonų ar susisiekite su mūsų komanda kitu Jums patogiu būdu. Esame pasiruošę atsakyti į visus klausimus ir padėti išsirinkti būtent jūsų poreikius atspindinčią barzdos formavimo mašinėlę.