Informacija
Prekių katalogas

Extralink Išorinės baterijos - Power bank

TECHNORAMA.LT parduotuvės „Išorinės baterijos - Power bank“ kategorijoje siūlomos populiarių gamintojų Extralink prekės. Extralink „Išorinės baterijos - Power bank“ kategorijoje rasite prekių, kurių kainos prasideda nuo 24,03 €. Šioje kategorijoje sukaupta 8 prekių. Kairėje pusėje esančiu filtru galite lengvai pasirinkti dominančius prekių parametrus, kurie padės lengvai išsirinkti tinkamą perkę. Tinkamą prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų parduotuvėse. Daugelį prekių galima įsigyti lizingu, ypač palankiomis sąlygomis.

DUK

Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Išorinė baterija (dažno žinoma kaip power bankas telefonui ir kitiems įrenginiams įkrauti) – išorinis maitinimo šaltinis, leidžiantis įkrauti tiek telefoną, tiek nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį bei kitus įrenginius. Technorama.lt asortimente esančių power bankų pasirinkimas itin platus, todėl esame tikri, kad rasite sau tinkamiausią nešiojamą kroviklį. Tad kviečiame apsižvalgyti mūsų e. parduotuvėje ir įsigyti kompaktišką, stilingą ir, žinoma, kokybišką power banką.

Išorinės baterijos (Power banks) – kas tai ir kuo jos naudingos?

Power bankas leidžia įkrauti bene visus išmaniuosius įrenginius, kai šalia nėra standartinio įkroviklio ir elektros lizdo. Nešiojamas kroviklis yra itin kompaktiškas, todėl jis lengvai telpa į rankinę, kuprinę ar kelioninį krepšį. Turint nešiojamą prietaisą šalia savęs, nereikia nerimauti, kad mobilusis telefonas ar nešiojamas kompiuteris netikėtai išsikraus. Tai itin praktiškas įrenginys tiems, kurie mėgsta keliauti laisvalaikiu ar darbo reikalais.

Nešiojamu įkrovikliu naudotis itin paprasta, tereikia prijungti įrenginį prie išsikraunančio telefono ar kito prietaiso. Kol išmanusis įrenginys kraunasi, galima ir toliau naudotis visomis jo funkcijomis ir atlikti reikiamas užduotis. 

Žinoma, verta paminėti, kad išorinio maitinimo šaltinio bateriją taip pat reikia įkrauti. Tad prieš vykdami į, pavyzdžiui, kelionę, žygį, festivalį, įkraukite išorinę bateriją ir pasiimkite ją su savimi. Taip pat turėkite omenyje, kad pilnai įkrautos nešiojamos baterijos dažniausiai pakanka keliems prietaiso krovimams, tad kai išvykos metu turite proga įkrauti vieną įrenginį – įkraukite nešiojamą kroviklį.

Išorinės baterijos (Power bankai) – kaip išsirinkti?

Technorama.lt asortimente nešiojamų įkroviklių modelių pasirinkimas – itin platus. Power bankai skiriasi tiek dizainu, tiek dydžiu, tiek talpa, efektyvumu, USB jungčių skaičiumi ir kitais parametrais. Tam, kad pavyktų greičiau ir lengviau išsirinkti tinkamiausią gaminį, žemiau aptarsime vienus svarbiausių aspektų, o jūs galėsite nuspręsti, kuris yra geriausias power bank būtent jums.

Išorinės baterijos talpa

Kaip ir telefonų, taip ir išorinių baterijų talpos matuojamos mAh (miliampervalandėmis). Mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti baterijų, kurių talpos svyruoja nuo 1000 mAh iki 32000 mAh. Įprastai, išmaniųjų telefonų baterijų talpos būna apie 4000 mAh.

Jeigu domina išorinė baterija telefonui, įsitikinkite, kad jos talpa būtų bent 40–50 % didesnė už telefono. Tada būsite tikri, kad vieno įkrovimo metu Jūsų telefonas bus pilnai įkrautas ar įrenginį galėsite krauti ne kartą, o kelis.

Jeigu norite įkrauti ne tik telefoną, bet ir planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį, ieškokite didesnės talpos power bankų. Žinoma, kai kurių nešiojamų kompiuterių baterijos gali būti kaip ir telefonų, tačiau prieš įsigyjant bateriją, rekomenduojama įvertinti, kokio galingumo yra nešiojamas kompiuteris. Kai kurių iš jų baterijos talpa gali siekti ir 20000 mAh, todėl prireiks kur kas didesnės talpos power banko.

Taigi, pirmasis žingsnis – baterijos talpos vertinimas, nuo kurio priklauso ir efektyvumas, naudojimo laikas (iki baterijos įkrovimo). Įvertinkite, ar jums reikalinga vidutinio galingumo nešiojama telefono baterija ar universalus ir galingas nešiojamas kroviklis.

Išorinės baterijos dydis ir svoris

Aktyviai gyvenantiems dažnai geriausias power bank telefonui ir kitiems įrenginiams įkrauti yra kompaktiškas ir lengvai telpantis į kelioninę kuprinę ar rankinę. Didžioji dalis nešiojamų baterijų yra stačiakampio formos kaip ir išmanieji telefonai. Juos patogu nešiotis su savimi, galima priglausti prie telefono ir patogiai naudotis reikiamomis programėlėmis. 

Technorama.lt asortimente taip pat galite įsigyti ir cilindro formos išorinių baterijų. Ši baterijos forma patogi tuo, kad ją galima pastatyti ant stalo ir vienu metu prijungus kelis įrenginius, atlikti tam tikras užduotis, pavyzdžiui, nešiojamu kompiuteriu. Pastačius didesnę cilindro formos bateriją ant stalo, ja gali naudotis daugiau prie šio sėdinčiųjų su skirtingais prietaisais.

Ne ką mažiau svarbus ir gaminio svoris. Jeigu dažnai vaikštote iš vienos vietos į kitą, įsitikinkite, kad nešiojama telefono baterija būtų ne tik kompaktiška, bet ir lengva. Kitu atveju, jeigu ieškote gaminio planšetiniam ar nešiojamam kompiuteriui atlikti tam tikras su darbu susijusias užduotis, puikiai tiks ir sunkesnė, cilindro formos nešiojama baterija telefonui, kompiuteriui, belaidei kolonėlei ir kitiems įrenginiams, kuriuos galėsite įkrauti vienu metu.

Išorinės baterijos kaina

Kaina – vienas iš pagrindinių aspektų, lemiančių galutinį pasirinkimą. Mūsų e. parduotuvėje esančių nešiojamų baterijų kainos yra skirtingos ir priklauso nuo kelių niuansų, pavyzdžiui:

  • gamintojo;
  • talpos;
  • papildomų jungčių ir funkcijų.

Žinomų, išmaniųjų technologijų rinkoje įvertintų ir dažnai minimų prekių ženklų, tokių kaip Samsung, Apple, Dell, Anker nešiojamų baterijų kainos – neretai didesnės. Visgi, neverta nuvertinti ir naujesnių ar tiesiog mažiau žinomų gamintojų įrenginių, kurių kainos mažesnės. Svarbu vertinti funkcijas ir galią, nes ir kiti mūsų komandos atrinkti, galbūt mažiau Lietuvoje populiarių gamintojų įrenginiai pasižymi aukšta kokybe ar itin geru kainos ir siūlomų privalumų atžvilgiu. 

Jeigu ieškote konkretaus gamintojo įrenginio, pasinaudokite e. parduotuvės filtrų sistema, kurioje galite pasirinkti ir nustatyti:

  • gamintoją;
  • kainą;
  • baterijos talpą.

Talpa ir dydis taip pat turi didelės įtakos kainai. Natūralu, kad kuo daugiau miliampervalandžių, tuo kaina didesnė. Pavyzdžiui, išorinė baterija 30000 mAh kainuos daugiau už 10000 mAh bateriją. Taip yra dėl to, kad didesnės talpos power bankas telefoną pakraus daugiau kartų nei mažesnės talpos. Žinoma, verta prisiminti, kad nuo talpos priklausys ir gaminio dydis bei svoris.

Taigi, visi aukščiau aptarti aspektai yra svarbūs. Rinkdamiesi nešiojamą bateriją, atsižvelkite į asmeninius įpročius, kasdienes veiklas ir įrenginius, kuriuos naudojate. Nuo to priklausys, kokia nešiojama baterija telefonui, kompiuteriui, nedidelei belaidei kolonėlei bei kitiems įrenginiams geriausiai patenkintų Jūsų kasdienius poreikius. Skyrus pakankamai laiko paieškoms, galima įsigyti itin praktišką gaminį, kuris leis sklandžiai atlikti reikiamas užduotis keliaujant ar dirbant nuotoliniu būdu.

Reikalingas power bankas telefonui, o gal nešiojamam ar planšetiniam kompiuteriui, tačiau nė neįsivaizduojate, kokių nešiojamos baterijos funkcijų ar talpos dairytis? O gal trūksta informacijos apie tam tikrą gaminį? Bet kuriuo atveju, susisiekite su mūsų komanda Jums patogiausiu būdu – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose arba užsukite į vieną iš mūsų parduotuvių. 

Profesionalų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti geriausią nešiojamą bateriją Jums. Toliau – keli dažnai mūsų komandai užduodami klausimai, kurie galbūt aktualūs ir Jums.